اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک آیفون 3Gs در iOS 4.1 با Redsn0w 0.9.6 B2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان من یه مشکلی برام پیش اومد وقتی فریمور را به رد اسنو میدم یه ارور میده مبنی بر این که شما آیفون 3gs جدید دارید ؟ من رقم 4و5 سریال نامبرم 39 هست برای همین طبق توضیحات قدیمی هست ولی وقتی no را میزنم جیلبریک نمیکنه یعنی سایدیا را نصب نمیکنه ولی وقتی yes را میزنم سایدیا را نصب میکنه
    چرا اینطوریه؟مشکلی نداره؟

نظر

من كه ميخوام به 4.1 اپديت كنم بايد به جاي فريمور 4.2.1 كه تو اموزش رستور امده فريمور 4.1 دانلود كنم و با اون رستور كنم ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط iphone 4 نمایش پست ها
        من كه ميخوام به 4.1 اپديت كنم بايد به جاي فريمور 4.2.1 كه تو اموزش رستور امده فريمور 4.1 دانلود كنم و با اون رستور كنم ؟؟؟
        متوجه هستید که این برنامه گوشی رو جیلبریک می کنه نه رستور ..
        باید با آیتونز رستور کنید .
        و واسه رستور به فریمورهایی جز آخرین فریمور هم باید shsh اون فریمور رو داشته باشید

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط sia abedi نمایش پست ها
          دوستان من یه مشکلی برام پیش اومد وقتی فریمور را به رد اسنو میدم یه ارور میده مبنی بر این که شما آیفون 3gs جدید دارید ؟ من رقم 4و5 سریال نامبرم 39 هست برای همین طبق توضیحات قدیمی هست ولی وقتی no را میزنم جیلبریک نمیکنه یعنی سایدیا را نصب نمیکنه ولی وقتی yes را میزنم سایدیا را نصب میکنه
          چرا اینطوریه؟مشکلی نداره؟
          نه مشکلی نیست
          واسه منم همیشه همینطور بوده و نمیدونم چرا
          اما مشکلی باهاش نداشتم تا حالا

Power of Creation
          www.i-Phone.ir

نظر

من الان براي ريستور كردن با فريمور 4.1 بايد shsh داشته باشم ؟؟ اگه بايد داشته باشم shsh توضيح ميديد يعني بايد چيكاركنم مرسي

نظر

نوشته اصلی توسط iphone 4 نمایش پست ها
              من الان براي ريستور كردن با فريمور 4.1 بايد shsh داشته باشم ؟؟ اگه بايد داشته باشم shsh توضيح ميديد يعني بايد چيكاركنم مرسي
              shsh مجوز رستور به فریمورهایی جز اخرین فریمور هست . شما باید قبلا رو 4.1 بوده باشید و اقدام به ذخیره shsh کرده باشید . در غیر این صورت دیگه امکانش نیست shsh رو ذخیره کنید بالای صفحه اول سیدیا با رنگ سبز shsh های موجود رو نوشته,ببینید shsh 4.1 رو شاید داشته باشید

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

بالاي سايديا shsh 4.0 4.0.1 4.1 4.2.1 داره حالا چيكار كنم ؟؟

نظر

صبر کنید ..
                X