اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اشکال در منبع تغذیه ایفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اشکال در منبع تغذیه ایفون 5

یه ایفون 5 دست دوم خریدم 6.1.2 جیل شده موقع خرید فروشنده گوشی شارژ نکرده بود بعد از خرید گوشی راحت تماس میگرفتم اما بعد اینکه گوشی زدم تو شارژ کامل شد یه تماس گرفتم که از داخل هدفون صدای ته ته ته شدیدی میومد بعد از کلی تحقیق تست فهمیدم موقعی که گوشی میزنم تو شارژ چون امپر گوشی بالاست این صدا از هدفون در میاد بعد باتری گوشی به مرور کم میشه خود به خود صدای ناهنجار هدفون کم میشه تا باتری به زیر 50% میرسه دیگه گوشی به حالت عادی برمیگرده یه مورد بسیار خاص که اصلا نمیشه فهمید مشگل چی هست فقط این موضوع مطرح کردم اگه کسی ایفون 5 دست دوم خواست بخره گوشی بزنه تو شارژ یه تست بگیره من اگه حتی موقع خرید گوشی میزدم تو شارز باز نمی فهمیدم این مشگل فقط موقعی میشه فهمید باتری بالای 85% باشه امپر بالا باتری فول باعث ایجاد صدای ته ته ته شدید از هدفون میشه که روی اسپیکر یا هندزفری این صدا قطع میشه مشگل از سیم کات نیست چون با اسکایپ همین صدا هست باز اگه کسی از دوستان نظر یا پیشنهادی بده ممنون میشم عیده ما به .... رفت ا
    گوشی بدم تعمیر شیرین 500 تومن پیاده میشه تو ایران سخت افزار حرفه ای apple نیست حالا چه برسه بیاد بفهمه کجای منبع تغذیه من مشگل از رو برد دستگاه

راستی دوستانم اینم تازه فهمیدم وقتی گوشی با usb شارژ میکنم حتی 100% دیگه اون صدای ناهنجار از هدفون در نمیاد وقتی با برق شارژ میکنم هدفون انگار میخواد بترکه یه صدای نق نق مدام میاد بعید میدونم یعنی زیر 1% که مشگل با ریستور حل بشه مشگل سخت افزاری هستش مشگلم پیچیده تر شد
    یکی کمک کنه چرا با جریان زیاد برق این مشگل پیش میاد

نظر

من این مشکل هایی که شما میگین رو ندارم

نظر

امکان داره ایراد از شارژرتون هم باشه شارژرتون رو هم عوض کنید و با یه شارژر دیگه تست کنید ببینید بازم این مورد پیش میاد

نظر

احتمالا شارژر تقلبی هست. یک شارژر اورجینال تهیه کنید و بعد امتحان کنید

نظر

داداش اگه از شارژر باید موقعی که از شارژ در میارم باید صدا قطع بشه باشه چرا پس از شارژ در میارم تا باتری 75% صدا میاد

نظر

اقا کسی یه نظری بده کمک کنید تنها راه حل یعنی اینه گوشی بفرستم خارج بدم apple store درست کنه:A

نظر

خب پسر گل داری میگی با usb شارژ میکنی دیگه اون صدا نمیاد !!! خب چون درست و مثل آدمیزاد شارژ میشه وقتی وصل میکنی به برق خوب خیلی از حالت ها ممکن پیش بیاد ! نوسان برق که ممکنه سوختن گوشیت هم بشه ! یه شارژ اصل تهیه کن مشکل سخت افزاری نیست

نظر

سلام منم یه گوشی آیفون 5 خریدم از همون اول به من شارژر تقلبی دادن گوشیم بعد دوماه منبع تغذیه اش پیاده شد حالا میگه 400 تومن بده درستش کنم.... شانس ماست دیگه به ما نیومده گوشی توپ دستمون بگیریم ....البته بگم یکی دوماه گوشیم وسط کار یه دفعه خاموش میشد دیگه روشن نمیشد..بعد هروقت خودش میخواست روشن میشد..طرف گفت از شارژرش بوده چون یادمه وقتی میزدم به شارژ شارژر یه صدای جیلیز ویلیز میداد باید همون اول میرفتم عوضش میکردم... حالا منبع تغذیه ارزون سراغ ندارید؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط sayee نمایش پست ها
                    سلام منم یه گوشی آیفون 5 خریدم از همون اول به من شارژر تقلبی دادن گوشیم بعد دوماه منبع تغذیه اش پیاده شد حالا میگه 400 تومن بده درستش کنم.... شانس ماست دیگه به ما نیومده گوشی توپ دستمون بگیریم ....البته بگم یکی دوماه گوشیم وسط کار یه دفعه خاموش میشد دیگه روشن نمیشد..بعد هروقت خودش میخواست روشن میشد..طرف گفت از شارژرش بوده چون یادمه وقتی میزدم به شارژ شارژر یه صدای جیلیز ویلیز میداد باید همون اول میرفتم عوضش میکردم... حالا منبع تغذیه ارزون سراغ ندارید؟؟؟؟؟
                    نه عزیز شما برای گوشیتون منبع تغزیه ارزون پیدا میکنید ولی بازم همین اش و همین کاسه.باید بگردید اصلشو پیدا کنید وگرنه گوشیتون اسیب جدی میبینه.

نظر

صبر کنید ..
                    X