اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک iOS 9.2 - iOS 9.3.3 منتشر شد [ آموزش ]

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
    چرا براي بقيه برنامه هاي بانك ها نميگه
    همين ملي برنامه اصلي

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad
    حتماً برنامه بانک ملی اینگونه طراحی شده و این لایه امنیتی رو براش قرار داده اند .

نظر

اين چي ميگه

بیخیال بابا بانک ملی و این حرفا

نظر

نوشته اصلی توسط ribaxer نمایش پست ها
        بیخیال بابا بانک ملی و این حرفا
        يعني چي
        نمي ذاره استفاده كني

نظر

يعني چي
          نمي ذاره استفاده كني

ترجمه کاملش اینه:دستگاه جیلبریک شده است
          برای امنیت خودتان ما اجازه استفاده از اپلکیشن برای کاربران با دستگاه های جیلبریک شده را نمی دهیم.

نظر

سلام مثل اينكه نسخه نهائي و انگليسي اومده دوستان بررسي . لينك رو قرار بدين ببينيم پايداره يا نه و ايا اونايي كه قبلا جيبلبريك كردن دوباره بكنيم يا فرقي نكرده؟

نظر

نوشته اصلی توسط kingsat نمایش پست ها
              سلام مثل اينكه نسخه نهائي و انگليسي اومده دوستان بررسي . لينك رو قرار بدين ببينيم پايداره يا نه و ايا اونايي كه قبلا جيبلبريك كردن دوباره بكنيم يا فرقي نكرده؟
              درود
              بله منتشر شده - آموزش هم در پست دوم همین تاپیک قرار گرفته .

نظر

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                درود
                بله منتشر شده - آموزش هم در پست دوم همین تاپیک قرار گرفته .
                آموزش را شما از جایی که کپی کردید فقط گویا خواستم با همون روش انجام بدم نشد یعنی فایل ipa ری نرم افزارش درگ نمیشه یه فیلم برای مک بود دیدم راحت شد اگه فیلم آموزش هم برای ویندوز هست لینک یوتوب بدید مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط telegram نمایش پست ها
                  آموزش را شما از جایی که کپی کردید فقط گویا خواستم با همون روش انجام بدم نشد یعنی فایل ipa ری نرم افزارش درگ نمیشه یه فیلم برای مک بود دیدم راحت شد اگه فیلم آموزش هم برای ویندوز هست لینک یوتوب بدید مرسی
                  زمانی که میخواهید فایل رو درگ کنید گوشی بایستی به کامپیوتر متصل باشه .
                  آیا دستگاهتون به پی سی متصل بوده ؟

نظر

زمانی که میخواهید فایل رو درگ کنید گوشی بایستی به کامپیوتر متصل باشه .
                    آیا دستگاهتون به پی سی متصل بوده ؟
                    بله متصل بوده حتی فیلم آموزش روی مک هم دیدم ولی درگ نمیشه

نظر

بله متصل بوده حتی فیلم آموزش روی مک هم دیدم ولی درگ نمیشه
                      وقتی که دستگاه رو به پی سی متصل می کنید و برنامه رو باز می کنید بایستی نام دستگاهتون رو درون برنامه ببینید
                      مثل اسکرین شات زیر که من اسم دستگاه رو لاک گرفتم :
                      ببینید وقتی دستگاه رو متصل می کنید ،برنامه دستگاه شما رو میشناسه ؟
                      آخه این برنامه هیچ تنظیماتی نمیخاد - برنامه رو اکسترکت و اجرا کنید - فایل برنامه رو درگ کنید روش و ... .

نظر

وقتی که دستگاه رو به پی سی متصل می کنید و برنامه رو باز می کنید بایستی نام دستگاهتون رو درون برنامه ببینید
                        مثل اسکرین شات زیر که من اسم دستگاه رو لاک گرفتم :
                        ببینید وقتی دستگاه رو متصل می کنید ،برنامه دستگاه شما رو میشناسه ؟
                        آخه این برنامه هیچ تنظیماتی نمیخاد - برنامه رو اکسترکت و اجرا کنید - فایل برنامه رو درگ کنید روش و ... .
                        بله دقیقا میشناسه دستگاه را فقط اینک چه جوری درگ کنم ؟ آخه وقتی فال ipa را با موس میکشم توش کپی نمیشه ؟

نظر

بله دقیقا میشناسه دستگاه را فقط اینک چه جوری درگ کنم ؟ آخه وقتی فال ipa را با موس میکشم توش کپی نمیشه ؟
                          فایل IPA رو با موس بگیرید و بروی برنامه بکشید .وقتی درگ میکنید فایل رو ،وقتی روی برنامه رسید شکل موس و برنامه تغییر میکنه و یک علامت Copy+ پایین موس دیده میشه (در ویندوز)
                          (شکل پست قبل)
                          آخرین ورژن برنامه Cydia Impactor رو دانلود کردید ؟ نسخه 0.9.26 ؟
                          ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 30-07-2016, 01:06 AM

نظر

فایل IPA رو با موس بگیرید و بروی برنامه بکشید .وقتی درگ میکنید فایل رو ،وقتی روی برنامه رسید شکل موس و برنامه تغییر میکنه و یک علامت Copy+ پایین موس دیده میشه (در ویندوز)
                            (شکل پست قبل)
                            آخرین ورژن برنامه Cydia Impactor رو دانلود کردید ؟ نسخه 0.9.26 ؟
                            نخسه 0.9.27 دانلود کردم ؟ دقیقا مشکل اینجاست وقتی فایل را داخلش میکشم کپی+ نمیاد یه ورود ممنوع هست که داخلش نمیره

ویرایش توسط telegram : https://i-phone.ir/forums/member/196567-telegram در ساعت 30-07-2016, 01:32 AM

نظر

نخسه 0.9.27 دانلود کردم ؟ دقیقا مشکل اینجاست وقتی فایل را داخلش میکشم کپی+ نمیاد یه ورود ممنوع هست که داخلش نمیره

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                              الان من نسخه
                              0.9.27
                              دانلود و تست کردم و مشکلی نداشت .
                              من در این اسکرین شاتی که قرار دادید نمیبینم که گوشیتون به PC وصل باشه !!!
                              شما از یک پورت دیگر برای اتصال گوشیتون استفاده کنید - زمانی که گوشی رو درComputer دیدید اونموقع اقدام کنید .
                              یک اسکرینشات از برنامه وقتی که گوشی به PC متصل هست و اون رو شناخته قرار بدید (اون اعداد و حروف جلوی اسم گوشیتون در برنامه رو از عکس حذف کنید)
                              ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 30-07-2016, 01:59 AM

نظر

سلام
                                دوستان اینکه باید هرهفته ساین و ریجیلبرک حقیقت داره ؟؟!!

نظر

صبر کنید ..
                                X