اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با کابل tv آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با کابل tv آیفون

سلام من امروز رفتم یه کابل tv خریدم 18 تومن جنس کابل عالی هست روشم نوشته برای iphone , ipod,... منم وقتی مثلآ یه ویدیو پخش میکنم مثل آینه پخش میکنه یهو وسطش ارور میده the accessory is not made for iphone تازه اولش گفت میخای ببرم روی airplane more? . خلاصه این ارور رو که میده دیگه نشون نمیده تا گوشی ریستارت بشه
    توی ستینگ هم pal , ntsc رو دستکاری کردم wide رو هم خاموش و روشن کردم فرقی نکرد با ارور داد میشه بگید تنظیم خاصی داره؟:sm11:. مشکل از کابل نیست چون بدون مشکل و کیفیت عالی پخش میکنه
    با تشکر

آپدیت:
    توی نت سرچ کردم مشکل با فایل iapd توی شاخه ی زیر هست:
    /System/Library/PrivateFrameworks/IAP.framework/Support
    یه فایل دیگه گرفتم وقتی ریختم اصلآ کابل رو نمیشناخت و معمولی روی گوشی پخش میکرد کسی این فایل ادیت شده رو نداره؟ ورژن 2.2 هست
    ویرایش توسط IN$PIRE : https://i-phone.ir/forums/member/130-in-pire در ساعت 17-03-2009, 12:55 AM

بچه ها خدایی یک کمکی کنید این واسه 2.2 کجاست؟

نظر

تو سایدیا برنامه screen splitr رو نصب کن ببین جواب میده

نظر

دوست عزیز مشکل اصلی خود کابلته... اپل داخل این کابلها یه نوع چیپ گذاشته که چین نره درست کنه 10 تومن بفروشه، برای همین این کابلها رو که شما می خری فقط با یه ورژن خاصی کار میکنه، مثلا من دارم، فقط با 1.1.4 کار میکرد! من هم سعی کردم فایلها رو دستکاری کنم، که منجر به restore شد... فقط کابل اصلیه که به همه ورژنها و مدلها میخوره. درضمن من همین کابلی رو که شما داری از چین خریدم به پول ما 4000 تومن! موفق باشی رئیس

نظر

بهتره بری از مرکز خدمات اپل در تهران کابل خروجی تصویر رو بخری- اپل ایران داراه-اینم وب سایتشApple Iran :: اپل ایران

نظر

من الان تماس گرفتم نداشتن!

نظر

دوستان یه سر به این تاپیک بزنید شاید مشکلتون رفع شد
              http://www.i-phone.ir/forums/thread8479.html

نظر

عجب این تاپیک رو خودم چندین قرن پیش زدم اون آموزش رو هم خودم زدم

نظر

سلام
                  من 3gs دارم
                  دقیقا همین مشکل رو دارم
                  وقتی فایل iapd را می ریزم دیگه اصلا تصویر نمیده
                  ولی با فایل اصلی تصویر میده و هر یک ثانیه یک بار قطع می شه
                  IOS 4.0

نظر

صبر کنید ..
                  X