اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از کار افتادن دکمه home آیفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از کار افتادن دکمه home آیفون 5s

سلام دوستان

ببخشید یه مشکلی برای گوشیم پیش اومده ازتون راهنمایی میخواستم

من برای تمیز کردن گرد و غبار زیر دکمه ی هوم اشتباها چند قطره الکل و آب ریختم روی دکمه و دکمه رو تاچ و بالا پایین کردم.. بعد از اون دکمه هوم دیگه کار نمیکنه. به علاوه هرزگاهی خود به خود مولی تسکینگ و سیری فعال میشن ( مثل اینکه دو بار دکمه در حال فشار دادن هستش یا به طور پیوسته در حال تاچ کردن هست)..اینم بگم تاچ آی دی هیچ مشکلی نداره و به خوبی کار میکنه

میخواستم ببینم قابل تعمیر هست؟ چه قطعه ای خراب شده و چقد هزینه ش میشه
    ممنون
    ویرایش توسط mahsha : https://i-phone.ir/forums/member/151995-mahsha در ساعت 25-01-2014, 01:14 AM

شما گوشی رو یکم در جای گرم بدارید شاید اب که ریختین باعث اتصال شده
    بهتره گوشی رو خاموش و در جای گرمی بذارید از سشوار هم میتونید استفاده کنید
    انشالله که نیازی به تعمیر نداشته باشه

نظر

ممنون
      این کار رو انجام دادم ولی درست نشد
      الان 3-4 روز هست که این مشکل رو هنوز دارم

نظر

من قبلا رو 5 اب ریخت مشکل شما پیش اومد با سشوار مشکلم حل شد

نظر

نه متاسفانه مشکل من اینجوری حل نشد

نظر

ببرید دفتر سایت :-)

Sent from my iPhone

نظر

کاش از اسپری خشک ناهید استفاده می کردید
              فکر کنم بدجور زده چون اب هم با الکل بوده
              باید بازبشه تادکمه درست بشه یا تعویض
              دکمه هوم طوری که میگید مشکل داره پس هزینه تعمیر زیاد نیست
              ویرایش توسط R-E-Z-A 66 : https://i-phone.ir/forums/member/71161-r-e-z-a-66 در ساعت 25-01-2014, 02:46 AM

نظر

به نظر من صبر كن چند روز تا شايد رطوبتش بره بعد بده دست تعميركار

نظر

بنداز تو گونی برنج بذار یک روز بمونه.
                  برنج رطوبتشو میگیره.
                  من چند تا گوشی اینجوری اوکی کردم.

نظر

سلام..من درسته دیگه کار نمیکنم ولی با یه چند سالی سابقه تعمیر موبایل الان واقعا نمیدونم تعجب کنم ؟؟ بخندم ؟؟ آخه دوستان عزیز !! کسی میاد آب و الکل میزنه به گوشی اونم اون سنسور آیفون 5 اس ؟؟ بعدش کسی میاد سشوار بگیره به گوشی ؟؟ بعد اگه نشد بندازه توی گونی برنج ؟؟ خوب بابا هرچی گرد و پودر برنجه میاد میره توش میچسبه که !! و البته اون اسپری خشک یا چرب ناهید که اسمش کانتکت شور یا contact cleaner هستش هم هیچ تعمیرکاری تا وقتی گوشی رو باز نکرده باشه نمیاد بزنه به گوشی !! درسته که برای این کار ساخته شدن ولی طرز استفاده ازش خیلی مهمه دوستان !! وقتی همچین حالتی مثل آب یا چایی یا مخصوصا نوشابه و حتی کانتکت شور وارد گوشی بشه بجای انداختن تیر در تاریکی بهتره گوشی خاموش بشه و به تعمیرکار داده بشه !! یا علی

نظر

استفاده از الکل و آب و کلا" هر مایعی ممکنه به سنسور TouchID صدمه بزنه و باعث خراب شدن آن بشه مثل بلایی که الکل به پلاستیک شفاف میاره ...
                      باید آیفون باز بشه و سنسور جدا و دکمه هوم زیر آن تعمیر یا تعویض بشه
                      ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 26-01-2014, 01:34 PM

نظر

خب دکمه هوم آیفون 5s به خاطر وجود تاچ آی دی هم خیلی پیچیده تر از مدل های دیگست هم هزینه قطعش خیلی بالا تره
                        واقعا الان تنها راه باز کردن گوشی و بررسی لایه های دکمه است ...

