اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حذف شدن Cydia

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

برای ریبوت کردن به صورت دستی که گوشتیتوم خاموش روشن کن
    برای responding هم تو setting زبان دستگاه رو عوض کن و بعد ش دوباره زبان رو انگلیسی کن
    صرفا جهت اطلاع

نظر

اقا ما این کاریی که دوستان کفتن را انجام دادیم نشد
      رفتم که جیل کنم حالا رو ارم اپل مونده و بالا نمیاد چیکار باید کرد

- - - - - - - - - -

نظر

نوشته اصلی توسط madad نمایش پست ها
        اقا ما این کاریی که دوستان کفتن را انجام دادیم نشد
        رفتم که جیل کنم حالا رو ارم اپل مونده و بالا نمیاد چیکار باید کرد

- - - - - - - - - -
        سیدیا پاک بشه باید دستگاه دوباره ریستور و جیلبریک بشه و راه حل دیگه ای نداره

نظر

نوشته اصلی توسط kuma نمایش پست ها
          سیدیا پاک بشه باید دستگاه دوباره ریستور و جیلبریک بشه و راه حل دیگه ای نداره
          ممنون از راهنمایی شما ولی حالا که جیل کردم و بالا نمیاد چیکار کنم نمیخوام به 6 اپدیت کنم

نظر

حذف شدن Cydia

با سلام به اساتید محترم من گوشیم 3gs black 16gb Ios 5.1.1 jailbreak هستش سیدیا رو دارم ولی در قسمت پکیجها چیزی نیست و نیز در قسمت سورسها اسم شان موجود هست ولی داخل هر سورس چیزی موجود نیست روشهای نصب مجدد سیدیا رو خوندم ولی نه با ifile و نه با ترمینال نتونستم فایل دب سیدیا رو نصب کنم ناگفته نماند که دسترسی به کامپیوتر ندارم و باید سیدیا رو دستی نصب کنم ImageUploadedByTapatalk1358180946.595617.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

حذف شدن Cydia

نوشته اصلی توسط reza_27500 نمایش پست ها
              با سلام به اساتید محترم من گوشیم 3gs black 16gb Ios 5.1.1 jailbreak هستش سیدیا رو دارم ولی در قسمت پکیجها چیزی نیست و نیز در قسمت سورسها اسم شان موجود هست ولی داخل هر سورس چیزی موجود نیست روشهای نصب مجدد سیدیا رو خوندم ولی نه با ifile و نه با ترمینال نتونستم فایل دب سیدیا رو نصب کنم ناگفته نماند که دسترسی به کامپیوتر ندارم و باید سیدیا رو دستی نصب کنم [ATTACH]14437[/ATTACH]

بنده الان راهي جز كامپيوتر يادم نيست...

نظر

نوشته اصلی توسط reza_27500 نمایش پست ها
                با سلام به اساتید محترم من گوشیم 3gs black 16gb Ios 5.1.1 jailbreak هستش سیدیا رو دارم ولی در قسمت پکیجها چیزی نیست و نیز در قسمت سورسها اسم شان موجود هست ولی داخل هر سورس چیزی موجود نیست روشهای نصب مجدد سیدیا رو خوندم ولی نه با ifile و نه با ترمینال نتونستم فایل دب سیدیا رو نصب کنم ناگفته نماند که دسترسی به کامپیوتر ندارم و باید سیدیا رو دستی نصب کنم [ATTACH]14437[/ATTACH]

این مشکل از ایپی هست و نیازی به نصب مجدد نیست
                به چیز پی ان متصل بشید به و از تب دوم سیدیا رفرش بکنید تا بیاد این کار هر چند وقت یک بار لازم میشه

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

حذف شدن Cydia

تشکر از پاسخ سریعتان ولی من یادم رفت که بگم در خارج از کشور هستم البته از اون چیزی که شما گفتید ندارم ولی فکر میکنی نیاز باشه و مشکل حل بشه!

نظر

حذف شدن Cydia

تشکر از همه دوستان مشکلم حل شد مشکل از سورس sinfuliphone بود

نظر

صبر کنید ..
                    X