اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست برنامه

سلام خسته نباشيد ببخشيد من ٧٠ دلار گيفت كارت ريختم تو اپل اي ديم خواستم برنامه بخرم كه با يكي از ماركت هاي ايراني اشنا شدم با يه اشتراك دانلود برنامه هاي مورد نيازمو خريدم
    الان هفتاد دلار پول تو اپل اي ديم رو نميدونم چكار كنم
    توي اپ استور برنامه اي هست كه بشه با پول توي اپل اي ديم گيفت كارت امازون يا ويزاكارت يا ايكس باكس ليو يا استيم بخرم؟
    هرچي گشتم برنامه ها گيفت كارت رايگان ميدادن با جمع كردن امتياز(حالا كه ما ميخوايم بخريم مجاني شده😀)
    ممنون ميشم اگه برنامه اي براي خريد گيفت كارت توي اپ استور بود بهم بگين
    تشكر

ســــلـام !! اقا دلار میخوای خرج کنی راهش همون پلی استیشن نتورک و ایکس باکس لایو ه )) من ۸۰ ٪ تمام گیم هایی که برای پلی استیشن ۴ تاحالا اومده رو بازی کردم هنوز لَنگ ه ۵۰ دلارم [emoji1] پول خواستی خرج کنی بیا اونجا گیم شِیرینگ هم داره بین ۲ نفر !! amir-olapour

http://www.psnprofiles.com/amir-olapour

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

با پول توي اپل اي دي؟!!!!!!!!!
      ویرایش توسط mohsen.o : https://i-phone.ir/forums/member/195453-mohsen-o در ساعت 27-05-2016, 08:51 PM

نظر

نه داداش کلا !! این پول توی اپل ایدی دیگه فقط مخصوص دیوایس های اپل هستش دیگه تموم !! نرم افزار خوب و بدرد بخور هم بلاخره هست ، ببخشید من شرمنده م مدتهاست بجز آپدیت هیچی دانلود نکردم با گوشی !! برنامه خاصی مد نظرم نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

حداقل يكي بياد بگه گشتم نبود كه ادم فك نكنه تنها تو فروم داره تاپيك باز ميكنه برا خودش

نظر

اخه داداش من
            وقتی کسی چیزی سراغ نداره چرا بیاد الکی اسپم بده!!
            حالا که حرفش شد یگم که منم یه چند تا سرچ زدم چیز خاصی نیافتم!!
            به نظرم نگه دارید شاید یه موقع با یه برنامه یا بازی با پرداخت درون برنامه ای برخورد کردید اون موقع ازش استفاده کنید!!
            موفق باشید.

نظر

صبر کنید ..
            X