اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست نرم افزار ویکیپدیا فارسی آفلاین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست نرم افزار ویکیپدیا فارسی آفلاین

دوستان همونطور که میدونید برنامه ریدر ویکی پدیا (wiki2touch) که فایل دیتابیس رو میخوند روی ios5 کارنمیکنه.
    من چون شدیدا به این نرم افزار احتیاج دارم از دوستان خواهش میکنم اگر نرم افزار مشابهی در اپ استور وجود داره معرفی بکنند.
    یعنی برنامه ای که ویکی پدیای فارسی رو آفلاین بیاره.
    فعلا این برنامه(فارسی - دانشنامه / Farsi Encyclopedia) وجود داره که اولا دیتابیسش قدیمیه و دوما قیمتش خیلی بالاست.

بنظرتون این دو تا برنامه زیر چطوره؟ میتونه آفلاین زبان فارسی رو بیاره؟من چون زبانم خوب نیست چیزی متوجه نشدم زیاد

Wikibot — A Wikipedia Articles Reader

Wiki Offline — A Wikipedia Experience
    ویرایش توسط ttr : https://i-phone.ir/forums/member/30081-ttr در ساعت 30-10-2011, 03:20 AM

برنامه wiki offline رو از اپ استور بخر به قیمت 9.99 دلار (کرکش رو دانلود کردم اکتیو نمیشه !)
    بعد میری قسمت دانلود دیتا بیس تموم دیتا بیس ها رو میشه گفت داره و برای هر دیتا بیس یم بلیط 0.99 دلاری از داخل برنامه باید بخری و کل دیتا بیس اون زبونی رو که میخوای برات دالنود میشه مال فارسی حدود 60 تا 70 مگا بایت شد.
    من خودم خیلی وقته از این برنامه استفاده میکنم و راضی هستم

فعلا این برنامه(فارسی - دانشنامه / Farsi Encyclopedia) وجود داره که اولا دیتابیسش قدیمیه و دوما قیمتش خیلی بالاست.
    کلا برنامه های ایرانی رو دورش خط بزن قیمتهای بالا با پشتیبانی بسیار ضعیف
    ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 30-10-2011, 04:25 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
      برنامه wiki offline رو از اپ استور بخر به قیمت 9.99 دلار (کرکش رو دانلود کردم اکتیو نمیشه !)
      بعد میری قسمت دانلود دیتا بیس تموم دیتا بیس ها رو میشه گفت داره و برای هر دیتا بیس یم بلیط 0.99 دلاری از داخل برنامه باید بخری و کل دیتا بیس اون زبونی رو که میخوای برات دالنود میشه مال فارسی حدود 60 تا 70 مگا بایت شد.
      من خودم خیلی وقته از این برنامه استفاده میکنم و راضی هستم

فعلا این برنامه(فارسی - دانشنامه / farsi encyclopedia) وجود داره که اولا دیتابیسش قدیمیه و دوما قیمتش خیلی بالاست.
      کلا برنامه های ایرانی رو دورش خط بزن قیمتهای بالا با پشتیبانی بسیار ضعیف
      میشه لینک دانلود رو تو اپل استور بدین
      مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط bartSimpson نمایش پست ها
        میشه لینک دانلود رو تو اپل استور بدین
        مرسی
        Wiki Offline — A Wikipedia Experience

بله.متاسفانه برنامه Farsi Encyclopedia هم روی ios5 کار نمیکنه.

دوستان دیگه برنامه ارزونتر سراغ ندارید؟

نظر

من خیلی جستجو کردم برنامه ارزونتر هست ولی دیتابیس فارسی رو بیشتر ساپورت نمی کنن.

