اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین برنامه ای که تا حالا باهاش کار کردین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان
    ببخشید میدونم که نباید اینجا سوال کنم ولی این برنامه cylay خیلی جالب بود اما برای خرید فقط با paypal قبول میکنه ، راهی واسه خریدش هست ؟ ممنونم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

خواب یه بازی خیلی قدیمی می خوام معرفی کنم.
      اونایی که اتاری داشتن با این بازی اشنا هستن.
      همون بازی هواپیمایی هست که با دسته ی مخصوص خلبانی اتاری می شد بازی کرد.
      خداییش بازی خوبی هس و خیلی حال می ده.

ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 27-08-2011, 03:23 PM

نظر

سلام دوستان خسته نباشین
        برنامه ای بود واسه حذف کردن صدای خواننده از رو آهنگ چی بود اسمش من داشتمش اما پاک شد
        فکر کنم اولش v بود
        اگه ممکنه راهنمایی کنین
        مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط Eng.a.sabzevari نمایش پست ها
          سلام دوستان خسته نباشین
          برنامه ای بود واسه حذف کردن صدای خواننده از رو آهنگ چی بود اسمش من داشتمش اما پاک شد
          فکر کنم اولش v بود
          اگه ممکنه راهنمایی کنین
          مرسی
          vocalzap

نظر

دست گلت درد نکنه داداش من

نظر

سلام و خسته نباشین
              امروز میخوام چند تا از برنامه های کاربردی خوب رو بهتون معرفی کنم.

1-remote:از ایفون و یا ایپد خود به عنوان یک ریموت برای کنترل ایتونز کاپپیوتر و یا دیگر دستگاههای تلویزیونی اپل استفاده کنید.
              رایگان
              2-redlaser:با دوربین موبایل خود بارکد اجناس رو اسکن کنید و از ارزان ترین قیمت انلاین واطلاعات دیگر جسم مورد نظر اگاه شوید.
              رایگان
              3-clinometer:ارایه دهنده ی دقیق ترین محاسبات زاویه ای است که میتواند شما رو در نصب انواع قفسه و ... کمک کند.
              قیمت های متنوع
              4-imovie:این برنامه به کاربران ایفون اجازه میدهد تا ویدیو های ضبط شده ی خود را به صورت مستقیم در موبایل خود ویرایش کنند.
              5 دلار
              4-measure lite:این برنامه به راحتی 16 واحد اندازه گیری را به یکدیگر تبدیل میکند ومشکل شما رو در تبدیل فوت به متر و ... حل میکند.
              رایگان
              5-dropbox:فایل هایتان را از طریق موبایلتان به اشتراک بگذارید.این برنامه ی انلاین ساده برای همه ی کسانی که به علت زیاد بودن حجم یک فایل قادر به ایمیل ان نیستند مفید است.
              رایگان
              6-jamies recipes:یک سر اشپز ماهر و کامل و عالی.
              رایگان
              7-amazon kindle:بدون نیاز به کیندل جدیدترین کتاب ها رو از سایت امازون دانلود کنید.
              رایگان
              8-accu weather:یک برنامه ی ابو هوایی همه جانبه که اطلاعات دقیقی از شرایط جوی فعلی و اتی در اختیار شما قرار میدهد.
              رایگان
              9-pdf reader lite:به وسیله ی جستوجوگر داخلی این برنامه قادرید فایل های pdf را از ایمیل و از اینترنت دریافت کنید و انها را در این برنامه بخونید.
              رایگان
              10-google earth:به وسیله ی این برنامه کاربردی جالب در حالی که در منزل نشسته اید می توانید دور دنیا رو بزنید و مناطق زیبایی ببینید.
              رایگان
              11-ihandy torch:این برنامه با بیش از 60 افکت نوری در تاریکی کمک خوبی به شما خواهد کرد.
              1 دلار

موفق و سربلند باشید

نظر

خواب اینم برنامه هایی که مربوط به شبکه ی اجتماعع میشن.

1-چیز بوک:پر کاربردترین پایگاه اطلاع رسانی جهان دیگر نیازی به معرفی ندارد.
                رایگان
                2-skype:تماس اسکایپ به اسکایپ رایگان از طرق 3g و wi-fi و پیام فوری راهی برتر برای ارتباط .
                رایگان
                3-vopium:از این برنامه برای تماس های رایگان voip و صرفه جویی 90 درصدی در تماس های بین المللی از موبایل ها استفاده میشود.
                رایگان
                4-windows live messenger:سرویس پیام فوری مذکور اکنون بر روی ایفون بهمراه قسمت هایی برای عکس و چت گروهی موجود استو
                رایگان
                5-walkandwrite:برای این که بتوانید دره نگام راه رفتن هم با موبایل خود پیامی را تایپ کنید از این برنامه استفاده کنید.
                رایگان
                6-whatsapp:تبادل پیام کلیپ هی ویدیویی وصوتی با دوستان وهمکاران بدون پرداخت هزینه برای مبادله ی پیام های متنی.
                0.9 دلار

نظر

بهترین برنامه های آیفون که من باهاشون زیاد کار می کنم اینا هستند :
                  BiteSMS
                  Nike + GPS
                  CNN
                  xGPS
                  iPod
                  F-a-c-e book
                  beeb persian
                  Flashlight
                  Office
                  360
                  Pro Alarm
                  Mirror
                  Fake Call
                  Print Utility
                  MyPad
                  MySQL
                  VLC
                  کلا زیاده الان اینارو یادم اومد که بیشتر از همه باهاشون سر و کار دارم

نظر

منم از خیلی برنامه خوشم اومده
                    Pet Girl
                    Bit SMS
                    Infini کلا محصولاتش
                    IM
                    Angry Bird
                    Cydia
                    Callbar
                    Android Lock XT
                    Notepad
                    Hotpool
                    BMX
                    QuranMajeed
                    Show Qible
                    Dream Board
                    Any Ring
                    و کلا دیگه اگه بخوام بگم زیاد میشه
                    در کل آیفون خیلی توپه

نظر

Star walk : برنامه ایی برای علاقه مندان به فضا. با گرفتن آیفون یا آیپد خودتون رو به آسمان ، از آخرین اطلاعات در مورد کهکشان،******* ها،سیاره ها و ... مطلع شوید. قیمت ۳.۹۹ دلار.

Garageband : برنامه ساخته شده توسط اپل برای دوستاران موسیقی. این برنامه یک استدیو کامل رو در اختیارتون قرار میده.قابل استفاده برای افراد حرفه ایی و کسانی که حتی یک نُت هم ننواختن! قیمت ۳.۹۹ دلار .

این ۲ تا برنامه عالی هستن. به شدت از استفاده اونها توی آی پد لذت میبرم. ( قابل استفاده در آیفون و آی پد و آیپاد )
                      ویرایش توسط id_nabood : https://i-phone.ir/forums/member/61665-id_nabood در ساعت 30-08-2011, 03:55 PM

نظر

بهترین برنامه ویکیپدیای آفلاین هست.
                        ویرایش توسط ttr : https://i-phone.ir/forums/member/30081-ttr در ساعت 14-11-2011, 07:58 PM

نظر

صبر کنید ..
                        X