اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

صورتی شدن صفحه ی نمایش ایفون 6 و داغ کردن بالای گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• صورتی شدن صفحه ی نمایش ایفون 6 و داغ کردن بالای گوشی

با سلام
    گوشی ایفون 6بدون اینکه ضربه ای بخوره یا اتفاق خاصی بیفته وقتی داشتم باهاش کار می کردم رنگ صفحه یهو عوض شد و حالت صورتی رنگ گرفت و عکسها هم رنگ طبیعیشون رو ندارن
    گوشی هم زیاد داغ می کنه در قسمت بالایی

نوشته اصلی توسط farzaneh.fazel نمایش پست ها
    با سلام
    گوشی ایفون 6بدون اینکه ضربه ای بخوره یا اتفاق خاصی بیفته وقتی داشتم باهاش کار می کردم رنگ صفحه یهو عوض شد و حالت صورتی رنگ گرفت و عکسها هم رنگ طبیعیشون رو ندارن
    درود
    اگر گوشیتون ضربه خورده احتمال این هست که ic تصویر (یا ic نمایش دقیقش رو یادم نیست) جابجا شده باشه و این مشکل پیش اومده باشه .
    چون در آیفون 6 ای سی تصویر درست محافظت نمیشه و در اثر ضربه جابجا میشه و کارایی خودش رو از دست میده .

نظر

ممنون از جوابتون ولی ضربه نخورد خیلی عادی داشتم باهاش کار میکردم

نظر

ممنون از جوابتون ولی ضربه نخورد خیلی عادی داشتم باهاش کار میکردم
        اگر ضربه نخورده باشه و مشکل فیزیکی (سخت افزاری) نداشته باشه بایستی با یک ریبوت یا نهایتاً ریستور کردن گوشی درست بشه .
        در غیر اینصورت مشکل سخت افزاری هست .و از اونجایی که آیفون های 6 و 6 پلاس مشکل ic تصویر دارن احتمال این هست که مشکل سخت افزاری باشه .

اگر از اون دسته افرادی هستید که گوشی رو در جیب پشت می گذارید باز هم مشکل ic پیش میاد - چون این قسمت شیلد (محافظ فلزی که در آیفون 5s .جود داره)
        نداره و با یک فشار کوچیک عملکردش ضعیف یا تغییر و یا ... می کنه .
        ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 03-09-2016, 08:07 PM

نظر

متشکرم
          پس باتوجه به اینکه گوشی رو در جیب نمیذارم و ضربه ای نخورده امیدوارم به طور نرم افزاری حل بشه

نظر

سلام
            اگر میتونید یک اسکرین شات از صفحه گوشی که رنگش تغییر کرده بفرستید.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
              سلام
              اگر میتونید یک اسکرین شات از صفحه گوشی که رنگش تغییر کرده بفرستید.
              ببخشید اگه مشکل سخت افزاری باشه تو اسکرین شات مشخص نیست
              فک کنم منظور شما تست فعال بودن نایت شیفت هست
              ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 04-09-2016, 04:15 PM

نظر

سلام دوستان گوشیه من یه ایفون ۶هس که دوتا دوربینش رفتن وصفحه سیاه میاد ،فلاشش هم از کار افتاده.کسی راه حلی داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

لطفا اگه کسی گروه تعمیرکاری داره تو تلگرام منو عضو کنه اخه خودم تعمیر کارم اما هرکاری کردم نتونستم راهش بندازم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

با سلام
                    سلام دوست عزيز مشكل مى تواند از ال سى دى باشد در غير اين صورت برد دستگاه بايد چك و بررسى شود در صورت تمايل مى توانيد به دفتر سايت مراجعه كنيد.
                    www.i-phone.ir
                    !Square the circle

تلگرام:
                    ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                    صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                    X