اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست كمك از دوستاني كه navitel رو خريدن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست كمك از دوستاني كه navitel رو خريدن

با سلام خدمت دوستان
    من امروز از شما دوستاني كه برنامه navitel رو به صورت قانوني خريدي دارم
    من ميخوانم كه يكي از دوستان با برنامه اي مثل ifile يا ifunbox يك سري فايل كه براي اكتيو شدن برنامست كپيي كنن و براي ما بفرستن تا ما ها هم بتونيم از برنامه استفاده بكنيم
    يا برنامه خودشون رو اگه ممكنه نقشه هاش رو بردارن و خود برنامه رو كه بدون نقشه چيزي حدود 35 مگابايت ميشه توسط ifunbox استخراج كنن تا بشه راحت بدون دردسر اكتيو شدن ما هم استفاده كنيم (براي راحتي ميتونيد برنامه رو توسط سايت Free File Hosting Made Simple - MediaFire اپلود كنن تنها كار براي اپلد ساخت يك اكانت با ايميل خدتونه كه خيلي راحت و زود هم ساخته ميشه و هم سايت خوبي از نظر freedownload هست فقط ظرفيت 200 مگي براي هر فايل داره )
    محل اون فايل ها :
    فکر میکنم در Documents دو فایل رو این کار تاثیر میذاره
    یکی settings.001.ini که درونش LicenseKey = خالی می باشد
    و دومی فایلی به نام NaviTel Activation Key.txt که در همین پوشه و گاهی هم در NavitelContent..License مشاهده میشود
    در اخر هم بازم ممنون ميشم كمك كنيد چون اين برنامه بهترين برنامه gps براي ايفون هست (در حال حاظر ) و اين كه گه مقدور هست راه دوم رو انجام دهند كه خيلي بهتر هست.
    براي دوستاني كه كار با 2 برنامه ياد شده ifile و ifunbox اشنايي ندارمن مي تونن از تايپك زير استفاده كنند .
    http://www.i-phone.ir/forums/thread3...tml#post432537

كسي نيسست كمك كنه

نظر

چرا کسی همکاری نمیکنه؟؟؟؟؟؟

نظر

سلام مگه قیمتش چقدر هست

نظر

نمیدونم ولی بازم دردسر داره خریدش بری یکی رو پیدا کنی که کریدیت کارت داشته باشه بعد منتشو بکشی بعد ۲برابر قیمت برنامه بهش بدی و ...... اخرم .... من که میخوام کمتر اینجوری خرید کنم.
          خود کریدیت کارت هم کم کمش ۹۰تومن برات اب میخوره اونم اصلا نمیرزه.
          البته همه اینتوری نیستند ادمای خوب و منصف هم پیدا میشه ولی خیلی کمن
          منم خودم زیاد مشکای ندارم ولی میخوام برای همه دوستان درستش کنم حداقل یک gps درست حسابی رو دستگاهاشون باشه.  

نظر

خب اصل این برنامه رو از کجا میشه خرید؟
            لطفا یه لینک بزارین.

نظر

شما برنامه رو مجاني ازز اپ استور دانلود نيد بلاروس چن حجمش كمتره به هترر هست وگرنه اصلافرقي نداره بعد از نصب برنامه شما بايد از داخل برنامه اينن برنامه كه ننه نقشه بلارس رو بخري در واقع اجازه استفادش رو بگيريد و اين اصلا به درد ما نميخوره چون نقش رو ميريزم دور بجاش نقشه ايران رو ميريزيم قيمت نقشه بلاروسش هم 33 دلار هست
              متاسفانه طبق مكاتبات با ششركن navitel چه در ايران چه با خود نمايندگي خارج هييچ راهي نيست كه برناه بددون نقشه براي دانلود باشه تا ديگه نخواد پول 33 دلار نقشه رو ما بديم.

نظر

همون لینک آیتونز رو بدی هم ممنون میشم. چون نمیدونم مشکل از کجاست ولی نمیتونم پیداش کنم.

نظر

بفرما Navitel (Belarus) for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

نظر

شما رو به خدا کمک کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                      شما رو به خدا کمک کنید .
                      سلام.
                      خسته نباشی.

من یک سال پبیش با این برنامه کار کردم.البته با گوشی hd2 که ویندوز موبایل هست.

نقشه ایران رو دارم.البته نمیدونم که داخل ios جواب میده یا نه...

موفق باشی

نظر

ممنون دوست عزیز منم با امنیا که ویندوز موبایل بود با این برنامه اشنا شدم برنامه خیلی عالیه در واقه میشه گفت که هر نقشه ای رو بهش بدی قبول میکنه منم نقشه های ایران رو براش دارم ولی مشکل اصلی اینه که این برنامه به صورت تریال نصب میشه و برای هربار استفاده شما باید اونو اکتیو کنید که نیاز به اینترنت داره در ثانی این برنامه بعد از 30 روز دیگه از کار میفته تا شما اونو بخرینش که برای ما ایرانی ها هم گرون تموم میشه و هم دردسرش زیاده من از دوستانی که این برنامه رو خریدن درخواست دارم که اگه میشه ببینن اون دو جایی که در پست اول گفتم چیزی هست چون به احتمال زیاد فایل های بعد از اکتیو شدنشون میره اون جا که با داشتنشون میشه برنامه رو دور زد و بدون اکتیو کردن راهش انداخت.

نظر

از مدیران سایت خواهشمندم که این تایپک رو پاک کنند
                          جایگزین این برنامه رو پیدا کردم اینم تایپکش عالی کار میکنه

نظر

صبر کنید ..
                          X