اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه ای برای استفاده آفلاین GPS در iphone4 ورژن 4.3.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

offlinemaps روی ایفون 4 کار نمیکنه ؟ !!!!!!!

نظر

چرا کار میکنه ولی اسمش به atlas تغییر کرده
      البته دوستان برای سرعت عمل و کارایی navitel بهترینه offline map درست کردن نقشش مکافات داره xgps هم خیلی سادست یعنی هیچی نداره فقط یک عکسه که با gps کار میکنه
      خوبی navitel اینه که بیشتر نقشه ها رو میشناسه فقط مسیر فلدری که نقشه توشه رو بدید خودش میگرده هرچی باشه پیدا میکنه و باهاش کار میکنه
      البته garmin یک چیز دیگست ولی offline نیست خیلی بده.  

نظر

نقشه های کل ایران ۳.۵ گیگابایت هستند...

نظر

گارمین برای ایران از کجا دانلود کنیم انلاینش مهم نیستش

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
          چرا کار میکنه ولی اسمش به atlas تغییر کرده
          البته دوستان برای سرعت عمل و کارایی navitel بهترینه offline map درست کردن نقشش مکافات داره xgps هم خیلی سادست یعنی هیچی نداره فقط یک عکسه که با gps کار میکنه
          خوبی navitel اینه که بیشتر نقشه ها رو میشناسه فقط مسیر فلدری که نقشه توشه رو بدید خودش میگرده هرچی باشه پیدا میکنه و باهاش کار میکنه
          البته garmin یک چیز دیگست ولی offline نیست خیلی بده.  

نظر

در كل متاسفانه گارمين براي ايران نيومده كسي هم تا حالا نتونسته كاري كنه تا براي ايران هم كار كنه من خدم خيلي دنبالشم ميخوام يك سري كار هاي جالب با اطلاعاتم از گارمين ويندوز مووبايل انجامبدم شايد شد ولي متاسفانه تا 1-2 هفته نمميتونم كاري كنم هين اينترنت هم شانس اوردم كه دارم وگرنه ....

نظر

نوشته اصلی توسط saeedm_99 نمایش پست ها
              شك نكنيد.بهترين برنامه offlinemaps هست.xgps خيلي بد دسته.من الان روي آيپد و آيپاد دارم رو 4.3.3 از آفلاين مپس استفاده ميكنم.بسيار عالي هم كار ميكنه
              میشه بگید چطوری با atlas این کارو کردین ؟ آموزشش رو می زارید لطفا ؟

نظر

یکی بیاد یه آموزش جامع هم نصب برنامه هم ریختن نقشه هاش بزاره دیگه

نظر

منم نتونستم نصب کنم .. یکم تو 4.2.1 سخته

نظر

اقا یکی آموزش بده رو 4.2.1 .خیلی سخته

نظر

به لینک زیر مراجعه کنید:
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread49444.html

نظر

نوشته اصلی توسط arvinivra نمایش پست ها
                        یه برنامه که بخوبی با 4.3.3 سازگار باشه . همراه با نقشه . از دوستان هر کی سراغ داره لینک بده
                        ببخشید اگه تکراریه
                        فقط آفلاین مپ خیلی راحته نقشه هاش هم تو سایت هست و از مپ خود گوشی هم استفاده میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط i-morteza نمایش پست ها
                          میشه بگید چطوری با atlas این کارو کردین ؟ آموزشش رو می زارید لطفا ؟
                          شما نرم افزار آفلاین مپ رو نصب میکنید و یک بار باز و بستش میکنید یه پوشه تو var/mobile/media ساخته میشه نقشه ها رو از تو سایت خودمون دانلود کنید و تو پوشه map بریزید و وارد برنامه آفلاین مپ بشید و مپ مورد نظز زو انتخاب و گزینه کپی رو بزنید بعد از چند دقیقه (بستگی به حجم نقشه)عملیات شما میتئنید نقشه رو از تو مپ گوشی ببینید
                          نرم افزار آفلاین مپ رو میتئنید از سورس Mobile4Persian Repository و یا mobile4persian's Repository - MyRepoSpace.com
                          بگیرید

نظر

صبر کنید ..
                          X