اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاچ آیفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاچ آیفون 5s

سلام
    من یک آیفون 5 اس دارم lcd گوشی فاصله داشت دادم چسب بزنن بچسبونن lcd تاچش از کار افتاد

یک lcd خریدم تاچ وصل کرد کار میکرد یهو وسط کار تاچ واسه خودش میزد و جای دیگه کار میکرد.lcd تعویض کرد بازم همین مشکل بود.با یک lcd فابریکی تست کرد باز همین مشکل رو داشت
    قطب نما هم از کار افتاده بعد اون روز
    معلومه مشکل از برده.امکان داره نرم افزاری باشه ؟ گوشیم جیلبریک شدس نمیخوام جیلبریکش از بین بره
    من ساکن رشت هستم و سخت هست که به دفتر سایت مراجعه کنم
    بنظرتون چیکار باید بکنم مشکل از کجاست؟

نوشته اصلی توسط soroush_h نمایش پست ها
    سلام
    من یک آیفون 5 اس دارم lcd گوشی فاصله داشت دادم چسب بزنن بچسبونن lcd تاچش از کار افتاد

یک lcd خریدم تاچ وصل کرد کار میکرد یهو وسط کار تاچ واسه خودش میزد و جای دیگه کار میکرد.lcd تعویض کرد بازم همین مشکل بود.با یک lcd فابریکی تست کرد باز همین مشکل رو داشت
    معلومه مشکل از برده.امکان داره نرم افزاری باشه ؟ گوشیم جیلبریک شدس نمیخوام جیلبریکش از بین بره
    داداش منم گوشی از دستم افتاد و همین مشکل برام پیش اومد تاچش از کار میوفتاد خود به خود بعد از لاک و انلاک درست میشد سنسور نزدیکشم مشکل پیدا کرد فقط بخاطر تعویض ال سی دی دادم به یه تعمیر کار ۱۲۰۰۰۰۰ برام قطعه به قطعه فروخت

Sent from my SM-G361H using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط alijiz نمایش پست ها
      داداش منم گوشی از دستم افتاد و همین مشکل برام پیش اومد تاچش از کار میوفتاد خود به خود بعد از لاک و انلاک درست میشد سنسور نزدیکشم مشکل پیدا کرد فقط بخاطر تعویض ال سی دی دادم به یه تعمیر کار ۱۲۰۰۰۰۰ برام قطعه به قطعه فروخت

خیلی خوب فروخت
      فک نکنم خراب کسی بخره منم لاک و آنلاک میکنم درست میشه.ریستور نکردم ببینم درست میشه یا نه
      جرات هم نمیکنم به هر تعمیر کاری بدم درست کنه
      مرسی باز بخاطر اطلاع رسانی

نظر

خیلی خوب فروخت
        فک نکنم خراب کسی بخره منم لاک و آنلاک میکنم درست میشه.ریستور نکردم ببینم درست میشه یا نه
        جرات هم نمیکنم به هر تعمیر کاری بدم درست کنه
        مرسی باز بخاطر اطلاع رسانی
        ماله من ۶۴ بود در ضمن اگه تعمیر کار خبره باشه میتونه درستش کنه یه ای سی داره از اونه این مشکل

نظر

سلام

سلام دوست عزیز با توجه به موارد ذکر شده برد دستگاه شما می تواند در حین تعمیرات آسیب دیده باشد که باید چک و بررسی شود. در صورت تمایل می توانید دستگاه خود را از طریق پست یا تیپاکس برای دفتر سایت ارسال کنید.
          www.i-phone.ir
          !Square the circle

تلگرام:
          ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
          صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
            سلام دوست عزیز با توجه به موارد ذکر شده برد دستگاه شما می تواند در حین تعمیرات آسیب دیده باشد که باید چک و بررسی شود. در صورت تمایل می توانید دستگاه خود را از طریق پست یا تیپاکس برای دفتر سایت ارسال کنید.
            مرسی دوست گرامی
            گوشی رو دادم به یکی که گفتن کارش خوبه ولی بازم نگرانم که نتونه تشخیص بده
            با توجه به تجربه ای که داری احساس میکنی مشکل از کجای برد هست آی سی هست یا خود برد؟ که حد اقل بگم به تعمیر کار که بیشتر دقت کنه
            خیلی ممنونExpert جان

نظر

صبر کنید ..
            X