اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی توییک ایرانی سداکو فوق العاده کاربردی!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• معرفی توییک ایرانی سداکو فوق العاده کاربردی!!!

سلام دوستان،گروه ایرانی فوریاس پس از عرضه توییک سیریاس فارسی که پیش تر در انجمن معرفی شد،دومین توییک خود به نام سداکو را منتشر کرد.سداکو نسخه های بتا را پشت سر گذاشت و باگها و مشکلاتش برطرف شد.هم اکنون نسخه فینال بدون مشکل در اختیار شماست.و اما بیشتر در مورد سداکو بدانید،سداکو از زبان گروه فوریاس:

"ساپورت انواع آیفون،آیپد و آیپاد تاچ با iOS7 به بالاتر (iOS 6 تست نشده)سداکو چیست؟سداکو اولین توییک ایرانی می باشد که با نصب اون روی دیوایسهای اپل از جمله آیفون،آیپاد و آیپد از رخدادها و اتفاقات در حال حاضر و در آینده به صورت صوتی مطلع خواهید شد.

شما هر جای ایران که باشید اطلاعات لحظه ای از قبیل نوسانات نرخ دلار و سکه،خودرو،بارندگی،طوفان،زلزله،ترافیک سطح شهر،بورس ایران،قیمت گوشیهای موبایل،نتایج فوتبال،والیبال،رخدادهای مربوط به اپل و جیلبریک و کلی اطلاعات دیگر در آینده را به صورت گفتاری به زبان فارسی برای شما اعلام خواهد کرد.سداکو همانند یک شبکه عمل خواهد کرد و همه می توانند اطلاعات مربوط به شهرشون رو به سداکو گزارش دهند،اینکار با دولوپر شده در سایت فوریاس امکان پذیر خواهد بود.

دولوپرها از شهرهای مختلف ایران به سداکو گزارش خواهند داد و سداکو نیز به صورت گفتار به زبان فارسی در گوشیهای همشهریان و هم استانیهایتان اعلام خواهد کرد.

مثلا ما تعدادی دولوپر در شهر شیراز خواهیم داشت،در صورتی که خدای نکرده در شیراز زلزله ای رخ دهد دولوپرها در طول 5 ثانیه به سداکو گزارش خواهند داد و سداکو نیز در گوشیهای همشهریان و هم استانیهایی که سداکو رو نصب کرده باشند اعلام خواهد کرد،حتی اگر گوشی قفل باشه.سداکو نیاز به اینترنت دارد و در با اینترنت های معمولی سیم کارت نیز مشکلی نخواهد داشت فقط داشتن اینترنتهای پرسرعت مانند وای فای و 3G عملکرد بهتری خواهد داشت.

سداکو به زودی تمامی شهرهای ایران را در بر خواهد گرفت،پس شما هم به صورت رایگان عضو دولوپر سداکو شوید و اطلاعات شهرتون رو به سداکو گزارش دهید.

این ایده از طرف هیچکس نه داخلی نه خارجی مطرح نشده و گروه فوریاس خالق این ایده و آغازگر این راه می باشد.

سداکو همچنین دارای تقویمی در قسمت نوتیفیکیشن و Calender دیوایس می باشد که به صورت اتوماتیک و لحظه ای بروز می شود و اتفاقاتی که قرار است در آینده به وقوع بپیوندد را می توانید در تقویم به زبان فارسی ببینید.

# # # # # #توجه: در iOS8 باید منتظر باشید اکتیویتور به صورت کامل با این نسخه هماهنگ شود فعلا اکتیویتور به صورت ابتدایی iOS 8 رو ساپورت میکنه.

گروه فوریاس لایسنسی رایگان در اختیار مدیر انجمن برای تست این توییک قرار خواهد داد.
    برای خرید و اطلاعات بیشتر به آدرس زیر بروید:
    سداکو فارسی

اسکرین شات:"
    (اسکرین شاتها مربوط به نسخه بتا می باشد)

ویرایش توسط ab722 : https://i-phone.ir/forums/member/175000-ab722 در ساعت 16-11-2014, 11:14 AM

تبریک میگم دوست عزیز.حتما عضو گروه خواهم شد.

