اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بزودی:ارائه نقشه تهران برای آیفون در app store

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بزودی:ارائه نقشه تهران برای آیفون در app store

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

همونطور که می دونید ، اگر در App Store گوگل به دنبال نرم افزار نقشه برای تهران بگردید ، هیچ برنامه ای پیدا نخواهید کرد و وجود نرم افزار نقشه تهران به زبان فارسی و ایرانی کاملاً احساس می شه.

به همین منظور شرکت صفر یک تصمیم به پیاده سازی یک نرم افزار نقشه (در حال حاضر) برای شهر تهران دارد.

اما با توجه به اینکه استفاده کنندگان از این نرم افزار به طور قطع کاربران ایرانی خواهند بود ، تصمیم گرفته شد نظرات شما دوستان عزیز دریافت بشه ، تا بر اساس اون نرم افزار طراحی بشه.

پس لطفا اگر این تاپیک رو باز کردین ، بفرمائید که از نرم افزار نقشه تهران چه انتظاری دارید، منظورم اینه که بنظرتون چه امکانات و قابلیت هایی باید داشته باشه؟
    و اصلا اینکه شما چند بار در هفته یا ماه از نقشه استفاده می کنید و نیازتون به استفاده از نقشه می افته

همچنین لطف کنید توی نظرسنجی تاپیک هم شرکت کنید.

با تشکر فراوان از همه دوستان
    118
    وجود نقشه لازم نیست
    2.54%
    3
    کم
    5.08%
    6
    زیاد
    15.25%
    18
    خیلی زیاد
    77.12%
    91

دوست من البته یک برنامه در آیتونز هست که نقشه تهران رو داره.
    اسم برنامه offmaps2 هست که باید از توی برنامه یک بار نقشه رو دانلود کنید و همیشه به صورت آفلاین استفاده کنید.
    فقط مشکلش انگلیسی بودن نوشته های نقشه هست.

نظر

کار بسیار واجبی دارین انجام میدن
      بنظر من در درجه ی اول زوم نقشه تا همه ی جزییات بخوبی توش معلوم باشه
      تعیین مسافت مبدا تا مقصد
      مراکز خرید/تفرجگاهها/موزه ها/بازارها/پارکها /بیمارستانها/ بانکها /دانشگاهها و مراکز مهم عمومی در کل که حتما باشه تا به راحتی سرچش کرد
      اگه چیز تازه ای ینظرم رسید حتماًبازم میگم الان هنگم یخورده سرم شلوغه

نظر

نوشته اصلی توسط mah10vi نمایش پست ها
        دوست من البته یک برنامه در آیتونز هست که نقشه تهران رو داره.
        اسم برنامه offmaps2 هست که باید از توی برنامه یک بار نقشه رو دانلود کنید و همیشه به صورت آفلاین استفاده کنید.
        فقط مشکلش انگلیسی بودن نوشته های نقشه هست.
        ممنون از نظر شما دوست عزیز ، اما این برنامه که فرمودین حدود 86 مگابایت فقط حجم خودش هست ، ضمنا دو ورژن رایگان و پولی داره که در ورژن رایگان تنها می تونید تصاویر نقشه رو ببینید و هیچ امکاناتی نداره و باید خریداری بشه تا قابلیت هایی مثل نویگیشن بهش اضافه بشه .
        ویرایش توسط sefryek : https://i-phone.ir/forums/member/55550-sefryek در ساعت 28-05-2011, 10:43 AM

نظر

بسیار عالی فقط اگر مثل همجا بشه سرچ رو از طریق کدپستی هم بشه انجام داد که عالی میشه

نظر

نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها

تعیین مسافت مبدا تا مقصد

مراکز خرید/تفرجگاهها/موزه ها/بازارها/پارکها /بیمارستانها/ بانکها /دانشگاهها و مراکز مهم

عمومی در کل که حتما باشه تا به راحتی سرچش کرد

با تشکر از شما دوست عزیز ، از نظرات شما حتما استفاده میشه ، منتظر بقیه ایده هاتون هستیم، از بقیه دوستان هم خواهش می کنم نظرات خودشون رو ارائه بدن تا ان شاءالله کار ساخت و پیاده سازی انجام بشه

