اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه installous آپدیت شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط aria_snoop نمایش پست ها
    از کدوم سورس اینیستالوس رو بردارم تا مشکلم حل شه.در ضمن یعنی اصلا دیگه app sync رو نصب نکنم!اخه اونوقت برنامه ها اینیستال نمیشن؟؟؟؟
    Cydia.hackulo.us
    اينستالوس را نصب كنيد بصورت اتومات appsync مربوط به گوشيتون را نصب خواهد كرد

نظر

arash-1 خیلی ممنونم ولی درست نشد چیکار کنم؟

نظر

بايد هر دو را يك بار پاك كنيد بعد از سورس ذكر شده نصب كنيد در4.3.5 هم جواب ميده 

نظر

سلام دوستان خوبم من مشکل دارم چند بار مطرح کردم ج نگرفتم لطفا اگه میشه ج بدین . من وای فای ندارم مودمم معمولیه من آیپادم و آپدیت کردم به 5.0.1 جیلبریک هم کردم ولی هر کاری میکنم فایل ipa نصب نمیشه روش میخواستم به صورت دستی appsync رو دانلود کنم تا بتونم چیزی توش بریزم . میخوام بدونم چطور میتونم appsync رو دانلود و کنم .راستی برنمامه هارو با4.4.2 instaluss خواستم نصب کنم ارور میداد با تشکر ممنون

نظر

ببخشيد مشكل من اينه كه كه app stor بهم پيغام ميده كه سوييچ واسه ژاپن هست و من بايد اونو به امريكا تغيير بدم ولي نيگه كه از كجا واسه همين من نميتونم نه برنامه دانلود كنم نه اپديت ميشه لطفا راهنماييم كنيد؟

نظر

نوشته اصلی توسط Arezoo tooka نمایش پست ها
              ببخشيد مشكل من اينه كه كه app stor بهم پيغام ميده كه سوييچ واسه ژاپن هست و من بايد اونو به امريكا تغيير بدم ولي نيگه كه از كجا واسه همين من نميتونم نه برنامه دانلود كنم نه اپديت ميشه لطفا راهنماييم كنيد؟
              شما با اپ استور میخواید دانلود کنید یا اینستالوس؟!!! اپل ایدیتون مال کدوم کشوره؟

نظر

نوشته اصلی توسط Arezoo tooka نمایش پست ها
                این تاپیک چه ربطی به AppStore دارد
                شما در صورتی می توانید کشور apple id تغییر دهید که موجودی گیفت کارت تون صفر باشد.

نظر

صبر کنید ..
                X