اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ريخته شدن اب رو ايفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ريخته شدن اب رو ايفون

دوستان سلام من يه ايفون ٥ دارم ٥ دقه پيش روش اب ريخت سريع از قابش دراوردم و خشكش كردم و خاموشش كردم كاره ديگه اى هست كه بشه انجام داد؟؟ يه جا تو انجمن يه چيزى در باره تغيير رنگ موبايل در مواجه اب داشت اونم بگيد كجاست ممنون مى شم

خيلي آب ريخته؟مشكلي براش پيش اومد؟
    براي اطمينان
    گوشي رو خاموش نگه داريد و لايه دستمال بزاريد و بعد داخل كيسه برنج بزاريد!(آب جذب شه-براي ١-٢ روز)

- - - - - - - - - -

منتقل شد.

نظر

رو فور اس من ریخت ۱ روز خاموش کردم بعدش روشن کردم هیچ مشکلی نبود شکر خدا .

Sent from my iPhone.4s✦6.1.2✦JB✔
      Tapatalk

نظر

حداقل واسه دو روز روشنش نکنین تا مطمئن شید خشک خشک شده ، بعد روشن کنین مثه روز اولش کار میکنه

نظر

ریخته شدن؟! به زبان کجاییه؟؟

نظر

١٠ دقه بد روشنش كردم همه چيش سالمه إز دكمه ها تا اسپيكر بازم نياز هست بزارم تو كيسه برنج؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط farzinfa1999 نمایش پست ها
              ١٠ دقه بد روشنش كردم همه چيش سالمه إز دكمه ها تا اسپيكر بازم نياز هست بزارم تو كيسه برنج؟؟؟
              خير
              اگه مشكلي نداره،نيازي نيست.

نظر

فكر كنم مقدار كمي رخته روش درسته؟
                اگه اينطور هست حساسيت الكي به خرج نديد و مشكلي هم چون آيفون در برابر اينطور خيسي هاي كم مقاومه
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نه اتفاقاً يه ليوان پر اب ريخت روش

نظر

چند روز پیش گوشی یکی از دوستان دور از جون افتاده بود تو دستشویی یه باغی،نیم ساعت کارگر بدبخت مشغول بود تا تونسته بود درش بیاره(به خاطر فرم دستشویی) .تو این نیم ساعته روشن داخل اب مونده بود
                    بعد در اوردن برده بود با اب صابون کلی گوشی رو با همون حالت روشن شسته بودن،به جان خودم الان بهتر از گوشی من کار میکنه
                    اگه مال من بود فکر میکنم منفجر هم میشد احتمالا

نظر

مال من هم روش آب ریخت صدای spaker قطع شد و مینیوشت only headphone mode دو ساعت چند تا بازی مثل آسفالت و ... باز کردم تا گوشی داغ بشه و آب داخلش سریع خشک بشه و بعد از سه ساعت جواب داد

نظر

من گوشی 4s دارم داشتم چایی میخوردم کمی چایی ریخت روی قسمت پایین میکرفن و بلندگو گوشی رو فورا خشک کردم بعد از 10 دقیقه یکی زنگ زد دیدم طرف صدامو نداره فهمیدم آب وارد میکرفن شده با چند حرکت به سمت پایین دیدم مقداری چایی از میکرفن خارج شد خشک کردم بلا فاصله بلندگو رو هم امتحان کردم دیدم سالمه بعد دوباره باهاش زنگ زدم دیدم صدای من به طرف نمیرسه باید داد بزنم - از هندزفری استفاده کردم خوب بود. بعد از دوروز گوشیمو بردم تعمیرگاه سر میرداماد داکت شارژر و میکرفن رو عوض کرد اونجا باهاش زنگ زدم صدا درست شده بود. ولی از اون به بعد به هرکی زنگ میزنم یا زنگ میزنه میگه صدات اکو داره و نامفهومه و با هندزفری فقط خوب کار میکنه دوباره بردم تعمیرگاه گوش رو باز کرد و کمی باهاش ور رفت گفت درست شده و دوباره اونجا امتحان کردم با یه گوش دیگه خودم به نظر خوب میومد. ولی با این حال بازم مشکل داره میکرفن دوم(حالت اسپیکر) خوبه و فقط میکرفن اول مشکل داره چیکارکنم راهنمایی کنید.

نظر

صبر کنید ..
                        X