نظر

نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
              تعیین مسافت مبدا تا مقصد
              مراکز خرید/تفرجگاهها/موزه ها/بازارها/پارکها /بیمارستانها/ بانکها /دانشگاهها و مراکز مهم عمومی در کل که حتما باشه تا به راحتی سرچش کرد
              علاوه بر مطالبی که دوستمان اشاره کردند
              سرعت سنج و همچنین تعیین نزدیکترین مرکز خرید بازار وپارک و.... بعد از سرچ مکان مورد نظر
              قابلیت تعیین کوتاه ترین مکان مسیر ممکن و هوشمند کردن نرم افزار که قبل از پیچیدن یه الارم یا صوتی داشته باشه که هشدار بده به تقاطع مورد نظر نزدیک میشیم باید اماده پیچیدن باشی
              و گفتن مناطق تهران هنگام ورود به منطقه مورد نظر اگرچیزجدیدیبه ذهنم برسه باز مطرح میکنم موفق باشید در ضمن سایر شهرها را مد نظر داشته باشید ایشالله روزی برسه که نقشه کل ایرانم بسازید

نظر

اگه آ،لاین باشه طوری درس کنین که نیاز به جی پی اس نداشته باشه. طوری باشه که تو آیپاد هم بشه ازش استفاده کرد.

نظر

امکان سرچ به زبان انگلیسی برای کسایی که کیبورد فارسی ندارن

مثلاً من میزنم Vanak و تمام چیزای مشابه رو بده و اگه امکان Point زدن بین 2 نقطه هم باشه

که عالیه ...

فقط آیا به صورت GPS هم میشه استفاده کرد ازش ؟ آیا میشه توی برنامه های Garmin و یا Motion x Drive ازش استفاده کرد ؟

با تشکر ...

نظر

کارتون خیلی عالیه

نظر

اگر چنینن برنامه ای بسازید من که خیلی بدردم میخوره و خیلی ازش استفاده میکنم ولی 2تا امکان رو باید داشته باشه که اگر نداشته باشه استفاده خود برنامه google map گوشی خیلی بهتره.
                      1- روان و دقیق باشد ، یعنی مثل گوگل مپ گوشی سریع نسبت به حرکت عکس العمل نشون بده و مثل xgps کند و سنگین نباشه!
                      2- قابلیت route بصورت آفلاین رو داشته باشه و نقشه تهران هم برای استفاده بصورت آفلاین در خودش باشه یا طوری باشه که بتونیم هر چند وقت یکبار نقشرو دانلود کنیم و بهش بدیم.
                      اگر این 2تا کار رو نتونه بکنه بدرد نمیخوره چون گوگل مپ گوشی هم کارهای دیگرو براحتی انجام میده

ازتون خواهش میکنم یک چیزی بسازید که ارزش خریدن رو داشته باشه ، طوری باشه که من که تا حالا برنامه برای گوشیم نخریدم و همش کرک شده استفاده کردم بیام برای پشتیبانی از شما برنامتون رو بخرم و مطمئن باشید که اگر برنامه خوبی باشه هر چقدر هزینش باشه برای خریدنش اقدام میکنم.
                      ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 28-05-2011, 11:29 AM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

یه چیز تو مایه های Tom Tom باشه ظاهرش! عالی میشه

نظر

این خیلی خوبه

فقط امکان جهت یابی آفلاین رو فراموش نکنید که خیلی نیاز داریم

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
                            اگه آ،لاین باشه طوری درس کنین که نیاز به جی پی اس نداشته باشه. طوری باشه که تو آیپاد هم بشه ازش استفاده کرد.
                            فکر می کنم منظور شما آفلاین بوده! درسته که آیپاد GPS نداره (البته جدیدا این امکان بهشون اضافه شده) ولی شما با آیپاد هم می تونید از نقشه استفاده کنید ولی امکانات زیادی رو از دست می دین که لازمه داشتنشون اتصال به اینترنت هست . البته میشه در برنامه سخت افزار رو بررسی کرد و امکان اتصال رو فراهم آورد ولی باید بررسی یشه . خیلی ممنون از پستتون.

نظر

به نظر من نرم افزار gps که نوکیا برای کاربران ایرانی عرضه کرده یه نگاهی بندازن و ببینن عملکردش چطوره و بر اساس همون بتونن بسازن چون نوکیا این قسمتش واقعا عالیه نقشه ایرانش هم بسیار کامل هست و خیلی هم نرم افزارش امکانات داره

نظر

صبر کنید ..
                              X