اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه معرفي فيلم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست برنامه معرفي فيلم

از طريق tapatalk دارم پست ميدم به كامپيوتر دسترسي ندارم اگه جاي مناسبي تاپيك نزدم ببخشيد
    دنبال برنامه اي ميگشتم تا جديدترين فيلمهاي روز دنيارو با معرفي كامل فيلم معرفي كنه اگه كسي سراغي از همچين برنامه اي داره لطفا معرفي كنه خيلي فوري هستش مرسي
    در ضمن من خودم يه برنامه movie genius رو نصبيدم ولي اصلا جالب. نيست لطفا يه برنامه مفيد و جامع معرفي كنين

نوشته اصلی توسط iphone66 نمایش پست ها
    از طريق tapatalk دارم پست ميدم به كامپيوتر دسترسي ندارم اگه جاي مناسبي تاپيك نزدم ببخشيد
    دنبال برنامه اي ميگشتم تا جديدترين فيلمهاي روز دنيارو با معرفي كامل فيلم معرفي كنه اگه كسي سراغي از همچين برنامه اي داره لطفا معرفي كنه خيلي فوري هستش مرسي
    در ضمن من خودم يه برنامه movie genius رو نصبيدم ولي اصلا جالب. نيست لطفا يه برنامه مفيد و جامع معرفي كنين
    اقا imdb رو بریز از سایت imdb که معروفترین سایت واسه فیلم هست اپدیت میشه

نظر

مرسي فقط ايا اين برنامه تو apptrackr پيدا ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط iphone66 نمایش پست ها
        مرسي فقط ايا اين برنامه تو apptrackr پيدا ميشه
        برنامه ی عالی هست freeware هم هست فک نکنم پیدا بشه حالا میبینم خبر میدم

نظر

اقا هستش تو apptrackr اینم لینک file ape
          http://fileape.com/index.php?act=dow...9napSEHYFuF4Zt

نظر

دوستان برنامه ديگه ميشناسن

نظر

big u movie تو cydia موجوده

نظر

برنامه flixster رو از apptrackr بگيريد، كاملا خواستتون رو براورده مي كنه.

نظر

نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
                  برنامه flixster رو از apptrackr بگيريد، كاملا خواستتون رو براورده مي كنه.
                  دوست عزیز لینک این برنامه رو لطف کنید بذارید چون توی apptrackr گشتم نبود

نظر

سلام
                    من تا چند روز پیش راحت با imdb کار میکردم بدون چیز پی ان ولی الان 2روزه برنامش اجرا میشه ولی عکساش وا نمیشه کسه دیگه هم این مشکلو داره؟
                    در ضمن نرم افزاره imdb buzz رو هم از سایته imdb نصب کرده بودم اونم همینطوریه

نظر

صبر کنید ..
                    X