اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک کلیه iDevice ها در iOS 7.1.X توسط Pangu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
    بنده تست کردم ( آیپد ایر و آیفون 5s ) مشکلی نداشته و نصب شد. در ضمن با نسخه ۱ جیلبریک کردم.
    توییک و حذف کنید، ببینید مشکل حل میشود؟ اگر نشد ریستور کرده، دوباره جیلبریک کنید.
    توییک رو حذف کردم نصب شد
    ممنون

نظر

• با ورژن 1.1 پانگو مراحل رو رفتم آیکون سیدیا نیومد

نظر

• نوشته اصلی توسط skarimi911 نمایش پست ها
        با ورژن 1.1 پانگو مراحل رو رفتم آیکون سیدیا نیومد
        ابتدا برنامه ی pangu رو روی دیوایس باز کنید.Continue رو بزنید بعد طبق آموزش مرحله زیر رو دنبال کنید:
        بعد از چند ثانیه دستگاه شما ریستارت میشود پس از بوت شدن دوباره، میبایست بر روی آیکان برنامه دوباره تپ کنید تا باز شود. بعد از چند ثانیه برنامه بسته و دستگاه شما دوباره ریستارت میشود و بعد از بالا آمدن شاهد آیکان برنامه سیدیا که آخرین ورژن نیز میباشد خواهید بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
          ابتدا برنامه ی pangu رو روی دیوایس باز کنید.Continue رو بزنید بعد طبق آموزش مرحله زیر رو دنبال کنید:
          همه مراحلی که عرض کردید رو رفتم ولی باز نیومد

نظر

دیوایس رو Ota آپدیت کرده بودید یا ریستور؟
            یک دور ریستور کنید دوباره جیلبریک کنید

نظر

از طریق خود گوشی آپدیت کردید قبلا ؟
              قبلا جیلبریک کردید ؟
              بک آپ تهیه کنید ریستور کنید
              ساعت و زمان را قبل از اتصال به تاریخ گفته شده ببرید.
              قفل گوشی را آف کنید
              و اقدام کنید

نظر

• اگه بخوام با ورژن جدید جیلبریک کنم توییک هایی که نصب کردم پاک میشه؟؟ممکنه این ورژن مشگل باطری و حل کرده باشه؟؟درضمن من بدون ریستور جیلبریک کردم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط شیرین ب نمایش پست ها
                  اگه بخوام با ورژن جدید جیلبریک کنم توییک هایی که نصب کردم پاک میشه؟؟ممکنه این ورژن مشگل باطری و حل کرده باشه؟؟درضمن من بدون ریستور جیلبریک کردم.

شما اگه قبل جیلبرک ریستور کنی مطمئنا جیلبرک تمیزتر و بهتری خواهید داشت و ممکن هست این مشکلات رفع بشه.
                  توییک های سیدیا هم پاک میشن.
                  … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط شیرین ب نمایش پست ها
                    اگه بخوام با ورژن جدید جیلبریک کنم توییک هایی که نصب کردم پاک میشه؟؟ممکنه این ورژن مشگل باطری و حل کرده باشه؟؟درضمن من بدون ریستور جیلبریک کردم.

خوب شما رو ورژن پایین تر جیلبریک هستید دیگه چرا میخواید باز جیلبریک کنید؟؟؟
                    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• واقعا بدترين جيلبريكي بوده تا حالا عرضه شده و يه خورده مشكوك، عجب اشتباهي كردم اپديت كردم
                      اولا گوشيم با تپ كردن رو پوشه جيلبريكي كه ساختم ريبوت ميشه و ميره تو حالت سيف مود و بعدش هم
                      بعد از ٣-٤ ساعت مصرف باتري فوق العاده زياد ميشه تو پنج دقيقه كار كردن باهاش ١٠ درصد خالي كرد!

يه درخواست دارم اونم اينكه يكي يه زحمت بكشه يه مطلب درست كنه براي بعد از جيلبريك كه چه توييك هاي لازمي
                      رو و از چه سورسي نصب كنيم كه بعدش به مشكل نخوريم
                      ویرایش توسط Mojtaba_ch : https://i-phone.ir/forums/member/40378-mojtaba_ch در ساعت 30-06-2014, 05:15 AM

نظر

• سلام...اساتید عزیز ایفون 5s من روی فریمور 7.0.6 هست و جیلبریک شده.....به نظر شما این جیلبریک جدید ارزشش رو داره که بخوام ریستور کنم به فریمور 7.1.1 و با این Pangu جیلبریک کنم ...؟؟ ریستور به فریمور 7.1.1 کمی قلقلکم میده منتها نظرات بعضی از دوستان رو میخونم انگار ابزار جدید این گروه چینی یکسری مشکلات داره و کمی دودل شدم...!! لطفا یه راهنمایی دقیق ارائه بدید..!!..ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
                          سلام...اساتید عزیز ایفون 5s من روی فریمور 7.0.6 هست و جیلبریک شده.....به نظر شما این جیلبریک جدید ارزشش رو داره که بخوام ریستور کنم به فریمور 7.1.1 و با این Pangu جیلبریک کنم ...؟؟ ریستور به فریمور 7.1.1 کمی قلقلکم میده منتها نظرات بعضی از دوستان رو میخونم انگار ابزار جدید این گروه چینی یکسری مشکلات داره و کمی دودل شدم...!! لطفا یه راهنمایی دقیق ارائه بدید..!!..ممنون
                          توی ورژن 1.1 بیشتر باگ ها گرفته شده و نسبت به قبل خیلی بهتر شده.
                          به نظر من یکم دیگه صبر کنید تا نسخه 1.2-1.3 بیاد تا با خیال راحت به 7.1.1 ریستور کنید

نظر

• خوب ما که با ورژن قبل جیل کردیم چیکار کنیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ramin28914 نمایش پست ها
                              خوب ما که با ورژن قبل جیل کردیم چیکار کنیم؟

اگه ناراضی هستید،ریستور کنید دوباره با ورژن جدید جیلبریک کنید.

نظر

• درود

من با جیل قبلی مشکل ندارم ولی اینکه جیل جدید بدونه مشکله و ایراداتش بر طرف شده بهتره نیست با ورژن جدید جیل کرد ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X