اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی 8 تا از بهترین Widget های Notification Center

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• معرفی 8 تا از بهترین Widget های Notification Center

معرفی 8 تا از بهترین Widget های Notification Center

سلام عزیزان
    در این تاپیک قصد دارم براتون ۸ تا از بهترین و کاربردی ترین Widget های ساخته شده برای قسمت Notification Center که روی iOs 5 کار می کنند را بهتون معرفی کنم.
    در ضمن آخرین نسخه همه موارد معرفی شده روی سورس mobile4persian به آدرس http://cydia.mobile4persian.net موجود و قابل دریافت می باشد.

امیدوارم ازشون لذت ببرید.

اولین Widget که بسیار هم کاربردی هست ؛ AppsCenter نام داره و شما می توانید برنامه های ضروری خودتون رو همیشه در دسترس داشته باشید.
    در ضمن قبل از دیدن این ویجت باید آن را از بخش Settings > Notifications فعال کنید ؛ سایر تنظیمات آن هم در setting موجود هست.

نظر

Widget بعدی MusicCenter نام دارد که شما می توانید توسط آن به راحتی بخش iPod دستگاه خودتون را در هر لحظه کنترل کنید.

نظر

Widget بعدی Favorite Contacts نام داره که شما می توانید کسانی که بیشتر باهاشون سر و کار دارید را به بخش notification center اضافه کنید تا به راحتی بتوانید به آن ها زنگ بزنید و ....
        برای اضافه کردن شخص جدید به این بخش به AdressBook - Contacts - choose a contact - Add to Favorites بروید و سپس یک بار respiring کنید.

نظر

خب widget بعدی WeeRadio نام داره و شما می توانید در هر لحظه به رادیوی اینترنتی محبوب خودتون گوش بدید.

نظر

توسط WeeSpeeddial می توانید با یک اشاره به کسانی که بیشتر باهاشون کار دارید تماس بگیرید.

نظر

توسط WidgetTask می توانید برنامه های باز موجود در multi tasking را مشاهده کنید.
              این widget را می توانید توسط تنظیماتش فعال یا غیرفعال کنید.

نظر

توسط WeeCompose می توانید به سرعت ایمیل یا sms بفرستید.
                این برنامه کارکترهای پیغام شما را می شمارد و می توانید از دفترچه تلفن خود استفاده کنید.

نظر

و بالاخره توسط NotificationCenter Enhancer می توانید قابلیت های بیشتری به بخش notification دستگاه خود بدهید از جمله:
                  - افزایش تعداد ایمیل های نمایش داده شده از ۲ به ۱۱
                  - پاک کردن سریع مسیج ها با یک تپ
                  و...

نظر

musiccenter تو سورستون نیست

نظر

راجب notification center enha,..... یه توضیحی میدین؟ نصبش کردم ولی هیچ اتفاق خاصی نیفتاد

نظر

دستت درد نکه دوست عزیز. خیلی خوب بودن.

نظر

ویجت omnistat هم خیلی بدرد خوره و یه جورایی (کمی محدودتر) کار sbsetting رو انجام میده که یکی از محسناتش واسه خالی کردن رم kill all واسه برنامه های بک گرانده.

نظر

Favorite Contacts را از هر سورسی نصب کردم گوشی به سیف مد رفت

5.0.1 هستم

نظر

WeeRadio
                              این هم همینطور

نظر

صبر کنید ..
                              X