نظر

لطفا فیلم هم بزارید!

نظر

از این توییک فیلم نمیشه گذاشت چون هرزگاهی گوشی حرف میزنه ولی اگه با کامپیوتر به صفحه سداکو برین نمونه صداش رو میتونین بشنوید

نظر

واقعا عالى و فوق العاده
          خسته نباشين

نظر

اقا کارتون عالیه امیدوارم بتونید پشتیبانی خوبی از برنامه داشته باشین

نظر

من از برنامه استفاده کردم اما هنوز هیچ صدایی و چیزی ازش نشنیدم متاسفانه.تمام کار های لازم رو هم از طریق یاهو مسنجر هماهنگ کردیم و انجامش دادم
              از دیشب تا الان هنوز خبری ازش نیست و هنوز منتظرم
              فقط توی قسمت ایمیل چند تایی ایمیل خالی اومده که نمیدونم چیه

نظر

نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                من از برنامه استفاده کردم اما هنوز هیچ صدایی و چیزی ازش نشنیدم متاسفانه.تمام کار های لازم رو هم از طریق یاهو مسنجر هماهنگ کردیم و انجامش دادم
                از دیشب تا الان هنوز خبری ازش نیست و هنوز منتظرم
                فقط توی قسمت ایمیل چند تایی ایمیل خالی اومده که نمیدونم چیه
                داداش از طریق یاهو مسنجر فقط کمکتون کردیم بسته تنظیمات رو نصب کنین،کارهایی هم بعد از نصب پکیج سداکو باید انجام بدین که تو منوی سداکو موجود در Setting گوشی هم باید انجام دهید.

نظر

نوشته اصلی توسط ab722 نمایش پست ها
                  داداش از طریق یاهو مسنجر فقط کمکتون کردیم بسته تنظیمات رو نصب کنین،کارهایی هم بعد از نصب پکیج سداکو باید انجام بدین که تو منوی سداکو موجود در Setting گوشی هم باید انجام دهید.
                  خب اونا رو هم انجام دادم عزیز
                  و اما بلاخره انگار یه چیزایی گفت این برنامه
                  گفت که من منشی شخصی شما هستم و رخداد های مهم رو بهتون میگم
                  اما !!!
                  جنس صدا از این نوکیاهایی بود که شماره تلفن میخونده برامون!

نظر

خب صدای گوشی اینجوریه دیگه لهجه سیری برای انگلیسی زبانها هم اینجوریه،بهش عادت میکنین،بعدش دوستان فعلا تو نسخه های اولیه هستیم و معمولا شبا و صبح ها و عصرها گزارش میدیم بهش ولی کم کم که دولوپرها اضاف شدن بهتر و بهتر میشه تقویم سداکو هم به همین چند روزه به صورت اتوماتیک بدون نیاز به اپدیت اضافه میشه

نظر

امروز صبح هم شروع به صحبت کرد اما متاسفانه پنج ثانیه اول انگار دو تا جمله با هم اجرا شد و معلوم نشد که چی شد!

نظر

تعداد دولوپرها که زیاد بشن بهتر میشه دستورات بیشتری دریافت میکنه بازم بهبود صداها تو اولویتمونه

نظر

درود

من در گروه دولوپرها عضو شدم

نظر

منم این توییک رو نصب کردم و ازش استفاده می کنم.
                            کارت عالیه و راضیم از نصب این توییک
                            ایشالا موفق باشی.

نظر

تقویم سداکو هم از امروز شروع به کار خواهد کرد و رخدادهای آینده نظیر برنامه لیگ برتر فوتبال، زمان بازی کشتیهای آسیایی و ... را می توانید در قسمت Calendar گوشی مشاهده نمایید،رخدادهای مربوط به هر روز در همان روز در نوتیفیکیشن سنتر به نمایش در خواهد آمد و به ۱۵ دقیقه قبل از وقوع رخداد و هنگام شروع وقوع رخداد نظیر شروع مسابقه فوتبال به شما به صورت هشدار اطلاع رسانی میشه

نظر

صبر کنید ..
                              X