اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما پیرامون نشریه آی مگ "نسخه اول"

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نظرات شما پیرامون نشریه آی مگ "نسخه اول"

در این تاپیک پذیرای نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما درباره نشریه آی مگ میباشیم.

امیدواریم بتوانیم با کمک شما بهترین باشیم.

تشکر و خسته نباشید

واقعا جای چنین نشریه ای در این سایت پرمحتوا خالی بود ، اجازه بدید من هم بعد از خواندن مجله نظر و پیشنهاد خودم را اعلام کنم .

تشکروسپاس  

نظر

سلام

تبریک میگم بالاخره به پیشنهاد من جامه عمل پوشوندین

خیلی عالیه و منم اگه دوست داشتید حاضرم همکاری کنم

نظر

براي من جاي تعجبه كه چطوري كسي ميتونه ظرف3 ساعت (اونم از 5ساعت 8 تا صبح )*مجله رو بخونه و اين همه هم انتقاد كنه !!!!ا
        محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

به نظر مياد محتواي انتقادات شما سازندگي نيست و نيت اون توائم با غرض ورزي و تسويه حساب هستش

من پيش از خوندن محتوا از بابت زحمت همه دوستان و همينطور همتي كه در توليد همچين اثر ماندگاري داشتيد قدر داني ميكنم
        ویرایش توسط aallii : https://i-phone.ir/forums/member/272-aallii در ساعت 04-10-2011, 10:01 AM

نظر

نوشته اصلی توسط u_frist
          با سلام

چند مورد در مورد گاهنامتون به ذهنم رسید که بگم.

1. متن ها با فونت بسیار ریز نوشته شده و خیلی مطالب ریز هست و در آیپد خیلی ازیت می کنه ، که به نظر من باید خلاصه نویسی بشه یعنی چکیده چرا که اکثر دوستان در جریان این اخبار هستند.

2. استفاده ی بیش از حد افکت و طرح های گرافیکی و گم شدن مطالب در عکس های بیش از حد که بیشتر شبیه شهر بازی شده.

3. استفاده از پس زمینه ی مناسب که با رنگ تکس ها همخوانی داشته باشه و چشم آدم درد نگیره.

4. اسم عوامل 2 جا نوشته شده که معمولاً آخر هر کاری اضافه میشه نه اول. در کمک این دوستان شکی نیست

چند مورد دیگه هم هست که ترجیح میگم نگم چرا که جنجال پیش میاد

معمولا وقتی نهاد ، سایت ، ارگان و یا هر جایی تصمیم به تولید یک نشریه میگیره چند نکته لحاظ میشه :

1. به دلیل اینکه هنوز علایق و سمت و سوی کاملی موجود نیست و به مرور شکل میگیره در تمامی ابعاد از استانداردها استفاده میشه که اگر به اهل فن این کار رجوع کنید در این شماره هم اصول رعایت شده ،

2. معمولا کاربران و کسانی که نشریه رو می خونن دوست ندارند در هر صفحه چند نکته سطحی و کوتاه باشد و دوست دارند در هر عنوان با مطالب مفید و کاملی آشنا بشند ، چون صرفا مطالب کوتاه ، فونت بزرگ و ... برای داستانها و مطالب تخیلی باب هست و نه برای مطالب علمی و خبری ،

3. در مورد افکتها و عکسها ، شما از اولین افرادی هستید که میبینم چنین نظری داره ، و یکی از اصول طراحی نشریه اینه که مخاطب اگر هم مایل به خوندن مطالب نباشد باید بتونه در هر صفحه توسط تصاویر ، مطالب کلی و عنوان رو درک کنه ، در دنیا به وسیله این پارامتر به نشریه امتیاز تعلق میگیره ،

4. در مورد پس زمینه هم مطلبی که فرمودید مربوط به کتاب هستش و نه نشریه ،

5. و اما نکته عوامل ، ما در تمام نشریات استاندارد یک Info tag داریم و یک Info page ، و چون عوامل و عزیزانی که در این پروژه همکاری کردند کم بودند هر دو قسمت یکسان شد که انشاالله در شماره های بعد متفاوت تر خواهد شد .

6. دوست عزیز ،
          ما ایرانی ها دو مشکل عمده داریم :
          یا یک کار رو انقدر بزرگ در نظر میگیریم که اصلا عملی نمیشه و همیشه فقط یک ایده میمونه
          یا کاری رو انقدر سرسری و محدود انجام میدیم که قابلیت گسترش و پیشرفت نداره

از شما خواهش میکنم اگر سایت و یا نشریه الکترونیک به زبان فارسی سراغ دارید که با باب میل و نظر شما و مخاطبانش هست معرفی کنید تا در شماره های بعدی از تجربیاتش استفاده بشه ،

با تشکر از صرف وقت برای دیدن نشریه و نظرات شما .

نظر

تبریک می*گم، امیدوارم ادامه داشته باشه.
            بنظر من بهتره ماهنامه و یا حداقل در فواصل معین منتشر بشه.

نظر

با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز
              تبریک میگم و از همه عزیزان و زحمتکشان کمال تشکر را دارم
              ضمناً اینکه مقارن با معرفی نسل جدید iphone هم هست خیلی جالب و به یاد ماندنیه.
              همیشه شاد و آروم باشید
              به امید موفقیتهای پیاپی

نظر

من هم تبریک میگم

امکانش هست که بشه از طریق NewsStand هم مجله را دریافت کنیم ؟!

نظر

واقعا عالی بود دست گلتون درد نکنه اما واسه این همه زحمت به نظر من مبلغی رو مثلا ۱۰۰۰ تومن واسش در نظر می گرفتین با توجه به انجمن ۷۳۰۰۰ نفری که هم خریدش واسه کاربرا مقرون به صرفه باشه هم درامد زایی واسه انجمن داشته باشه و درامدی باشه واسه همه کسانی که دست اندر کار بودن.

بازم دستتون درد نکنه

نظر

دستتون درد نکنه واقعا عالیه مخصوصا کارهای گرافیکیش
                    امیدوارم ادامه پیدا کنه

نظر

واقعاً عالی* بود

دستتون درد نکنه

هیچ چیزی شو تغییر ندید،

نظر

دوستان عزیز واقعا نمیدونم باید چی بگم.
                        به عنوان یه قطره از یه دریا فقط میتونم بگم که شاهکارید.

دمتون گرم کاش منم بتونم زره ای برای ساخت این مجله کمک کنم. افتخار میکنم که توی این انجمن عضو هستم

نظر

عالی بود دوستان، خیلی خیلی ممنون از تک تک اعضا که برای به وجود آوردن همچنین مجله ای، اونم به صورت رایگان زحمت کشیدن...
                          مثل همیشه موفق باشین

نظر

به نظرم وقتی یه عده ای وقت خودشون رو می زارن برای تولید محتوا، اون هم به صورت رایگان، فقط باید ازشون تشکر کرد و بس!
                            درسته که ممکنه کمی کاستی هم داشته باشه، اما واقعا انصاف نیست که بخواهیم به اون صورت انتقاد کنیم.
                            من واقعا افتخار می کنم که چنین افرادی توی این انجمن فعالیت می کنن و من هم عضو کوچیکی از این خانواده هستم!
                            منتظر شماره های بعدی هستیم!

نظر

عالی بود
                              مثل همیشه گل کاشتین
                              امیدوارم روز به روز شاهد موفقیت های بیشتر انجمن باشیم

نظر

صبر کنید ..
                              X