اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

داغ شدن بیش از حد دکمه هوم iphone 6s plus

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• داغ شدن بیش از حد دکمه هوم iphone 6s plus

سلام. امروز صبح دکمه هوم گوشی من داغ شد و غیرقابل لمس بود که ریستارت کردم درست شد ولی دکمه پاور و دور آن گرم شد که گوشیو خاموش کردم خنک شد . حالا نمیدونم چی کار کنم؟گوشی فرمت کنم یا نه؟ تو سایت ها هم دیدم این مشکل وجود داشته ولی شکایت مربوط به 6 ماه پیش بوده که نوشته بودن منتظر اپدیت جدید از طرف اپل هستند که تا الان مطمئنا اپدیت اومده و ورژن ios دستگاه من اپدیت شده است. چی کار میتونم بکنم؟

چیپست گوشیتون tsmc هست یا سامسونگ ؟ چند گیگ؟ ورژن دستگاه ؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط paymon2008 نمایش پست ها
    سلام. امروز صبح دکمه هوم گوشی من داغ شد و غیرقابل لمس بود که ریستارت کردم درست شد ولی دکمه پاور و دور آن گرم شد که گوشیو خاموش کردم خنک شد . حالا نمیدونم چی کار کنم؟گوشی فرمت کنم یا نه؟ تو سایت ها هم دیدم این مشکل وجود داشته ولی شکایت مربوط به 6 ماه پیش بوده که نوشته بودن منتظر اپدیت جدید از طرف اپل هستند که تا الان مطمئنا اپدیت اومده و ورژن ios دستگاه من اپدیت شده است. چی کار میتونم بکنم؟

چیپست گوشیتون tsmc هست یا سامسونگ ؟ چند گیگ؟ ورژن دستگاه ؟

نظر

من با داغ شدن دکمه هوم فقط موقعی که زیاد از حسگر اثر انگشت استفاده کردم روبرو شدم

گوشی شما هم ممکنه روی حسگر کثیف شده باشه و هی فکر کنه که انگشتی روی دکمه قرار گرفته
      ولی بعد از اسکن چیزی دریافت نکنه

دکمه رو نمیز کنید با پارچه عینک
      و اسپری مخصوص عینک هم اگر دارید که چه بهتر

احتمالش هست که رفع بشه

نظر

نوشته اصلی توسط paymon2008 نمایش پست ها
        سلام دوست عزيز دستگاه را ريستور كنيد به احتمال زياد مشكل برطرف مى شود اگر مشكل برطرف نشد دستگاه بايد باز شود و از داخل چك شود.
        www.i-phone.ir
        !Square the circle

تلگرام:
        ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
        صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
        X