اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

۱۰ تا از بهترین برنامه های سیدیا برای 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ۱۰ تا از بهترین برنامه های سیدیا برای 4s

درود امروز داشتم تو اینترنت میگشتم توی یه سایتی یه چیزی دیدم گفتم جالبه واسه شما ها هم بزارم
    Safari UniBar
    خوب این برنامه اون قسمت سرچ رو با قسمت آدرس بار ادغام میکنه

PasswordPilot
    منم مثل سما از دسته زدن پسورد تکراری موقع خرید آتونز خسته شدم ... ولی این برنامه هست خوبه دیگه حالا بریم برنامه بخریم :دی
    ّIntellScreenX
    این برنامه دیگه معرفی نداره این همون چیزی هست که اپل از نابغه ی هکرها ساوریک کپی کرده خوب این برنامه ناتیفیکیشن رو میاره رو لاک اسکرین

Springtomize 2
    این برنامه نیازی به تعریف نداره

Activator

این برنامه که دیگه معلومه چی هست برای انجام کارها با عملی متفاوت
    3g unrestrictor

این برنامه بدرد ایران نمیخوره چون ایران ۳جی نداره که بشه باهاش رفت فیستایم کرد و ...
    Action Menu

این برنامه ی معروف برای اضافه کردن گزینه های دیگه در کنار کپی و پیست خود اپل
    Folder Enhancer
    هنوز مشکل فولدر در ios بر پاست خوب پس ایینو بگیرین
    Siri mic Color

این برنامه هم که همه میشناسین و این برنامه دهمین برنامه شد.

منبع:IdownloadBlg.com
    ویرایش توسط Amyr : https://i-phone.ir/forums/member/41701-amyr در ساعت 22-01-2012, 12:07 AM

من این برنامه رو نمی تونم پیدا کنم..! ّIntellScreenX

نظر

اگه کرک شده اش را پیدا کردی دست منم بگیر چون پولی هستش این برنامه باید خریداری کنیش

نظر

شما نصف برنامه ها رو تو توضیحات نوشتین نیاز به معرفی نداره!
        پس اگه قرار بود همه رو بشناسیم و نیاز به معرفی نداشته باشن پس چرا معرفی کردین؟
        خب شما که این همه زحمت کشیدی درست در مورد همه توضیح می دادی که اگر کسی هم برنامه رو نمی شناسه متوجه بشه کارش چیه و چی کار می کنه؟!؟!

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad7110 نمایش پست ها
          شما نصف برنامه ها رو تو توضیحات نوشتین نیاز به معرفی نداره!
          پس اگه قرار بود همه رو بشناسیم و نیاز به معرفی نداشته باشن پس چرا معرفی کردین؟
          خب شما که این همه زحمت کشیدی درست در مورد همه توضیح می دادی که اگر کسی هم برنامه رو نمی شناسه متوجه بشه کارش چیه و چی کار می کنه؟!؟!
          راست ميگن خوب....اگه ميشه يا خودتون توضيح کامل بدين يا اگه لينکی واسه معرفی هست قرار بدين

نظر

اون برنامه هایی مثل Safari UniBarو ّIntellScreenXو PasswordPilotو Folder enhancer که توضیحاتش داده شده و اصلا چیزی نیست که بخواد گیجتون
            برنامه ی Siri mic Color برای تغییر رنگ میکروفون Siri
            و برنامه ی Springtomize 2 برنامه ای که با اون میتونید تغییرات ساختاری زیادی را در گوشی خودتان انجام دهید. مانند سفارشی کردن Status Bar, LockScreen, Dock, ... و ایجاد دهها تغییر دیگه در گوشی. اصلا برنامه ی پیچیده ای نیست کافیه یکم توش چرخ بزنین تا از قابلیت هاش با خبر بشین

برنامه ی Activator هم اگه داخل برنامه یشین خودش توضیحات کامل و وتاه و ساده داده
            تو این برنامه میتونید میانبر برنامه ها رو بهش بدید .
            مشابه این برنامه : PowerCenter و SBSettings
            برنامه ایی برای دسترسی سریعتر به برخی قسمت های گوشی و همچنین ایجاد میانبر برنامه ها برای دسترسی سریعتر.

Folder Enhancer
            این برنامه ام این اجازه رو میده که تعداد بیشتری ایکون داخل یک پوشه قرار بدین و یکسری تغیرات رنگ که از داخل setting قایل تنظیم.
            ویرایش توسط dayantich : https://i-phone.ir/forums/member/24490-dayantich در ساعت 22-01-2012, 05:09 PM

نظر

نوشته اصلی توسط dayantich نمایش پست ها
              من این برنامه رو نمی تونم پیدا کنم..! ّintellscreenx
              تو کدوم سورس هست ؟؟

نظر

صبر کنید ..
              X