اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بلوتوث Celeste 2 با پشتیبانی از iOS 6 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بلوتوث Celeste 2 با پشتیبانی از iOS 6 عرضه شد

تیم معروف CocoaNuts سرانجام از نسخه 2 برنامه Celeste رونمایی کرد
    Celeste همونطور که اکثرا باهاش آشنایی دارید اولین برنامه بلوتوث سازگار با iOS 4 و 5 بود که بعد از عرضه اپلیکیشن Air Blue Sharing دیگر برای این برنامه آپدیتی ارایه نشد

حال دیروز نسخه 2 این برنامه با اینکه چیزی به عرضه iOS 7 نمانده است جهت سازگاری با iOS 6 عرضه شد !

این نسخه در iOS 6.X به خوبی قابل اجراست و با تمام دستگاه های آیفون - آیپاد و آیپد سازگاری دارد.

این نسخه با تمامی اپ ها از جمله Photos, iPod, Contacts, iBooks, Voice Memos, Notes و Dropbox سازگاری دارد به این معنا که در همه این اپلیکیشن ها میتوانید فایل های مورد علاقه خود را برای دیگران بلوتوث کنید ( و یا دریافت کنید )
    همچنین توییک Gremlin هم جهت انتقال مستقیم موزیک و موزیک ویدیو های دریافتی به اپلیکیشن های مخصوصشان هم در این نسخه قرار دارد

طریقه استفاده از سلست در اپلیکیشن های مختلف:
    ● Photos: View a photo, tap the share icon button, and select "Send with Celeste."
    ● Notes: View a note, tap the share icon button, and select "Send with Celeste."
    ● iPod/Music: View any list of songs, tap and hold a song, and select "Send".
    ● iBooks: When viewing PDFs in "shelf" mode: pull down to see options, tap "list" mode, tap and hold an item, and select "Send."
    ● Ringtones: In Setttings->Sounds->Ringtone: hold an item and select "Send."
    ● Contacts: View a contact, tap "Share Contact," and select "Celeste Bluetooth."
    ● Voice Memos: Select a memo, tap the blue "Share" button, and select "Celeste Bluetooth."
    ● Safari:Tap share icon to send a text file with the current URL.
    ● Dropbox: Go to 'Favorites', swipe file to right, tap the "Share" button, and select "Celeste Bluetooth".
    ● DisplayRecorder:Just select a recording and then tap on "Send via Bluetooth.

سلست 2 تا تاریخ 15 سپتامبر با قیمت $6.99 عرضه میشود ضمن اینکه برای کسایی که نسخه اول برنامه را خریداری کرده اند به صورت رایگان قابل دریافت میباشد.

مثل اینکه در سورس sinfuliphone کرک سالم از این برنامه ارایه شده

نظر

cydia.vn هم کرک گذاشته ولی تست نکردم
      هر کس میتونه تست کنه خبر بده

- - - - - - - - - -

cydia.vn هم کرک گذاشته ولی تست نکردم
      هر کس میتونه تست کنه خبر بده

نظر

من نصب کردم کرکش رو ولی فقط ارسال میکنه و برای دریافت دستگاه رو نمیشناسه گوشی که میخواد چیزی بفرسته

نظر

فكر ميكنم بايد براي نصب نسخه كرك شده احتياط كرد چون معمولا نسخه هاي كرك مشكل هاي عجيبي داره.كسي روي آيفون ٥ آزمايش نكرده؟

نظر

دوستان زیادی توی فرومهای دیگه اعلام کردن که کرک برنامه روی سورس Sinfuliphone به خوبی و بدون مشکل کار میکنه.
            ویرایش: من از قبل ایر بلو داشتم.برای تست اون رو پاک کردم و سلست رو نصب کردم بدون هیچگونه مشکلی کار میکنه و ردیفه(آیفون 4اس)
            ویرایش توسط bahram112003 : https://i-phone.ir/forums/member/30401-bahram112003 در ساعت 31-08-2013, 10:30 AM

نظر

پس ifile چی میشه ؟اینکه ناقصه؟نسخه قبلی ifile رو هم ساپورت میکرد!!!!

نظر

دوستان من الان دانگريد كردم به ios 5.1.1 هيچكدوم از دو ورژن نصب نميشه مشكل از كجاست.

نظر

درود.استادان عزیز با این ورژن نمیشود از داخل برنامه ifile به دستگاهای غیر اپل بلوتوس فرستاد.؟

نظر

سلام میشه سورس اپدیتشو بزارید ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad1990 نمایش پست ها
                      سلام میشه سورس اپدیتشو بزارید ممنون میشم
                      روي سورس bigboss

نظر

صبر کنید ..
                      X