اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دوستان تا حالا oovoo رو روى آيفون، آيپاد يا آيپد تجربه كرديد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amirrshams نمایش پست ها
    سلام لطفا یکی کرک شده اش رو میذاره
    دوست عزیز اینو امتحان کن خبر بده:
    Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

بدون ف۰ی۰ل۰ت۰ر:
    http://hotfile.com/dl/119135532/b645...1.0.5.ipa.html
    ویرایش توسط mohsenmehrvarz : https://i-phone.ir/forums/member/473-mohsenmehrvarz در ساعت 28-05-2011, 01:01 PM

نظر

من روی iphone4 و ipad2 نصب کردم مشکلی وجود نداشت البته هنوز نسخه سازگار با اندازه تصویر ipad ارائه نشده

نظر

دوستان عزیز من روی آیفون 4 -- 4.3.3 نصب کردم ولی وارد برنامه نمیشه و میپره بیرون ؟؟!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Hazhir نمایش پست ها
          دوستان عزیز من روی آیفون 4 -- 4.3.3 نصب کردم ولی وارد برنامه نمیشه و میپره بیرون ؟؟!!!!
          دوست عزیز این یکی رو امتحان کن احتمال قوی درست شده باشه
          Hotfile.com: One click file hosting: ooVoo 1.0.5.ipa

اگر كسي اين لينك رو دانلود كرد ممنون ميشم خبر بده آخه من اطلاعات خريد اين برنامه رو پاك كردم ببينم ميشه بقيه هم ازش استفاده كنن يا نه.
          ویرایش توسط mohsenmehrvarz : https://i-phone.ir/forums/member/473-mohsenmehrvarz در ساعت 28-05-2011, 09:49 PM

نظر

اگر كسي اين لينك بالا رو دانلود كرد ممنون ميشم خبر بده آخه من اطلاعات خريد اين برنامه رو پاك كردم ببينم ميشه بقيه هم ازش استفاده كنن يا نه.

نظر

سلام دوستان میشه به منم یادبدیدکه این برنامه کارش چیه وچطوربایداستفاده کردمن نصب کردم اکانتم درست کردم امانفهمیدم کارش چیه

نظر

كارش مثل اسكايپ است. بعد ازاينكه دوستانتونو دعوت كردين ميتونين باهاشون ويدوئو كال داشته باشي و كنفرانس تصويري هم بذاري.

نظر

سرعتش خیلی بده اصلا قابل مقایسه با skype نیست ، مایکروسافت یه چیزی میدونست که رفت skype رو خرید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

به نظر من حرف نداره چون از لپتاپ هم کال می شه داد ولی قکر کنم به زودی اپ دیتش بیاد یه کم سرعت سند و رسیوش کمه

نظر

من هنوز نتونستم ارتباط تصویری اش رو راه بندازم . یعنی تصویر طرف رو دارم ولی طرف مقابل تصویر من رو نداره . در همون زمان و با همون اینترنت از کامپیوتر با همون اکانت ها وصل میشیم و ارتباط بر قرار میشه ولی با oovoo در آیفون تصویر یک طرفه است. تنظیمات خاصی داره ؟کسی تونسته موفق بشه؟

نظر

دوستان ورژن مخصوص ایپد ۲ هم اومد.

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk (IOS 4.3.3)

نظر

خلاصه مطلب
                          اگرآيفون به آيفون ميخوايى تماس بگيرى فقط viber
                          اگرآيفون به pcيابالعكس pcبه آيفون ميخوايى تماس بگيرى فقط skype
                          بقيه سفتها بايدبرن جلو.
                          تايكى دوماه ديگه كه face timeاپل بيادهمه سفتها بايدغلاف كنن
                          چون عمراسفتى نيست كه ازنظركيفيت صداوتصويربخوادجلوى face time
                          اپل قدعلم كنه.

نظر

صبر کنید ..
                          X