اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل تماس ایفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

salam shoma bayad aval ru voice memo gushi chek konid bebinid unja ham moshkele seda darin?

نظر

دوست عزیز مشکل دستگاه شما می تواند مربوط به یکی از میکروفن های دستگاه تان باشد که اختلال ایجاد کند ویا مشکل از روی برد دستگاه باشد که باید بررسی بشود ولی برای این در برنامه هایی مثل لاین و وایبر صدا داریدکه این برنامه ها از میکروفن دوم دستگاه استفاده می کنند که کنار دوربین قرار گرفته.
      www.i-phone.ir
      !Square the circle

تلگرام:
      ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
      صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
        دوست عزیز مشکل دستگاه شما می تواند مربوط به یکی از میکروفن های دستگاه تان باشد که اختلال ایجاد کند ویا مشکل از روی برد دستگاه باشد که باید بررسی بشود ولی برای این در برنامه هایی مثل لاین و وایبر صدا داریدکه این برنامه ها از میکروفن دوم دستگاه استفاده می کنند که کنار دوربین قرار گرفته.
        با برنامه voice memo چک کردم کاملا درست کار می کنه ...
        یک سوال اگر مشکل از میکروفن باشه با هندزفری بلوتوث هم همین مشکل پابرجا می مونه چون من امتحان کردم درست نشد....
        به ios 9 هم اپدیتش کردم درست نشد ....
        بعضی از مواقع هم که کسی با گوشیم تماس می گیره با اینکه در دسترس هستم می گه اشغال هست نمی دونم چیکار کنم......
        خودم فکر می کنم مشکل از برد گوشی باشه

نظر

با سلام مجدد می خواستم بدونم مشکل از بیس باند گوشی نمی تونه باشه ؟؟؟
          اگر از بیس باند گوشی باشه هزینه ی تعمیر ان چقدر می شه؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط amireb10 نمایش پست ها
            با سلام مجدد می خواستم بدونم مشکل از بیس باند گوشی نمی تونه باشه ؟؟؟
            اگر از بیس باند گوشی باشه هزینه ی تعمیر ان چقدر می شه؟؟؟؟؟؟
            دوست عزیز با سلام مجدد، شما میتوانید جهت بررسی بیشتر به دفتر سایت واقع در میرداماد، مجتمع پایتخت، برج a، طبقه هفتم، واحد 705a مراجعه نمائید و در خواست نمائید که قبل از تعمیرات به شما اعلام قیمت شود. چون در این صورت میتوان یطور دقیق اعلام هزینه کرد.
            www.i-phone.ir
            !Square the circle

تلگرام:
            ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
            صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
            X