اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استفاده از GPS و نقشه شهرهاي ايران بصورت آفلاين با HERE Maps - Offline navigation

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• استفاده از GPS و نقشه شهرهاي ايران بصورت آفلاين با HERE Maps - Offline navigation

https://itunes.apple.com/us/app/here...955837609?mt=8

به طور حتم می توان HERE را رقیبی سرسخت برای سایجیک به شمار آورد.

مزیت سایجیک مسیر یابی و سخنگوی فارسی آن بود اما بزرگترین نقطه ضعف آن بروز نبودن نقشه هایش است که همین امر سبب شد رفته رفته کاربران ایرانی از این جی پی اس روی برگردانند.

حال HERE اینجاست تا با نقشه های بروز و امکانات بی نظیرش جای سایجیک را بگیرد و به پرطرفدار ترین جی پی اس نزد ایرانیان تبدیل شود.
    ین نرم افزار دارای امکانات جالب و کامل همچون مسیر یابی و قابلیت ذخیره مکان فعلی همراه با نقشه هایی کامل از 90 کشور دنیاست .

ویژگی ها :

قابلیت جستجوی مکان مورد نظر در هر کجای دنیا
    قابلیت مسیریابی + مسیریابی صوتی ( فارسی موجود است ولي هنوز در ايران فعال نيست)
    قابلیت ذخیره مکان ها و نقشه برای استفاده های بعدی به صورت آفلاین
    قابلیت به اشتراک گذاری مکان ها
    قابلیت نمایش و پیدا کردن اماکن نزدیک
    قابلیت استفاده به صورت آفلاین
    قابلیت دانلود نقشه های آفلاین
    هشدار دهنده سرعت

خب امروز مطلع شدم ظاهراً از تحريم اين شركت هم خارج شديم و امكان ثبت نام و استفاده از اين نرم افزار با گوشي آيفون در ايران فراهم شده .
    اين هم تصاوير برنامه اي كه نقشه تمام شهرهاي ايران رو داره .
    حجم نقشه هاي ايران 226 مگ هستش كه بايستي با استفاده از گوشي دانلود بشه.
    نقشه های آفلاین این برنامه در تاریخ 31 شهریور 94 بروز شده است.

https://itunes.apple.com/us/app/here...955837609?mt=8

ویرایش توسط abi.del : https://i-phone.ir/forums/member/42999-abi-del در ساعت 15-01-2016, 05:07 PM

زبان سرچ هنوز فارسی نداره نه؟؟ اینش خیلی بده

نظر

سلام روستان من
      here خیلی عالی مربوط به نوکیا میشه که فکر کنم فروخته به انجمن شرکتهای خودرو سازی اروپا
      ولی به گوگل نمیرسه
      گوگل هنوز کامل راه نیوفتاده مخصوصا نقشه آفلان اگر راه بیوفته اولین برنامه میشه چه بسا همین الان هم خیلی عالی
      در کل هر دو خوب هستن

نظر

نوشته اصلی توسط ali.messi10 نمایش پست ها
        زبان سرچ هنوز فارسی نداره نه؟؟ اینش خیلی بده
        نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
        سلام روستان من
        here خیلی عالی مربوط به نوکیا میشه که فکر کنم فروخته به انجمن شرکتهای خودرو سازی اروپا
        ولی به گوگل نمیرسه
        گوگل هنوز کامل راه نیوفتاده مخصوصا نقشه آفلان اگر راه بیوفته اولین برنامه میشه چه بسا همین الان هم خیلی عالی
        در کل هر دو خوب هستن
        فعلاً اين تنها مسير يابي كه ميتونه بصورت آفلاين و بدون دردسر موقعيت رو روي نقشه نشون بده .
        من كه ازش راضي هستم ، اگر مشلات تحريم بطور كامل حل بشه ، سخنگوي فارسي هم فعال ميشه .

نظر

بدون شیل تر نمیشه داخل ثبت نام کرد !!!

نظر

برنامه Here رو از روز اول که به ios اومد دانلود کرده بودم که حتی نویگیشن فارسیش هم کار میکرد. چون از گوشی نوکیا قبلا تجربه داشتم میدونستم عالیه.
            ولی چند روز پیش برنامه رو آپدیت کردم و مشکلی نبود ولی بعدا که رفتم نقشه رو زدم آپدیت بشه کلا نقشه ایران رو پاک کرد! والان اصلا نام ایران تو لیست دانلود نقشه نیست و باید آنلاین کار کنم باهاش که بدرد نمیخوره اینطوری!

نظر

برنامه Here رو از روز اول که به ios اومد دانلود کرده بودم که حتی نویگیشن فارسیش هم کار میکرد. چون از گوشی نوکیا قبلا تجربه داشتم میدونستم عالیه.
              ولی چند روز پیش برنامه رو آپدیت کردم و مشکلی نبود ولی بعدا که رفتم نقشه رو زدم آپدیت بشه کلا نقشه ایران رو پاک کرد! والان اصلا نام ایران تو لیست دانلود نقشه نیست و باید آنلاین کار کنم باهاش که بدرد نمیخوره اینطوری
              بله ایران نیست متاسفانه

نظر

نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
                بله ایران نیست متاسفانه
                البته الان از نرم افزار maps.me استفاده ميكنم با نويگيشن با زبان تركي (تركيه)[emoji1] خيلي خوبه نقشه آفلاين و... البته هنوز بعضي موارد تو ايران كار نميكنه ترافيك لحظه ايي ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

البته الان از نرم افزار maps.me استفاده ميكنم با نويگيشن با زبان تركي (تركيه) خيلي خوبه نقشه آفلاين و... البته هنوز بعضي موارد تو ايران كار نميكنه ترافيك لحظه ايي ...
                  تستش کنم ببینم

نظر

صبر کنید ..
                  X