اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

صداي تق تق ضعيف از داخل گوشي آيفون ٦اس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• صداي تق تق ضعيف از داخل گوشي آيفون ٦اس

با سلام آقا من چند روز پيش آيفون ٦اس خريدم همه چيش خوب بود منتها وقتي كه فيلم برداري كردم ديدم يه صداي تق تق توي ريپلاي فيلمهام مياد گوشم رو چسبوندم به بدنه گوشي ديدم كلا يه صداي ضعيف تق تق مياد ممنون ميشم كسي راهنماييم كنه صدا بخاطر سخت افزار هست يا نرم افزاريه ،دستگاه تا روشن ميشه اين صدا مياد ربطي هم به قطع وصل بلندگوها نداره

نوشته اصلی توسط rezars2006 نمایش پست ها
    با سلام آقا من چند روز پيش آيفون ٦اس خريدم همه چيش خوب بود منتها وقتي كه فيلم برداري كردم ديدم يه صداي تق تق توي ريپلاي فيلمهام مياد گوشم رو چسبوندم به بدنه گوشي ديدم كلا يه صداي ضعيف تق تق مياد ممنون ميشم كسي راهنماييم كنه صدا بخاطر سخت افزار هست يا نرم افزاريه ،دستگاه تا روشن ميشه اين صدا مياد ربطي هم به قطع وصل بلندگوها نداره
    سلام دوست عزیز مشکل دستگاه شما به احتمال زیاد سخت افزاری می باشد، شما می توانید جهت بررسی بیشتر به دفتر سایت مراجعه کنید.
    www.i-phone.ir
    !Square the circle

تلگرام:
    ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
    صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط rezars2006 نمایش پست ها
      اگه تو فیلمات صدا تق تق میاد برچسب گلس اگه پشت گوشیت زدی بکن درست میشه
      ویرایش توسط artin131 : https://i-phone.ir/forums/member/32268-artin131 در ساعت 01-12-2015, 06:40 PM

نظر

نوشته اصلی توسط artin131 نمایش پست ها
        اگه تو فیلمات صدا تق تق میاد برچسب گلس اگه پشت گوشیت زدی بکن درست میشه
        سلام دوست عزيز بر چسب كه داره منتها بدون فيلمبرداري به محضيكه گوشي روشن ميشه گوشتو بذاري رو بدنه پشت دستگاه يه صداي ريز ضربان مانند مياد رفتم پيش يه تعميركار گفت شايد صداي لنز دستگاهت باشه ولي فكر كنم چرت ميگفت نگرانم بهش نرسم يه قطعه ايش بسوزه از طرفي ديگه ادم دلش نماد بده پشتش رو باز كنن خلاصه موندم جيكار كنم

نظر

سلام دوست عزیز
          اگه صدای تق موقع تماس گرفتن ، و آخر ویبره رو میگی طبیعیه، منم وقتی اولین تماس باهام گرفته شد آخر ویبره یه تق کوچولو از داخل گوشی میومد، از فروشنده که پرسیدم گفت سری اس اینطوری که آخر ویبره یه تق کوچولو میزنه
          نگران نباش...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بله دوست عزیز این سیستم تپ تیک اینجین اپه حالت خاصی داره اخر ویبره ولی اگه تکون میده صدا میده ماله دکمه سایلنت هستش که از همون 2gهستش این صدا ولی یفون 6s تابحال مشکل دار ندیدم امسال اپل گل کاشته نه باگ نرم افزاری دره نه سخت افزاری

نظر

سلام دوستان منم متوجه اين تق تق شدم بردم نشون تعميركار دادم گفت اين مشكل تو همه ٦اس ها هست گوشتنو بذارين رو لنز دوربين تكونش بدين متوجه ميشين به گفته يك تعميركار ديگه اين صدا از فنر ويبره يا متعلقات لنذ دوربينه
              حالا بقيه دوستان لطف كنن يه چك كنن ببينن اين مشكل صحت داره

نظر

صبر کنید ..
              X