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
            من خیلی جستجو کردم برنامه ارزونتر هست ولی دیتابیس فارسی رو بیشتر ساپورت نمی کنن.
            بنظرتون راهی نیست که بشه از نسخه کرک شدش استفاده کرد؟
            شما الآن خودتون از این برنامه (Wiki Offline — A Wikipedia Experience)دارید استفاده میکنید؟
            متاسفانه فعلا از wiki2touch هم خبری نشده

نظر

آره من خودم دارم از این برنامه مفید استفاده میکنم ک.رکشو امتحان کردم اولا اولا اکتیو نمیشه ثانیا داخل برنامه بری باید برای دانلود کردن دیتابیس هر زبانی از داخل برنامه 99 سنت کم میکنه یه بلیط به نام token میده. این token فقط از داخل برنامه قابل خریده به همین خاطر کرکش به کار نمیاد!
              این هم عکس دو تا دیتابیس دانلود شده من که برای هر کدومش 99 سنت دادم
              ولی مواظب باش وسط دانلود دیتا بیس برنامه رو قطع نکنی چون ممکنه اون 99 سنتت بسوزه و مثل من از اول 99 سنت باید پرداخت کنی
              ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 30-10-2011, 11:50 PM

نظر

مهران جان الآن آپدیت جدید حدود ۱۴۰ مگ شده.الان اگر شما بخوای آپدیت کنی باید بازم بلیط بخری یا باهمون میتونی آپدیت کنی؟راستی عکسها رو نمیشه توش آورد؟
                بعد مسیری که دیتابیس رو اونجا کپی میکنه میدونید کجاست؟یعنی اگه ری استور کنیم میشه دوباره فایل دیتابیس رو ریخت یا باید دوباره بلیطشو بخریم

نظر

اره حجم اضافه شده و خواهد شد اینطبیعیه چون هر لحظه تعداد مقالات افزایش پیدا میکنه
                  در مورد آپدیت اتوماتیک مقالات، تو برنامه امکانش گذاشته شده (setting>network>activate) رو on کن ولی درست کار نمیکنه با پشتیبانیش ایمیل زدم تو جواب نوشتن چون ویکی پدیا تغیراتی در دیتابیس داده قسمت اتوماتیک برنامه در حالل حاضر کار نمیکنه ولی سعی میکنیم در آپدیت های بعدی برنامه این مشکل رو رفع کنیم و گفتم فعلا اون رو off کنید.
                  متن ایمیل
                  محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                  .
                  اولا لازم نیست بک آپ از دیتا بیس بگیری، چون هر بار موقع ریستور خودش برنامه را با بک اپ و دیتابیسش برمیگردونه فقط خود برنامه رو پاک کنی و دوباره بخوای کپی کنی دیتابیس میره و باید از اول بلیط بخری
                  حالا اکه خواستی از دیتابیس کپی بگیری تو آیتونز برو تو قسمت apps دیوایست پایین wikki ofline هستش بک آپ ها رو هرجاخواستی save as کن اون موقع حتی با پاک کردن برنامه میتونی برگردونی
                  ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 04-11-2011, 02:55 AM

نظر

من این برنامه رو خریدم فقط چندتا سوال:
                    1-بعد از نصب برنامه دیتابیس فارسی رو دانلود کردم منتهی پولی کم نکرد!
                    2-دیتابیس مال پارساله چطور میشه آپدیتش کرد؟
                    3-وقتی میزنم یه صفحه رو بیاره بار اول صفحه رو نشون نمیده و باید یکبار عقب و جلو بکنم تا صفحه رو بیاره!

نظر

برنامه مبارکه!
                      برنامه برای اینکه درست کار کنه برو به ایمن مسیر ه (setting>network>activate)رو off کن
                      در مورد آگدیت شدن دیتابی =بالا عرض کردم خودشون گفتن که ویکی پدیا تغیرانی در فرمت مقالات خود کرده و در آپدیت های بعدی این برنامه درست کار خواهد کرد

نظر

سلامت باشی
                        مهران جان یعنی الآن امکانش نیست که دیتابیس رو آپدیت کنم؟چون دیتابیس مال پارساله
                        ویرایش توسط ttr : https://i-phone.ir/forums/member/30081-ttr در ساعت 14-11-2011, 07:51 PM

نظر

نصب شد و حدود 75 مگ فارسی را بدون هزینه نصب کرد.
                          یک بلیط خریداری شد که شاید آپدیت فارسی داشته باشه اما آپدیتی در کار نبود .

نظر

in app purchrase
                            رو میتونید با برنامه ی
                            iApcaracker
                            کرک کنید،اکثر برنامه ها میشه

نظر

صبر کنید ..
                            X