اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک iOS 9.2 - iOS 9.3.3 منتشر شد [ آموزش ]

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط faraz_p نمایش پست ها
    دوستان هنوز جيلبريك پايدار نيومده واسه 9.3.3 ؟؟؟
    من گوشيم رو 8.3 هستش و نميدونم همينجا جيلش كنم يا صبر كنم پايدار 9.3.3 بياد

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ورژن ٨ عالي
    ولي در مورد جيل به نظر من اين نوع ناپايدار بهتر هست هر موقع احساس كردي مورد داره ريست ميكني جيل قطع مبشه
    هر موقع هم دوست داشتي در عرض يك ثانيه دوباره مياد
    در كل من خيلي راضي هستم
    ولي اشتباه كردم از ٨.٤ اومدم ٩

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
      ورژن ٨ عالي
      ولي در مورد جيل به نظر من اين نوع ناپايدار بهتر هست هر موقع احساس كردي مورد داره ريست ميكني جيل قطع مبشه
      هر موقع هم دوست داشتي در عرض يك ثانيه دوباره مياد
      در كل من خيلي راضي هستم
      ولي اشتباه كردم از ٨.٤ اومدم ٩

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad
      ممنون از راهنماييت
      من خودم ٨،٤ جيل بود گوشيم يك سال و نيم، متاسفانه يه از خدا بي خبري گوشيمو زد ازم، الان اين گوشي كه گرفتم ٨.٣ هستش متاسفانه نميتونم برم رو ٨.٤ يا بايد همينجا جيل كنم يا بزارم پايدارش بياد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان یه راهی برای دور زدن ریساین 7 روزه پیدا شده
        بطور خلاصه نصب همزمان جیلبریک پانگو و pp در کنار همِ
        اموزشش اینجاست: https://www.reddit.com/r/jailbreak/c...ngu_pp_1_year/

نظر

• نوشته اصلی توسط ribaxer نمایش پست ها
          دوستان یه راهی برای دور زدن ریساین 7 روزه پیدا شده
          بطور خلاصه نصب همزمان جیلبریک پانگو و pp در کنار همِ
          اموزشش اینجاست: https://www.reddit.com/r/jailbreak/c...ngu_pp_1_year/
          بله امکانپذیر هست .
          منتظر هستیم که ببینیم میشه با نسخه انگلیسی این ابزار میشه این کار رو انجام داد یا خیر که آموزش نسخه انگلیسی رو قرار بدیم .

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
            بله امکانپذیر هست .
            منتظر هستیم که ببینیم میشه با نسخه انگلیسی این ابزار میشه این کار رو انجام داد یا خیر که آموزش نسخه انگلیسی رو قرار بدیم .
            خب من بعدازظهر اینکارو انجام دادم
            فایل ipa نسخه pp رو با itools نصب کردم بعد مجوزشو وریفای کردم (البته وریفای نشد نمیدونم شاید نتم مشکل داشت)
            بدون باز کردن و جیلبریک کردن با pp ، با سیدیا ایمپکتور نسخه پانگو رو ساین کردم و ریختم...بعد رفتم تراست و وریفای کردم وقتی برگشتم رو مجوز اینترپرایز pp خودش وریفای شده بود!
            خلاصه با pp جیلبریک کردم بعد ریستارت بعد با پانگو جیلبریک کردم بعد تازه اینجا سیدیا رو باز کردم و تنظیماتش لود شد و...
            یه چندتایی توییک نصب کردم فعلا همه چیز روبه راهه!

تو اموزش گفته بعد از ران سیدیا میتونید مجوز 7 روزه رو پاک کنید بعد از این هم هروقت ریستارت کردید با pp ریجیلبریک کنید
            منتها پاک کردن مجوز اپ پانگو رو هم پاک میکنه من هنوز مرددم به این کار و هنوز پاکش نکردم!

نظر

• روش بالا رو تصویری اینجا توضیح داده برای اونهایی که قبلا جیلبریک کردن با نسخه انگلیسی یا همون پانگو

نظر

• نوشته اصلی توسط ribaxer نمایش پست ها
                روش بالا رو تصویری اینجا توضیح داده برای اونهایی که قبلا جیلبریک کردن با نسخه انگلیسی یا همون پانگو
                در این روشی که سایت idownloadblog قرار داده شده با روش سایت reddit یکم فرق می کنه و یکم ساده تر هست و کمتر وقت کاربر رو میگیره .

به زودی آموزش سایت idownloadblog در انجمن قرار داده می شود .

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                  در این روشی که سایت idownloadblog قرار داده شده با روش سایت reddit یکم فرق می کنه و یکم ساده تر هست و کمتر وقت کاربر رو میگیره .

