اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کم رنگ شدن قسمتی از lcd

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نه دوست عزیز ربطی به wi-fi نداره من 24 ساعت با wi-fi کار می کنم! قبل از اینم که اصلا از wi-fi استفاده کنم گوشیم اینطوری بود...بنابراین به wi-fi ربطی نداره اما به داغی خیلی ربط داره!

نظر

خوب من از وای فای استفاده میکنم داغ میکنه گوشیم یجورایی!!!

نظر

نوشته اصلی توسط start66a نمایش پست ها
        نه دوست عزیز ربطی به wi-fi نداره من 24 ساعت با wi-fi کار می کنم! قبل از اینم که اصلا از wi-fi استفاده کنم گوشیم اینطوری بود...بنابراین به wi-fi ربطی نداره اما به داغی خیلی ربط داره!
        خود اپل اعلام کرده بود !!! دنبال منبع اش هستم . البته توی همه 2g ها اینجوری نبوده از یه تاریخی به بعد درستش کردن و اونایی هم که جیلبریک نکرده بودن و گارانتی داشته براشون درست می کردن

نظر

من خیلی وقته این مشکل رو دارم! الان 2-3 ماهی میشه!!!

نظر

سلام
            منم 3-4 ماهی هستش که گوشیم این طوری شده.
            وقتی که ال سی دی روشنه از کنار باطری تا 3سانت پیین تر ال سی دی پر نور تره ولی 2میل اولش خیلی متفاوته.
            وقتی هم که ال سی دی رو خاموش میکنم اون قسمت قهوه ای رنگه انگار که سوخته.
            خیلی این موضوع اعصابمو به هم ریخته.
            نمیدونم چیکارش کنم.

نظر

من که هیچ کار نتونستم بکنم!

نظر

من ال سی دیم نه اما داخل قاب مشکی دور السیدیم یه نقطه قهوه ای به وجود امده این چه مشکلیه این که دیگه ال سی دی نیست ممنون میشم کمکم کنید

نظر

دوستانی که LCD-شون اینجوری شده، معمولا brightness گوشیشون رو کجا میذاشتن؟ من مثلا از روزی که خریدم کمتر از وسط بوده تقریبا زیر H و 2 ساله دارمش زمیتم خورده، wifi هم زیاد استفاده کردم انجوری نشده، میگم شاید از بالا گذاشتن نور انجور میشه ها؟؟؟

نظر

منم همين مشكل رو دارم ولي brightness گوشيم همون وسط حتي كمتره
                    حالا جز فريزر راه ديگه نيست؟

نظر

من قصد خرید آیفون 2g دارم. ولی با این توضیحات کاملا گیج شدم که یه وقت خدایی نکرده کلاه سرم نره!
                      لطفا یک راهنمای خرید آیفون دست دوم بزارید که اینقدر سردرگم نشیم

نظر

نه! منم کم تر از نصب بوده نورم و از وای فای استفاده کردم اما ترکیده ال سی دیم...

نظر

منم این مشکل رو دارم به نظر من مشکلش فقط و فقط به خاطر گرما چون من از وقتی که گوشمیمو با خودم می بردم 2 تایی آفتاب می گرفتیم این مشکل پیدا شد
                          واسه من8گیگ ، هفته ی 39 ام 2007 فکر کنم سری ای اول همشون این مشکل رو دارن

نظر

من یه 3جی داشتم و بازش کردم و دل و رودش رو ریختم بیرون. وقتی داشتم با ال سی دیش ور میرفتم یه کمی خم شد و صدای تق اومد و یک دایره قهوه ای بزرگ پدیدار شد. وقتی فشارش میدم توی مسیر خط شکستگی حرکت میکنه و پخش میشه. احتمالا یکی از لایه های ال سی دی که کریستال مایع اون رو نگه میداره شکسته. با این حساب این مشکل از ضربه به وجود میاد و هیچ ربطی به گرم شدن و wifi نداره چون من 24 ساعته دارم با وای فای کار میکنم و توی این دو سال اینجوری نشد. چون لایه داخلی ال سی دی شکسته تنها راه تعویضه! (متاسفانه)
                            برای پیشگیری از این اتفاق باید از ضربه خوردن جلوگیری کنید و هیچ وقت صفحه رو محکم فشار ندید. ولی در مورد wifi خیالتون راحت هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه
                            ویرایش توسط zrobox : https://i-phone.ir/forums/member/11618-zrobox در ساعت 07-12-2009, 07:56 PM

نظر

صبر کنید ..
                            X