اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

sn0wbreez 2.0.2 جهت ساخت کاستوم 4.1 برای 3Gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مرسی از امید عزیز و معذرت می خوام بابت اینکه تو این تاپیک سوال پرسیدم.

نظر

• سلام ! ببخشید اگه NET Framework 3.5 رو نصب نکنیم چی میشه ؟ آخه من نصب نکردم و برنامه snow اجرا شد

نظر

• ببخشید یک سوال دیگه من میخوام گوشی یکی از دوستانم رو ریستور کنم ! ولی هیچ اطلاعی از گذشته گوشی ندارم ! نمی دونم بوت رام جدید هست یا قدیم ! فقط میدونم 4.0.1 هست بیس بند 05.13.04 و مدلشم 3gs هستش ! حالا باید چی کار کنم ؟ یعنی بهترین کاره ممکن چیه؟

نظر

• مشکل Backup

سلام آدمین جان ، من از گوشیم نمی تونم در آیتونز Backup بگیرم پیغام زیرو میده!! چکار کنم؟!!

iTunes could not back up the iPhone "Ali's Iphone" because the iPhone disconnected

اما گوشی به آیتونز وصل هست و آیتنز آیکون دستگاه هم نشون میده!!

آیفون 3GS 16G لاک - ورژن 4.1 - جیلبریک شده (کاستوم از همون روش که در اینجاتوضیح داده بودید.) با Sn0wbreeze2 و آنلاک شده با UltraSn0w

ممنون!!
          !!

نظر

• نوشته اصلی توسط ali929 نمایش پست ها
            مشکل backup

سلام آدمین جان ، من از گوشیم نمی تونم در آیتونز backup بگیرم پیغام زیرو میده!! چکار کنم؟!!

Itunes could not back up the iphone "ali's iphone" because the iphone disconnected

اما گوشی به آیتونز وصل هست و آیتنز آیکون دستگاه هم نشون میده!!

آیفون 3gs 16g لاک - ورژن 4.1 - جیلبریک شده (کاستوم از همون روش که در اینجاتوضیح داده بودید.) با sn0wbreeze2 و آنلاک شده با ultrasn0w

ممنون!!
            !!
            این مشکل یا با نصب بعضی برنامه های به وجود میاد یا به خاطر استفاده از کاستوم فریمور هست !
            برنامه هاتون رو کلا از رو گوشی پاک کنید ببینید اگه درست نشد به نظرم بهتره با فریمرو اصلی رستور کنید

Power of Creation
            www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
              این مشکل یا با نصب بعضی برنامه های به وجود میاد یا به خاطر استفاده از کاستوم فریمور هست !
              برنامه هاتون رو کلا از رو گوشی پاک کنید ببینید اگه درست نشد به نظرم بهتره با فریمرو اصلی رستور کنید

خوب اگه من با فریمور اصلی 4.1 رستور کنم چجوری می تونم اکتیو کنم گوشیمو بعد از رستور و با چی جیلبریک و آنلاک کنم؟! 3gs لاک هست

نظر

• نوشته اصلی توسط ali929 نمایش پست ها
                خوب اگه من با فریمور اصلی 4.1 رستور کنم چجوری می تونم اکتیو کنم گوشیمو بعد از رستور و با چی جیلبریک و آنلاک کنم؟! 3gs لاک هست
                آپدیت پکیچ ultra snow برای آنلاک 4.1 و 4.2.1 ریلیز شد
                redsn0w 0.9.6beta5 جهت آنلاک بیس باند 06.15.00

Power of Creation
                www.i-Phone.ir

نظر

• سلام. دوستان من 3gs م رو با Custom4 unlock by Edris که ادریس زحمتشو کشیده بود چند ماه پیش به 4.0 آپدیت کردم . الان برای آپگرید به 4.1 چیز خاصی رو باید در نظر داشته باشم ؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mehban نمایش پست ها
                    سلام. دوستان من 3gs م رو با Custom4 unlock by Edris که ادریس زحمتشو کشیده بود چند ماه پیش به 4.0 آپدیت کردم . الان برای آپگرید به 4.1 چیز خاصی رو باید در نظر داشته باشم ؟

ممنون
                    فریمور کاستم یا اصلی 4.1
                    جیلبریک با limera1n و یا redsn0w_win_0.9.6b5
                    اگر لاک باشه گوشیتون و از فریمور اصلی استفاده میکنید ارتغا" بیس باند به 6.15 /// و یا کاستوم ساخته شده بیس باند رو آپ نمیکنه .
                    ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 25-01-2011, 12:20 AM

نظر

صبر کنید ..
                    X