اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

من نمی تونم چیزی از آپ استور دانلود کنم .... می دونم سئوالم تکراری هست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من نمی تونم چیزی از آپ استور دانلود کنم .... می دونم سئوالم تکراری هست

سلام بزرگواران ....من نمی تونم چیزی از آپ استور دانلود کنم .... می دونم سئوالم تکراری هست مجبور چون چیزی نتونستم پیدا کنم..... همش او دایره دور می زنه با وی پی ان هم تست می کنم نمیشه.... کسی لطفا کمکم کن.... دیگه کلافه شدم

نوشته اصلی توسط sb2max نمایش پست ها
    سلام بزرگواران ....من نمی تونم چیزی از آپ استور دانلود کنم .... می دونم سئوالم تکراری هست مجبور چون چیزی نتونستم پیدا کنم..... همش او دایره دور می زنه با وی پی ان هم تست می کنم نمیشه.... کسی لطفا کمکم کن.... دیگه کلافه شدم
    اپ استور رو باز کنید و بزارید لود بشه .
    یکی از سکشن های دیگر رو ده بار انتخاب کنید (مثلا روی قسمت سرچ ده بار تپ کنید)
    در اینصورت کش برنامه پاک می شه و برنامه دوباره بارگذاری می شه .

نظر

خوب متوجه نشدم ....

نظر

نوشته اصلی توسط sb2max نمایش پست ها
        خوب متوجه نشدم ....
        ابتدا برنامه App Store رو باز کنید - اینترنت متصل باشه .
        اون پایین صفحه چندتا گزینه به نام های Featured - Top Charts ... - Update هست .
        برنامه رو که باز می کنید به صورت پیش فرض قسمت Featured باز میشه - اجازه بدید تا صفحه کاملا لود بشه
        بعد یکی از گزینه های پایین صفحه Top Charts ... یا Update رو ده بار انتخاب کنید .
        برای مثال من گزینه Top Charts رو انتخاب کردم - به صفحه Top Charts منتقل میشم - حالا بایستی نه بار دیگه گزینه Top Charts رو انتخاب کنم
        تا کش برنامه پاک بشه .

نظر

نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
          ابتدا برنامه App Store رو باز کنید - اینترنت متصل باشه .
          اون پایین صفحه چندتا گزینه به نام های Featured - Top Charts ... - Update هست .
          برنامه رو که باز می کنید به صورت پیش فرض قسمت Featured باز میشه - اجازه بدید تا صفحه کاملا لود بشه
          بعد یکی از گزینه های پایین صفحه Top Charts ... یا Update رو ده بار انتخاب کنید .
          برای مثال من گزینه Top Charts رو انتخاب کردم - به صفحه Top Charts منتقل میشم - حالا بایستی نه بار دیگه گزینه Top Charts رو انتخاب کنم
          تا کش برنامه پاک بشه .
          این کارو کردم ... باز می چرخه .....

نظر

صبر کنید ..
          X