اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باطري 3g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باطري 3g

سلام
    باطريم داغون شده ،*شارژش پره پره ، واي فاي و همه چي هم خاموش . به چشم ميبينم درصد باطريم همينطوري كم ميشه

بايد چي كار كنم ؟ :- (

ممكنه با يه ريستو درست شه ؟ اگه بايد تعميد هم كنم لطفا بگين بايد چي كار كنم
    مرسي

برو به فریمور 3.1 من بردم به خدا از صبح تا الان زنگ میزنم اس ام اس میده گوشی همچنان روشن عکس میکبینم اهنگ گوش میدم به خد قسم از صبح تا الان این همه استفاده کردم شاید کلا 5 درصد از باطری تموم شده باشه
    واقعا فریمور 3.1 شاهکاره اپل هستش فقط خدا کنه زود Jailbrekesh بیاد تا Cydia رو توش نصب کنم
    راستی این هم بگم اگر گوشیت انلاک فکتوری نیست آپگرید نکن چون گوشیت لاک میشه
    موفق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط iphone66 نمایش پست ها
      برو به فریمور 3.1 من بردم به خدا از صبح تا الان زنگ میزنم اس ام اس میده گوشی همچنان روشن عکس میکبینم اهنگ گوش میدم به خد قسم از صبح تا الان این همه استفاده کردم شاید کلا 5 درصد از باطری تموم شده باشه
      واقعا فریمور 3.1 شاهکاره اپل هستش فقط خدا کنه زود jailbrekesh بیاد تا cydia رو توش نصب کنم
      راستی این هم بگم اگر گوشیت انلاک فکتوری نیست آپگرید نکن چون گوشیت لاک میشه
      موفق باشی

آخه مال من قبلا مشكلي نداشت
      الان داغون شده
      كمك

نظر

خوب مشکل از باطری دیگه ....از کی اینطوری شده؟

نظر

از ديروز
          يه شارژ براي ماشين داشتم راستش ، از وقتي از اون استفاده كردم يهو قاط زد
          بايد چه كنم حالا ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mistyc_7 نمایش پست ها
            از ديروز
            يه شارژ براي ماشين داشتم راستش ، از وقتي از اون استفاده كردم يهو قاط زد
            بايد چه كنم حالا ؟
            كلا استفاده از شارژر ماشين براي هيچ نوع دستگاهي كه داراي باطري قابل شارژ هستن توصيه نميشه . چرا كه شارژ با آمپر بالا موجب خرابي سل هاي باطري ميشه . مگر اين كه شارژر هاي استاندارد و اصلي باشه كه من به شخصه اون رو هم تا حد ممكن استفاده نميكنم.
            براي شما هم به احتمال زياد بايد باطري عوض كنيد ليكن از روش فريز كردن هم يك بار استفاده كنيد . شايد موثر واقع شد.

نظر

نوشته اصلی توسط mistyc_7 نمایش پست ها
              سلام
              باطريم داغون شده ،*شارژش پره پره ، واي فاي و همه چي هم خاموش . به چشم ميبينم درصد باطريم همينطوري كم ميشه

بايد چي كار كنم ؟ :- (

ممكنه با يه ريستو درست شه ؟ اگه بايد تعميد هم كنم لطفا بگين بايد چي كار كنم
              مرسي
              قبل از اینکه بخوا آ*ی باطری عوض کنی*

۱ بر رستو ر کنید

خیلی* از دوستان مشکل شما رو داشتند.با رستو ر حل شد
              در ضمن

باطری آیفون مثل گو شیهأ دیگه نیست که به این راحتی* خراب بشه

بله استفاده ناصحیح همه چیز رو ممکن خراب کنه

کمپانی اپل گفت که باطری3G تا ۴۰۰ بر شارژ هنوز کیفیت روز اولشو داره

نظر

دوستان من یه 3g 8gig دارم و 1 روز با استفاده ی معمولی(بازیو برنامه و ...) باید بزنمش به شارژ .می خواستم ببینم ماله شما هم همین جوریه؟؟؟؟
                اگه یه نفر جوابه سوال ام رو بده ممنون میشم

