اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اضافه شدن زبان فارسی به کیبورد swype

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط alireza7612 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز ، بنده هم مدتی با این مشکل درگیر بودم که بعد از چرخیدن توی اینترنت و به کمک این تاپیک و راه حل آقای Nezami.Net مشکل رو حل کردم.

ابتدا برنامه Notes رو باز کنید ، بعدش کیبورد Swype رو انتخاب کنید ، کلید Space رو نگه دارید و More Languages رو بزنید و از این طریق زبان فارسی رو دانلود کنید و لذت ببرید

پ.ن :البته برای من این روش در مرحله اول جواب نداد و بعد از یکبار Restart کردن گوشی این روش جواب داد و مشکلم حل شد.
    ممنون جواب داد

نظر

بابا برای من تو قسمت مسیج نمیاد؟
      کیبورد دیگه ای سراغ ندارید؟که تو مایه های همین باشه یا بهتره باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط Partovei نمایش پست ها
        بابا برای من تو قسمت مسیج نمیاد؟
        کیبورد دیگه ای سراغ ندارید؟که تو مایه های همین باشه یا بهتره باشه.
        دوست عزيز
        مشكل شما از گوشي هستش نه از كيبورد. اگه تمام راهكارهايي كه ارائه شد رو انجام داديد احتمالا iOS تون مشكل داشته باشه.
        اين كيبورد بدون شك براي تمام زبان ها بهترين كيبورد موجود در اپ استور هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
          دوست عزيز
          مشكل شما از گوشي هستش نه از كيبورد. اگه تمام راهكارهايي كه ارائه شد رو انجام داديد احتمالا iOS تون مشكل داشته باشه.
          اين كيبورد بدون شك براي تمام زبان ها بهترين كيبورد موجود در اپ استور هست.

یعنی چی؟من 3الی4روزه آکبند آکبند گرفتم جیلبریک هم مطابق آموزش موجود درهمین فروم انجام دادم.
          این کیبورد موقع نصب همه جا هست بغییر از مسیج؟!!

نظر

اضافه شدن زبان فارسی به کیبورد swype

نوشته اصلی توسط Partovei نمایش پست ها
            یعنی چی؟من 3الی4روزه آکبند آکبند گرفتم جیلبریک هم مطابق آموزش موجود درهمین فروم انجام دادم.
            این کیبورد موقع نصب همه جا هست بغییر از مسیج؟!!
            این مسایل جزیی بعضا برای کسانی که جیلبرک میکنند پیش میاد.
            شما دو راه بیشتر ندارید.
            یا تا وقتی که گوشی تو نو آپدیت نکردید از این کیبورد استفاده نکنید. یا گوشتون رو به ۸.۲ آپدیت کنید و به صورت اوریجینال از این برنامه استفاده کنید.
            من جیلبرک نیستم شاید به همین دلیله که بدون مشکل کار میکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط alireza7612 نمایش پست ها
              سلام خدمت دوستان عزیز ، بنده هم مدتی با این مشکل درگیر بودم که بعد از چرخیدن توی اینترنت و به کمک این تاپیک و راه حل آقای Nezami.Net مشکل رو حل کردم.

ابتدا برنامه Notes رو باز کنید ، بعدش کیبورد Swype رو انتخاب کنید ، کلید Space رو نگه دارید و More Languages رو بزنید و از این طریق زبان فارسی رو دانلود کنید و لذت ببرید

پ.ن :البته برای من این روش در مرحله اول جواب نداد و بعد از یکبار Restart کردن گوشی این روش جواب داد و مشکلم حل شد.
              با سلام
              من هم از این روش استفاده کردم و جواب گرفتم.
              ممنون از راهنمائی دوستان

Gesendet von meinem iPad mit Tapatalk

نظر

واقعا متشکر جواب داد

نظر

دوستان این کیبورد بنظر من ضعیفتر از swiftkey هست که فارسی رو هم پشتیبانی میکنه و رایگان هم هست و کیبورد وطنی دیگر هم farstap هست که به مراتب بهتر از این کیبورد هست مخصوصا در زمینه بومی سازی برای سلایق ایران. من بنا به تعاریف یکسری از دوستان این کیبورد رو خریدم ولی کاراییش به قدری پایین هست که اگه رایگان هم بود نصب نمیکردم .

نظر

نوشته اصلی توسط Foca نمایش پست ها
                    دوستان این کیبورد بنظر من ضعیفتر از swiftkey هست که فارسی رو هم پشتیبانی میکنه و رایگان هم هست و کیبورد وطنی دیگر هم farstap هست که به مراتب بهتر از این کیبورد هست مخصوصا در زمینه بومی سازی برای سلایق ایران. من بنا به تعاریف یکسری از دوستان این کیبورد رو خریدم ولی کاراییش به قدری پایین هست که اگه رایگان هم بود نصب نمیکردم .
                    من این کیبورد رو باSwiftkey مقایسه کردم.
                    این کیبورد فوق العاده است. سیستم تشخیص کلماتش خیلی بهتره از بقیه رقباست.
                    من برنامه نویسم و از برنامه های وطنی کاملا حمایت می کنم. بیشترشان رو دانلود و امتیاز کامل دادم.
                    منتها هیچ کدوم به کیفیت Swype نیستند.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                      من این کیبورد رو باSwiftkey مقایسه کردم.
                      این کیبورد فوق العاده است. سیستم تشخیص کلماتش خیلی بهتره از بقیه رقباست.
                      من برنامه نویسم و از برنامه های وطنی کاملا حمایت می کنم. بیشترشان رو دانلود و امتیاز کامل دادم.
                      منتها هیچ کدوم به کیفیت Swype نیستند.

منم راجع به سیستم تشخیص کلمات با شما موافقم اما سوایپ اضافه کردن کلمه به دیکشنری شخصی اتوماتیک نداره، شکلکها رو نداره، دقت تشخیص تپ رو هم بر عکس کیبورد خود اپل خیلی ضعیف کار کردن روش به طوری که اگه نخوای به صورت سوایپ تایپ کنی مدام حروف اشتباه تایپ میشن. قیمت سوایپ در مقایسه با کیبورد های دیگر خیلی بالاتر هم هست. من به عنوان یک کاربر (نه برنامه نویس) که از هر سه کیبورد Swype , Swiftkey و Farstap استفاده کردم، از کیبورد ایرانی بیشتر خوشم اومد.

نظر

باسلام اينكه پوليه ماچجوري نصبش كنيم?

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan_htc نمایش پست ها
                          باسلام اينكه پوليه ماچجوري نصبش كنيم?

خوب طبیعتاً یا باید خریداری کنید یا نسخه ی کرک شده نصب کنید!

نظر

صبر کنید ..
                          X