اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شارژ خالی کردن و دیر شارژ شدن 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شارژ خالی کردن و دیر شارژ شدن 5s

سلام دوستان
    من گوشیمو به ios 8.1 آپدیت کردم و قبلش به 8.02 و شارژ گوشیم داغون شده .
    هم دیر شارژ میشه هم تو سه ساعت خالی میشه وقتی 100% فوله .
    حتی زمانی که گوشی استند بای و پاوره .
    حالا میخوام دانگرید کنم به ورژن 7.1.2 مثلا و نمیشه حتی فریمور 8.02 و 8.01 هم دانلود کردم ولی به هیچ کدوم بر نمگرده و ارور میده .
    و اینکه چرا باتری اینجوری خالی میشه ؟ و دیر شارژ میشه ؟
    حتی یه برنامه از اپ استور دانلود کردم و 10 دلار پولش بود و سلامتی باتری رو 100% زده . حالا چیکار کنم ؟؟
    لطفا راهنماییم کنید مرسی
    اینم بگم که چند روز از کابل غیر اصلی استفاده کردم...

بهتر نبود در یک تاپیک به جوابتون می رسیدید؟!

http://www.i-phone.ir/forums/thread98586.html

نظر

سلام حالا دلیله سارژش چیشد دلیلش چیه

نظر

سلام دوستان من هم همین مشکل رو دارم حتی 2 بار باتری گوشیم رو عوض کردم اما مشکل حل نشده
        iPhone 5s بسیار دیر شارژ میشه و خیلی زود خالی می کنه
        راهنمایی می فرمایید؟؟؟

نظر

مشکل شما میتواند نرم افزاری یا سخت افزاری باشد، اما جهت بررسی بیشتر میتوانید به دفتر سایت واقع در بلوار میرداماد مجتمع پایتخت برج a، ط 7 واحد 705a مراجعه نمائید.
          www.i-phone.ir
          !Square the circle

تلگرام:
          ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
          صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

moshkel faghat sakht afzariye

tavize ay si ke kare har kasi nist

- - - - - - - - - -

مشکل فقط سخت افزاری

تعویض آی‌ سی‌ که کار هر کسی‌ نیست :د

نظر

سلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم:
              دوستانی که به مشکل تخلیه شارژ دچار شدن دیوایس خودشون رو در حال خاموش تست کنند اگر در حال آف یا همون خاموش از درصد شارژ دیوایسشون به میزان قابل توجهی کم شده بود متاسفانه مشکل سخت افزاری بوده و بنا به دلایلی نظیر استفاده از کابل و شارژر متفرقه یا فندکی ماشین ووو قطعه ای در برد اصلی دستگاهشون دچاره اختلال شده در غیر اینطورت اگر در حالت خاموش مشکل کسری شارژ وجود نداشت سه عامل رو برسی کنند قسمت اول و راحترین راهکار عامل ریستور و چک کردن نرم افزار قسمت دوم مرحله کالیبره کردن باتری و استفاده مجدد اگر تغییری ایجاد نشد اقدام به تعویض باتری کنند و در اخر با چک کردن تمام مراحل تنها قسمتی که باقی مانده بررسی سخت افزار دستگاه یا دیوایستون هست باشد که استفاده برده و به نتیجه مطلوبی برسید... یا حق

نظر

آقا گوشی منم همینطوره ، اصن 5 اس ها انگار حداقل 8 به بعد خیلی بد شده
                برا سریع شارژ کردن شارژر آیپد خوبه

نظر

استفاده از کابل‌ها و شارژر‌های فیک و غیر اصلی‌ و شارژ کردن گوشی با هر شارژری جز اصلی‌ قوقب بعدی داره که تو ۵س خودشو خیلی‌ خوب نشون میده متاسفانه

حالا هی‌ برین شارژر ۲۰ تومانی بگیرین و کابل ۱۵ تومانی

تشخیص کابل اصلی‌ و فیک و شارژر اصلی‌ هم کار هر کسی‌ نیست دعا‌ کنین فروشنده آدم حسابی‌ باشه

شارژر فندکی هم باید برند بگیرین مثل گریفین که فک نکنم زیر ۱۸۰ باشه
                  نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                  آقا گوشی منم همینطوره ، اصن 5 اس ها انگار حداقل 8 به بعد خیلی بد شده
                  برا سریع شارژ کردن شارژر آیپد خوبه

