اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راه های برنامه نویسی برای آیفون در ویندوز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راه های برنامه نویسی برای آیفون در ویندوز

دوسان من خیلی علاقه دارم که برای آیفون برنامه بنویسم ولی همینطور که می دونید این کار فقط روی سیستم عامل مک امکان پذیر هست . پس تصمیم گرفتم که یکم توی گوگل جستجو کنم و ببینم که راهی هست که بشه روی ویندوز برای آیفون برنامه نویسی کرد .

هدف من از زدن این تاپیک اینه که شما دوستان هم هر چز در مورد برنامه نویسی آیفون روی ویندوز می دونید در این تاپیک قرار بدید تا همه استفاده کنن .

من خودم یه یه سایت پیدا کردم که نوشته بود یه هکری یک SDK ( بسته ی نرم افزاری برای برنامه نویسی آیفون ) بر پایه ویندوز بیرون داده : New SDK makes it easy to program iPhone games on Windows

و این هم سایتی که این SDK رو می فروشه : iPhone games and iPhone apps developed easily in windows using C and C++. فقط مشکل اینجاست که قیمتش 100 دلاره !!

از این که در گسترش این تاپیک همکاری می کنید سپاس گزارم

آقا یه مک نصب کن !!
    این همه هم دنبالش نگرد ( گشتم نبود بگرد شاید پیدا شد ) !
    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

نصب مک هم به این راحتی ها نیست البته!
      من 7-8 بار نصب کردم شروع کردم کد نوشتن , بعد از 2-3 بار دیگه بالا نمیومد
      کلا فکر کنم به مک یا مک مینی بخری به نفعته

نظر

فروم این نرم افزار
        DragonFireSDK - Forums - Index
        واسه آموزش هم به این لینک بروید
        http://www.i-phone.ir/forums/thread23413.html

نظر

من مک نصب کردم با کلی بدبختی. بعد با بدبختی چند شب گذاشتم تا sdk دانلود شد.
          آخر سر گفت باید مکت یه ورژن قدیمی شده. آخه مملکته داریم؟؟؟

نظر

دوست من خیلی دردسر داره که مک روی ویندوز نصب کنی تازه اگر هم نصب کنی بعضی برنامه ها گیر میزنه و اصلا هکینتاش بدرد نمیخورد به نظر من یه مک بوک پرو با ایر یا ای مک بگیر خیال خودت را راحت کن.

نظر

خوب پولشو كي ميده?

نظر

از حق نگذریم اپل هم سیاستاش خیلی مسخره ست ها!!!
                اگه یه سر به سایت سیمبیان بزنید می بینید که SDK ها به رایگان برای زبان های زیر موجوده:
                1- Microsoft Visual Stodiu 2010 که شامل سی شارپ و ویژوال بیسیک و ... میشه.
                2- GAMBAS که مخصوص توزیع های لینوکس هستش.
                و هزاران زبان دیگر مثل J2ME که خیلی پر کاربرده.
                ولی iOS فقط همین اکس کد رو داره. ابزار های ویندوزش هم خیلی ضعیفن.

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                  از حق نگذریم اپل هم سیاستاش خیلی مسخره ست ها!!!
                  اگه یه سر به سایت سیمبیان بزنید می بینید که sdk ها به رایگان برای زبان های زیر موجوده:
                  1- microsoft visual stodiu 2010 که شامل سی شارپ و ویژوال بیسیک و ... میشه.
                  2- gambas که مخصوص توزیع های لینوکس هستش.
                  و هزاران زبان دیگر مثل j2me که خیلی پر کاربرده.
                  ولی ios فقط همین اکس کد رو داره. ابزار های ویندوزش هم خیلی ضعیفن.
                  دقیقا موافقم با حرفات
                  این همه مردم دارن ازشون پشتیبانی میکنن اینهمه تعریف و تمجید از کالاهاشون و این همه خرید میکنن بعد اینها هم اینطور رفتار میکنن اخه خدارو خوش نمیاد بخدا

نظر

خب اگه اپل این سیاست رو نداشت که انقدر مطرح نمی شد!
                    باورتون نمیشه من از موقعی که آیپاد خریدم خیلی بیشتر در زمینه it پیشرفت کردم.

نظر

صبر کنید ..
                    X