اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کار نکردن اسپیکر و دکمه هوم بعد از باز کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کار نکردن اسپیکر و دکمه هوم بعد از باز کردن

سلام. من 1 باتری واسه 3G از فروشگاه سایت گرفتم، عوض کردم و گذاشتم توی شارژ برای چند ساعت ولی کار نکرد حالا دوباره باتری اصلیش رو گذاشتم حالا گوشی روشن میشه ولی دکمه هوم و اسپیکر کار نمیکنن. میخوام فردا دوباره بازش کنم میخوام دوستان اگر میدونن کجاها رو باید چک کنم بهم بگن.
    کدوم فلت مربوط به دکمه خوم میشه؟
    درضمن وقتی گوشی رو باز کردم اون گوشی سمتی که برچسب Do not remove بود، یک تیکه فلزی بود که به بورد و نوکش هم به قاب گوشی وصل بود. دیدم که جدا شده، الان من با 1 تیکه چسب نواری چسبوندمش. اون چی چی هست؟ کسی میدونه.
    راستی قبل از اینکه کسی بگه ببرش دفتر سایت من اهواز هستم و متاسفانه نمیتونم ببرم اونجا.

ممنون میشم اگر کسی بتونه کمک کنه.
    ویرایش توسط Robot : https://i-phone.ir/forums/member/16658-robot در ساعت 09-02-2010, 10:28 PM

اگه ممکنه میشه یه عکس از همون محل برچسب do not remove بزاری؟

نظر

خدمتتون. همونی که فلش زدم جدا شده.
      ویرایش توسط Robot : https://i-phone.ir/forums/member/16658-robot در ساعت 09-02-2010, 11:06 PM

نظر

اون مال آنتنه
        دکمه هوم و اسپیکر پایین ٫ سمت چپه فلتشون
        تو 3g تاحالا ندیدم مشکل خاصی موقع باز کردن پیش بیاد براشون

نظر

دوباره سلام.
          باز کردم فلتها رو سفت کردم درست شد. اون فلزی هم با چسب نواری چسبوندم آنتن هم مشکلی نداره.
          ولی چرا باتری نو کار نکرد؟ اصلا شارژ نمیشد. چند ساعت هم توی شارژ بود ولی باز روشن نمیشد.

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
            شاید سیم ها اشتباهی وصل شده؟
            آیفون3g که سیمی نیست دوست عزیز

نظر

باتری که سیم نداره. باتری کهنه رو در اوردم نو رو گذاشتم ولی کار نکرد. الان که دوباره کهنه رو گذاشتم درست کار میکنه.

نظر

آخه چیز خاصی نداره، اون بحشهایی که به بورد وصل میشن اطراف 1 پیج قرار میگیرن.

نظر

صبر کنید ..
                X