اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دیر کار کردن و شل شدن home button

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

قابل توجه اون دوستايي كه از وضعيت كاركرد home button گوشيشون ديگه واقعا خسته شدن.

دوستان مراحل زير رو به ترتيب دنبال كنيد:
    1- اتصال گوشي به اينترنت، حالا يا از طريق واي فاي يا جي پي آر اس

2- اجراي يكي از دو برنامه wheather يا stocks كه از برنامه هاي ديفالت خود گوشيتون هست

3- صبر كنيد تا يكي ازين برنامه ها آپديت شن

4- بدون خارج شدن از محيط برنامه دكمه power رو 3 تا 5 ثانيه نگه داشته تا گزينه slide to power off روي صفحه ظاهر شه

5- سپس دستتون رو از روي دكمه power برداشته و دكمه home رو 10 ثانيه نگه داريد تا يكي از برنامه هايي كه اجرا كرديد بسته شه

خوب الان ديگه مشكل دكمه home برطرف شده و با يك اشاره خيلي كوچك عمل ميكند.
    در ضمن اين روش رو خودم روي چندتا آيفن و آيپاد تست كردن و جواب گرفتم...

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
      قابل توجه اون دوستايي كه از وضعيت كاركرد home button گوشيشون ديگه واقعا خسته شدن.

دوستان مراحل زير رو به ترتيب دنبال كنيد:
      1- اتصال گوشي به اينترنت، حالا يا از طريق واي فاي يا جي پي آر اس

2- اجراي يكي از دو برنامه wheather يا stocks كه از برنامه هاي ديفالت خود گوشيتون هست

3- صبر كنيد تا يكي ازين برنامه ها آپديت شن

4- بدون خارج شدن از محيط برنامه دكمه power رو 3 تا 5 ثانيه نگه داشته تا گزينه slide to power off روي صفحه ظاهر شه

5- سپس دستتون رو از روي دكمه power برداشته و دكمه home رو 10 ثانيه نگه داريد تا يكي از برنامه هايي كه اجرا كرديد بسته شه

خوب الان ديگه مشكل دكمه home برطرف شده و با يك اشاره خيلي كوچك عمل ميكند.
      در ضمن اين روش رو خودم روي چندتا آيفن و آيپاد تست كردن و جواب گرفتم...
      دوست عزیز من خودم واردم این کارا رو کردم نشد و در ضمن پیچ گوشتی اش رو هم دارم حالا شما میتونی بگی که از کجا باید هم باتن تهیه کزد یا نه؟

نظر

دوستان یه سری به فروشگاه کاشان جی اس ام بزنند (توی گوگل بزنید) تمامی قطعات و وسایل تعمیرات کلیه گوشی ها رو داره اینم راه حل بنده دوستان مشکل حل شد از اینجا هوم باتن و پیچ گوشتی خریدم و دست بکار شدم با تشکر از همهی شما دوستان عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط ehram نمایش پست ها
          به به مخلصم بهنام جون آقا من این کار رو کردم ، نتیجه اش این ویدیویی شد که اینجادرست کردم
          [ame=http://www.youtube.com/watch?v=Uix0DT5MW7g&list=UUoS7gp1En5UUsCJ75R3LadA& index=1&feature=plcp]‫تریلر پایان عمر یک آیفون‬‎ - YouTube[/ame]
          ویدیو شما برام قابل پخش نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ولی هر ویدیویی رو یوتوب امتحان کردمپخش می کرد

باید چکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
            ویدیو شما برام قابل پخش نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ولی هر ویدیویی رو یوتوب امتحان کردمپخش می کرد

باید چکار کنم؟
            قابل پخش نیست یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخرین ورژن فلش پلیر رو نصب کنین

نظر

آقا این کالیبره کردنو من چند بار انجام دادم ولی تو برنامه wheather نبود ولی الان که با خود weather این کارو کردم واقعا عالی عالی کار میکنه من 1 ساله این مشکل رو داشتم الان خیلیی خوب شد!! مرسیییییییییی!

نظر

این کالیبره کردن کلا یکی از راه حل های فوق العاده ی اپل هستش !

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
                  این کالیبره کردن کلا یکی از راه حل های فوق العاده ی اپل هستش !
                  دکمه هوم آی دیوایس های اپل مشکل دارن مخصوصا آیفون.خود اپل هم اینو تایید کرده

نظر

صبر کنید ..
                  X