اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در کانکشن و اررور در viber

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در کانکشن و اررور در viber

با عرض سلام و تبریک سال نو به استادان و عزیزان این بخش که زحمات زیادی در کمک به هموطنان میکنند
    1 هفته هست که با برنامه viber مشکل پیدا کردم پیغمهایی که برام میزارند مییاد و لی میخوام پیغام بفرستم نمیتونم ، یا یکی در مییون پیغمهام میره و عکس و فیلم هم باز نمیشه و بیشتر موقع کانکت شدن اررور میده که : در اتصال به وایبر مشکل داری و کانکشن را چک کن و دوباره امتحان کن برای وصل شدن به وایبر
    مشکل من از کجاست ؟

ios 8.2
    viber 5.1
    ویرایش توسط mohammad_2000 : https://i-phone.ir/forums/member/176191-mohammad_2000 در ساعت 05-04-2015, 07:05 AM

مشکل شما از اینجاست که جایی زندگی میکنی که …

به عبارت بهتر، این محدودیت از جانب شرکت محترم زیرساخت میباشد و شما هیچ مشکلی نداری.

نظر

آخه نمیشه که ! چون دوستای دیگم از همین شهر و با همین شرکت دارند کار میکنند و مشکلی ندارند با گوشی آیفون !
      مشکل از ورژن نیست ؟ البته ورژن وایبرم 5.1

نظر

مشکل در کانکشن و اررور در viber

خیر. مکالمه صوتی وایبر تقریبا غیرفعاله. ممکنه تو بعضی دقایق درست بشه ولی تقریبا ۹۰٪ مواقع زنگ بزنی fail میشه و زنگ بخوره تا برداری قطع میشه. مسیج ها هم درسته ولی اکثرا با تاخیر انجام میشه.

این قضیه سراسریه و به isp و ورژن اپ یا ios یا اندروید مربوط نیست.

نظر

دقیقا مشکل سراسریه عزیز منم همین مشکلو دارم و تو بعضی ساعات خیلی بد میشه گوشیتو دستکاری نکن و مثل من امیدوار باش که حل بشه :d

نظر

واسه چیز...... هوشمنده

نظر

واسه منم اينطوريه خيلي دير ميره

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

دوستان واسه کل ایران اینطوریه و اینستاگرام هم به همین رواله!وا چیز پی ان مشکل حل میشه و مربوط به شرکت سرویس دهنده نیست!!شیلترینگ هوشمند سری جدیده دیگه!!

نظر

ای بابا دیگه چکارشون به وایبر
                  فیس بوک که ترکوندن
                  یوتوب رو ترکوندن
                  اینستاگرام رو دارن میترکونن
                  وایبرو که به گند کشیدن
                  لاین رو دارن کم کم منهدم میکنن
                  خب ینی با دود آتیش باید به هم علامت بدیم
                  والاااا

نظر

نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
                    دوستان واسه کل ایران اینطوریه و اینستاگرام هم به همین رواله!وا چیز پی ان مشکل حل میشه و مربوط به شرکت سرویس دهنده نیست!!شیلترینگ هوشمند سری جدیده دیگه!!
                    دوست عزیز شما مشکل منو داشتید ؟؟؟؟؟ با قند شکن مشکل حل شد | ؟ چه قند شکنی بود ؟

نظر

اقا یکی کمک کم کنه آخه
                      اون مشکل من با چیز شکن هم حل دش اخه چیکتر کنم پسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

نظر

صبر کنید ..
                      X