نظر

نوشته اصلی توسط __jasad__ نمایش پست ها
                    استفاده از کابل‌ها و شارژر‌های فیک و غیر اصلی‌ و شارژ کردن گوشی با هر شارژری جز اصلی‌ قوقب بعدی داره که تو ۵س خودشو خیلی‌ خوب نشون میده متاسفانه

حالا هی‌ برین شارژر ۲۰ تومانی بگیرین و کابل ۱۵ تومانی

تشخیص کابل اصلی‌ و فیک و شارژر اصلی‌ هم کار هر کسی‌ نیست دعا‌ کنین فروشنده آدم حسابی‌ باشه

شارژر فندکی هم باید برند بگیرین مثل گریفین که فک نکنم زیر ۱۸۰ باشه
                    ممنون این موضوع در مورده گوشی خودم و اونهایی که دیدم صدق نمیکنه

____
                    Send from tapatalk

نظر

شارژ و دشارژ شدن

مشکل شارژ و دشارژ شدن گوشی اونم در حالت خاموش برمیگرد فقط و فقط به سخت افزار که اونم باید تست بشه مثلا یه فایو من تعمیر کردم که چه روشن چه خاموش ۱۰۰ باطری رو تو ۷ تا ۱۰ مین میخورد - شارژ هم نمی‌شد

مشکل از آی‌ سی‌ وای‌فای بود که با تعویضش اوکی شد و مطعمن بودم از اینکه فقط از کابل و شارژر اصلی‌ استفاده کرده

من نمیگم همهٔ این شارژ و دشارژ شدن‌ها بستگی به کابل و شارژر داره ولی‌ اونم تاثیر داره

اون هم توی فایو اس‌

و باید قبول کرد گوشی ضعفش بیشتر از فایوِ

نظر

دوستان مشکل شارژ زود خالی کردن باتری بستگی به عوامل مختلفی داره در بعضی از موارد مشکل از باتری دستگاه هست و در مواردی مشکل از برد دستگاه و یا فلت شارژ دستگاه هست که علت آن هم استفاده از شارژ فیک و کابل غیر اورجینال هست در ضمن به همه دوستان توصیه می شود تا جای امکان از شارژر فندکی استفاده نکنند.
                        www.i-phone.ir
                        !Square the circle

تلگرام:

نظر

اقا من ديروز مبايلم افتاد زمين از اون موقع خيلي داغ ميشه و خيلي هم سريع شارژ مصرف ميكنه بنظرتون مشكل چيه امروز هم كه منزر تماس بودم صداي طق سريع و كم عجيبي از توي گوشيم ميومد 5s هست گوشيم

- - - - - - - - - -

اقا من ديروز مبايلم افتاد زمين از اون موقع خيلي داغ ميشه و خيلي هم سريع شارژ مصرف ميكنه بنظرتون مشكل چيه امروز هم كه منزر تماس بودم صداي طق سريع و كم عجيبي از توي گوشيم ميومد 5s هست گوشيم به نظرتون چيكار كنم

نظر

نوشته اصلی توسط Alborz009 نمایش پست ها
                            اقا من ديروز مبايلم افتاد زمين از اون موقع خيلي داغ ميشه و خيلي هم سريع شارژ مصرف ميكنه بنظرتون مشكل چيه امروز هم كه منزر تماس بودم صداي طق سريع و كم عجيبي از توي گوشيم ميومد 5s هست گوشيم

- - - - - - - - - -

اقا من ديروز مبايلم افتاد زمين از اون موقع خيلي داغ ميشه و خيلي هم سريع شارژ مصرف ميكنه بنظرتون مشكل چيه امروز هم كه منزر تماس بودم صداي طق سريع و كم عجيبي از توي گوشيم ميومد 5s هست گوشيم به نظرتون چيكار كنم
                            دوست عزیز مشکل دستگاه شما می تواند از برد دستگاه یا باتری باشد که برای بررسی بیشتر می توانید به دفتر انجمن مراجعه کنید
                            www.i-phone.ir
                            !Square the circle

تلگرام:

نظر

سلام من همین مشکلو داشتم چند جا گوشیم بردم نتونستن درستش کنن ..ولی یه جایی بردم درستش کرد ..من گوشیم ایفون ۶ بود که شارژ زود خالی میکرد حتی تو استندبای شارژ صد تو چند ساعت به صفر میرسید آقا مشکل نه از باطریه نه آی سی شارژ..مشکلش از آی سی آمپیلی فایر بود .تعویض کرد سه سوت درست شد...ولی جونم در اومد چون کسی تشخیص نداد مشکلش از کجاست

نظر

صبر کنید ..
                              X