به زودی آموزش سایت idownloadblog در انجمن قرار داده می شود .
                  خب الان حتی ساده ترش هم کردن:

کد:
                  First of all, this method doesn't require you to update your iDevice to delete the jailbreak and it doesn't require your apple ID
                  کد:
                  Thanks to /u/Toby4ever for sharing the link to the chines tutorial
                  So here is the steps,,,
                  NOTE1: If you didnt jailbreak your iDevice, just skip the first step.
                  NOTE2: If you have Mac, you can install iFunBox in step 4 and you're good to go.

• Delete your signed jailbreak app ( which you signed with 7 days cert.).
                  • Reboot your device
                  • Activate Airplane mode and keep the WiFi off.
                  • Download a fresh copy of inv_ent_final_0727.ipa
                  • Open any iDevice manegment like iTools or iFunBox or IPAInstaller-Windows
                  • Go to application management and install the application (inv_ent_final_0727.ipa) into your device
                  • go to your iDevice and disable airplane mode, go to settings -> general -> device management and accept the cert
                  • Open the jailbreak app ( I myself dont link 25pp application because it hooks into your springboard for no reason so when you jailbreak the first time, uncheck the box like in the picture ).
                  and thats it. hope it would help. PS: I did the above 4 times on my iDevices and it works every single time. EDIT: If you already have PP store installed on your device, you can delete it from cydia. EDIT2: There is no need to use pp Helper windows tool to install the app, we have a new method ! in ENGLISH EDIT3: Added IPAInstaller-Windows tool to install the ipa without installing anything on your PC, thanks to /u/S4109 . EDIT4: Dont try ipa version 0729, it's cert. doesnt work and the app crashes after installation. just use the ipa linked in the post. EDIT5: Simple notes added
                  EDIT6: iTools link fixed.

ضمن اینکه من اپ پانگو رو دیلیت کردم
                  ریستارت کردم
                  جیلبریک رو pp دوباره فعال کردم
                  مجدد هم امتحان کردم همه چیز اکی هست
                  ویرایش توسط ribaxer : https://i-phone.ir/forums/member/117631-ribaxer در ساعت 30-07-2016, 11:39 PM

نظر

• اخه دوستان چرا براي ديوايس٣٢بيتي نميتد ما هم دل داريم؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sadegh bagheri نمایش پست ها
                      اخه دوستان چرا براي ديوايس٣٢بيتي نميتد ما هم دل داريم؟؟؟؟
                      اگر توجه کرده باشید سیستم عامل iOS هم داره به سمت 64 - بیتی شدن پیش میره و این بدان معناس که سیاست اپل بر این است
                      که کاربر را ترقیب به خرید دستگاه های جدید کند .(وقتی برنامه ها 64 - بیتی بشن کاربر مجبور به استفاده از سیستم عامل 64 - بیتی خواهد شد)
                      لذا توسعه دهندگان هم خودشون رو با این موضوع وفق میدهند و این میتونه نشانه ای در این زمینه باشه .

نظر

• Pangu اعلام کرد که برنامه ای برای جیلبریک دیوایس های 32 بیت و انتشار انتتر برای دیوایس های 64 بیت نداره.
                        https://i.redd.it/mxw8qkkc7lcx.png

https://np.reddit.com/r/jailbreak/co..._after/d5z7hvi
                        ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 01-08-2016, 11:52 PM

نظر

• پانگو اعلام کرده برنامه ایی برای ارائه جلبریک آنتر برای 9.3.3 نداره ...

--
                          با نسخه ویندوز pphelper_5.0.3.1154_25pp_00119_Setup راحت میتونید گواهی 365 روز دریافت کنید ( از شما طی مراحل هم اپل آیدی نمیخواد ) با خیال راحت استفاده کنید

http://www.iclarified.com/files/pp/p...0119_Setup.exe

Where to Download Pangu Jailbreak From - iClarified

نظر

• سلام و خسته نباشین

جلبریک پایدار منتشر نشده و اینکه برنامه ای واسه ۹.۳.۳ ندار ه یعنی این ورژن جلبریک نمیشه و من الان ۹.۳.۲ هستم اپدیت نکنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
                              سلام و خسته نباشین

جلبریک پایدار منتشر نشده و اینکه برنامه ای واسه ۹.۳.۳ ندار ه یعنی این ورژن جلبریک نمیشه و من الان ۹.۳.۲ هستم اپدیت نکنم؟
                              با خیال راحت به 9.3.3 میتونی آپدیت کنی .

فقط با هر بار روشن حاموش کردن دستگاه باید اپلیکشن پانگو را یکبار باز بسته کنی چیزه زیاد مهمی نیست .

گواهی 365 روزه هم بهتون میده بدون مشکل

نظر

• با تشکر و ممنونم
                                و اینکه جلبریک پایدار فقط واسه ۹.۳.۳ نمیاد یعنی برای ۹.۳.۲ عرضه میکنن اطلاعی دارین در این مورد

نظر

صبر کنید ..
                                X