اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

fring و Tango برای Facetime در ایران

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

وایبر که تصویری نداره فقط صوتیه

نظر

سلام

من یه توضیح راجع به تانگو بدم اینکه نیاز به ادد کردن از طریق ایمیل یا اس ام اس نداره و بعد از اینکه شما تانگو را نصب کردید کافیه اسمه دوستتون هم که گوشی ایفون داره و تانگو رو گوشیش نصبه به همراه شمارش در دفترچه تلفنتون سیو باشه اونوقت میبینید که اسمش در لیسته تانگو پررنگ میشه و اکر هر دو گوشی انلاین باشه کاملا با کیقیته فیس تایم میتونید تماس بگیرید.خوبیش اینه که وقتی طرفتون انلاین نیست بمجردی که انلاین بشه واسش میس کال میندازه

نظر

این tango را از کجا دانلود کنیم ؟ اسم دقیقش پیداش نکردم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط naim697 نمایش پست ها
          این tango را از کجا دانلود کنیم ؟ اسم دقیقش پیداش نکردم ؟
          از آیتونز

i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

میگه همچین برنامه ای نیستش ؟ تو سرچش نمیادش ؟ مگه اسمش دقیقا چی هستش ؟

نظر

من لینک آیتونز رو به شما دادم خودم تست کردم
              اکانت آیتونز شما برای کجاست؟
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

درسته درست شدش دانلودش کردم -

نظر

به نظر من fring بهترین برنامه هست به چند دلیل.
                  برای تمام سیستم عامل ها موجود هست و یکی از محاسنش اینه که لازم نیست هر دو طرف فقط ایفون داشته باشن. مثلا من هروز با خواهرم که در خارج از کشور هست و گوشیش htc evo با سیستم عامل اندروید هست تماس تصویری دارم با کیفیت عالی و بدون قطی.از طرفی با دوستم که گوشیش نوکیا با سیستم عامل سیمبیان هست بدون مشکل تماس تصویری دارم.
                  با 3g هم کار میکنه حتی با gps همراه اول هم من در خیابون ازش استفاده میکنم ولی یکم هزینه بر هست .
                  اگر گوشی شما دوربین جلو نداشته باشه این قابلیتو دارین که تصویر طرف مقابلو ببینین ویا انتخاب کنین که شمارو از دوربین پشت ببینن.
                  اینا نظر من بود به عنوان مصرف کننده!

نظر

نوشته اصلی توسط iron man نمایش پست ها
                    به نظر من fring بهترین برنامه هست به چند دلیل.
                    برای تمام سیستم عامل ها موجود هست و یکی از محاسنش اینه که لازم نیست هر دو طرف فقط ایفون داشته باشن. مثلا من هروز با خواهرم که در خارج از کشور هست و گوشیش htc evo با سیستم عامل اندروید هست تماس تصویری دارم با کیفیت عالی و بدون قطی.از طرفی با دوستم که گوشیش نوکیا با سیستم عامل سیمبیان هست بدون مشکل تماس تصویری دارم.
                    با 3g هم کار میکنه حتی با gps همراه اول هم من در خیابون ازش استفاده میکنم ولی یکم هزینه بر هست .
                    اگر گوشی شما دوربین جلو نداشته باشه این قابلیتو دارین که تصویر طرف مقابلو ببینین ویا انتخاب کنین که شمارو از دوربین پشت ببینن.
                    اینا نظر من بود به عنوان مصرف کننده!
                    ببخشید برای خواهرتون پولی میفته؟یا فقط با وایرلس به اینترنت وصل میشن؟

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                      ببخشید برای خواهرتون پولی میفته؟یا فقط با وایرلس به اینترنت وصل میشن؟
                      این برنامه فقط از اینترنت استفاده میکنه و با مخابرات کاری نداره. اگر با وای فای باشه که نه ولی اگر gps باشه بسته به اوپراتور تلفن هزینه داره.اینطور که من پرسیدم اپراتور تلفن ایشون که اسپرینت امریکا هست و بصورت 3g هست عین ایرانسل بسته های ماهیانه نامحدود با قیمت خیلی ارزون داره .ولی هزینه دیگه ایی روی تلفن نداره.

نظر

می شه فایل شو برای دانلود upload کنید؟
                        اگر فایلش IPA یا deb نیست ، روش نصبش رو آیفون رو هم لطفا بگید.

با سپاس

نظر

آپ ديت tango هم اومد.توتوضيحات آپديتش نوشته كه
                          درآينده نزديك tangoروبراى PCهم ريليزميكنه.

نظر

میشه لینک دنلود بزارین بدون وصل شدن به ایتونز

نظر

نوشته اصلی توسط hamed6767 نمایش پست ها
                              میشه لینک دنلود بزارین بدون وصل شدن به ایتونز
                              زير خاكي كشيدي بيرونااااا... :d
                              به هر حال؛
                              نرم افزارهاي رايگان كه در آيتونز موجود هست رو بايد از آيتونز بگيريد...

نظر

صبر کنید ..
                              X