اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دیتا بیس دیکشنری های فارسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط sahba_08 نمایش پست ها
    کامل هست دیکشنری هاش؟ من حدودا باید 7,39€ بپردازم ، روی آیپاد تاچ خوب کار میکنه؟ و بدون اینترنت چی؟
    منظور شما از كامل چي هست اگر منظورتان ٣٠٠٠٠٠ كلمه هست فقط انگليسيش ١٨٠٠٠٠ كلمه هست بقيه از ٤٠ هزار كلمه كمتر هستند البته اگر همون ديتا بيس هاي اولترا ديك باشند
    ولي در مجموع كار راه انداز هست مثلا من با ٦٠٠٠ كلمه در ديكشنري ايتاليايي كاملا كارم راه ميفته مگر هر از چندي نياز به كلمه تخصصي باشه
    اگر واقعا ديكشنري هاي ذكر شده باهاشون كار داري براي ديكشنري افلاين چاره اي جز استفاده از اين ديتابيس نداري

نظر

سلام
      من نیما هستم و wedict pro را دارم چه جوری حالا فارسی ها را بگیرم؟

نظر

دوست عزیز شرایط وچگونگی خرید را برام ارسال فرمایید متشکرم

نظر

این دیتا بیس با دیتا بیس Hfarsi که برای wedict توی قسمت زیر معرفی شده چی تفاوتی داره؟؟؟
          http://www.i-phone.ir/forums/thread24867.html
          و شریط خرید برام بفرستید.

نظر

سلام
            من درصدد خرید گوشی هستم و برام فعلا از همه چیز مهمتر یه دیکشنری آلمانی به فارسی و بالعکس هست فعلا بین چند تا سیستم عامل گیر کردم و دارم دنبال دیکشنری های هرکدوم میگردم
            اگه میشه دقیق توضیح بدین که تعداد کلمات هرکدوم از دیتابیس ها چقدر هست تا بتونم راحتتر تصمیم بگیرم
            راستی اگه سیستم عامل دیگه ای رو برای دیکشنری بهتر میدونین برام پیغام خصوصی بدین یا همینجا معرفی کنین
            ببخشید زیاد حرف زدم موفق باشین

نظر

نوشته اصلی توسط sm.mirashrafi نمایش پست ها
              سلام
              من درصدد خرید گوشی هستم و برام فعلا از همه چیز مهمتر یه دیکشنری آلمانی به فارسی و بالعکس هست فعلا بین چند تا سیستم عامل گیر کردم و دارم دنبال دیکشنری های هرکدوم میگردم
              اگه میشه دقیق توضیح بدین که تعداد کلمات هرکدوم از دیتابیس ها چقدر هست تا بتونم راحتتر تصمیم بگیرم
              راستی اگه سیستم عامل دیگه ای رو برای دیکشنری بهتر میدونین برام پیغام خصوصی بدین یا همینجا معرفی کنین
              ببخشید زیاد حرف زدم موفق باشین
              چرا کسی جوابی نمیده به من؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط sm.mirashrafi نمایش پست ها
                چرا کسی جوابی نمیده به من؟؟؟؟
                این سومین بار هست که دارم مینویسم یعنی واقعا کسی چیزی نمیدونه؟
                لااقل تعداد لغت این دیکشنری ها رو یکی بگه

نظر

با عرض سلام و خسته نباشید . من خارج از کشور زندگی میکنم در کشور روسیه. نیاز به یک دیکشنری روسی به فارسی و بالعکس دارم برای ایفون 4 . اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشوم.

نظر

سلام قربان
                    لطف میکنید نحوه دریافت را بفرمایید
                    ممنون

نظر

صبر کنید ..
                    X