نظر

سوال

دوستان من یه 3g 8gig دارم و 1 روز با استفاده ی معمولی(بازیو برنامه و ...) باید بزنمش به شارژ .می خواستم ببینم ماله شما هم همین جوریه؟؟؟؟
                  اگه یه نفر جوابه سوال ام رو بده ممنون میشم

نظر

معمولا ایفون اینطوریه برای اینکه کمتر مصرف کنه باید برنامه هایی مثل sbsetting .real sms .bit sms.وبرنامه هایی که معمولا فعال هستند رو نصب نکنی نور صفحه ی گوشیتم نصف کنی.اگه جایی باشی که انتن دهی ضعیف باشه زود باتریت خالی میشه.push notifection رو قطع کنی هم خوبه.
                    رای قطع کردن کلی pushnotifection اگه کاریش ندارین در سیستم گوشی به ادرس system/library/lounchdeamons برو و فایل com.apple.apsd.plist یه بکاپ رو کامپیوترت بگیر و از گوشیت پاک کن.
                    برنامه های دیگه ای که روی باتری خیلی تاثیر میزاره proswitcher. backgrunder .activator. هست مخصوصا backgrounder خود جیلبریک هم تا حدی روی باتری و سرعت گوشی تاثیر میزاره ولی برای ما که تو ایرانیم جزو واجبات هست اگه چیز دیگه ای مونده بگو برات توضیح بدم اگرم با mms کاری نداری تنظیماتشو فعال نکن اینم رو باتری تاثیر دار

نظر

نوشته اصلی توسط arefff نمایش پست ها
                      معمولا ایفون اینطوریه برای اینکه کمتر مصرف کنه باید برنامه هایی مثل sbsetting .real sms .bit sms.وبرنامه هایی که معمولا فعال هستند رو نصب نکنی نور صفحه ی گوشیتم نصف کنی.اگه جایی باشی که انتن دهی ضعیف باشه زود باتریت خالی میشه.push notifection رو قطع کنی هم خوبه.
                      رای قطع کردن کلی pushnotifection اگه کاریش ندارین در سیستم گوشی به ادرس system/library/lounchdeamons برو و فایل com.apple.apsd.plist یه بکاپ رو کامپیوترت بگیر و از گوشیت پاک کن.
                      برنامه های دیگه ای که روی باتری خیلی تاثیر میزاره proswitcher. Backgrunder .activator. هست مخصوصا backgrounder خود جیلبریک هم تا حدی روی باتری و سرعت گوشی تاثیر میزاره ولی برای ما که تو ایرانیم جزو واجبات هست اگه چیز دیگه ای مونده بگو برات توضیح بدم اگرم با mms کاری نداری تنظیماتشو فعال نکن اینم رو باتری تاثیر دار

منم باطری گوشیم همینجوری شده. همه ی این کار ها رو هم کردم. شب 50% صبح که بلنه میشم شده 30% بعد که میزنم به شارژ یهو میشه 35%. هیچ راهی برای آنلاک و جیلبریک 3.1.3 نیست؟ 3g 8gb 3.1.2

نظر

نوشته اصلی توسط mosi2 نمایش پست ها
                        منم باطری گوشیم همینجوری شده. همه ی این کار ها رو هم کردم. شب 50% صبح که بلنه میشم شده 30% بعد که میزنم به شارژ یهو میشه 35%. هیچ راهی برای آنلاک و جیلبریک 3.1.3 نیست؟ 3g 8gb 3.1.2
                        انلاک که هنوز نه ولی جیلبریک هست با برنامه ی sprit

نظر

سلام به همگی
                          من یه مشکل دارم که داره اذیتم میکنه
                          هر موقه که شارژ گوشیم تموم میشه و گوشیم خاموش میشه وقتی که میزنمش تو شارژ گوشی بالا نمیاد و تو حالت عکس باتری میمونه و شارژ هم نمیشه بعد 2 3 ساعت که گوشیو خاموش روشن میکنم درست میشه..چرا اینجوریه؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                          X