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                          سلام..من درسته دیگه کار نمیکنم ولی با یه چند سالی سابقه تعمیر موبایل الان واقعا نمیدونم تعجب کنم ؟؟ بخندم ؟؟ آخه دوستان عزیز !! کسی میاد آب و الکل میزنه به گوشی اونم اون سنسور آیفون 5 اس ؟؟ بعدش کسی میاد سشوار بگیره به گوشی ؟؟ بعد اگه نشد بندازه توی گونی برنج ؟؟ خوب بابا هرچی گرد و پودر برنجه میاد میره توش میچسبه که !! و البته اون اسپری خشک یا چرب ناهید که اسمش کانتکت شور یا contact cleaner هستش هم هیچ تعمیرکاری تا وقتی گوشی رو باز نکرده باشه نمیاد بزنه به گوشی !! درسته که برای این کار ساخته شدن ولی طرز استفاده ازش خیلی مهمه دوستان !! وقتی همچین حالتی مثل آب یا چایی یا مخصوصا نوشابه و حتی کانتکت شور وارد گوشی بشه بجای انداختن تیر در تاریکی بهتره گوشی خاموش بشه و به تعمیرکار داده بشه !! یا علی
                          شما تست نکردی انگار من رو 5 رو بارها استفاده کردم اسپری ناهید هیچ موردی نداشته نیاز نبود گوشی رو باز کنم حالا این 5s شما نگرفتی منظور من از اینکه کاش از اسپری ناهید استفاده میکردی ایشون اب ریختن از این اسپری استفاده میکردن نسبت به اب خیلی بهتر بود الان گرفتی بعدش مهم این بود گوشی باز نشه اینجا هم انجمن پارسی پس میگیم اسپری ناهید
                          اکثرا رو گوشی های 4و4sو5استفاده کردن ومشکلشون رفع شده رو 5s تست نکردم ریسک میکنم تست میکنم اگر مشکل هوم داشته باشم درسته حساس اما کار نشد نداره
                          حالا من خندم گرفته
                          گوشی های 4و4sو5 که با اسپری ردیف میشه تعمییر کار گوشی رو باز میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط R-E-Z-A 66 نمایش پست ها
                            شما تست نکردی انگار من رو 5 رو بارها استفاده کردم اسپری ناهید هیچ موردی نداشته نیاز نبود گوشی رو باز کنم حالا این 5s شما نگرفتی منظور من از اینکه کاش از اسپری ناهید استفاده میکردی ایشون اب ریختن از این اسپری استفاده میکردن نسبت به اب خیلی بهتر بود الان گرفتی بعدش مهم این بود گوشی باز نشه اینجا هم انجمن پارسی پس میگیم اسپری ناهید
                            اکثرا رو گوشی های 4و4sو5استفاده کردن ومشکلشون رفع شده رو 5s تست نکردم ریسک میکنم تست میکنم اگر مشکل هوم داشته باشم درسته حساس اما کار نشد نداره
                            حالا من خندم گرفته
                            سلام..خوب من اصلا قصد مسخره کردن یا توهین نداشتم و اگر برداشت بدی شده عذز خواهی میکنم از همه دوستان خوب استفاده از اسپری از آب بهتره درسته ولی دوست عزیز اتفاق 1 بار می افته !! من ممکنه 10 بار برای تمیز کردن کیبورد لپتاپ از اسپری یا فوم استفاده کنم اما این کار مسلما غلط هستش و آخرش یک بار میزنه همه چیز رو خراب میکنه !! چه برسه به گوشی !! در هر صورت صلاح مملکت خویش خسروان دانند !! امید وارم مشکلی بعد از استفاده براتون پیش نیاد

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط R-E-Z-A 66 نمایش پست ها
                            حالا من خندم گرفته
                            سلام..خوب من اصلا قصد مسخره کردن یا توهین نداشتم و اگر برداشت بدی شده عذز خواهی میکنم از همه دوستان خوب استفاده از اسپری از آب بهتره درسته ولی دوست عزیز اتفاق 1 بار می افته !! من ممکنه 10 بار برای تمیز کردن کیبورد لپتاپ از اسپری یا فوم استفاده کنم اما این کار مسلما غلط هستش و آخرش یک بار میزنه همه چیز رو خراب میکنه !! چه برسه به گوشی !! در هر صورت صلاح مملکت خویش خسروان دانند !! امید وارم مشکلی بعد از استفاده براتون پیش نیاد

نظر

نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
                              خب دکمه هوم آیفون 5s به خاطر وجود تاچ آی دی هم خیلی پیچیده تر از مدل های دیگست هم هزینه قطعش خیلی بالا تره
                              واقعا الان تنها راه باز کردن گوشی و بررسی لایه های دکمه است ...

ببخشید تاچ آی دی کاملا سالم و صحیح داره کار میکنه فقط هوم مشکل داره

نظر

صبر کنید ..
                              X