اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از دوربین iDevice به عنوان دوربین مدار بسته استفاده کنید!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

پس چرا تو یک شبکه خیلی کیفیتش عالیه؟ انگار داری طرف رو از خود دوربین دیوایس می بینیش..! فکر کنم فقط همون اولش اینترنت لازم داره...

نظر

پاسخ

نوشته اصلی توسط joopinahmadi نمایش پست ها
      پس چرا تو یک شبکه خیلی کیفیتش عالیه؟ انگار داری طرف رو از خود دوربین دیوایس می بینیش..! فکر کنم فقط همون اولش اینترنت لازم داره...
      خوب انتظار داری با سرعت پایین آینه انتقال بدی ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
        خوب انتظار داری با سرعت پایین آینه انتقال بدی ؟
        برادر من عرض کردم با همین سرعت پایین وقتی که دو تا آی دیوایس با مودم بنده ی حقیر به نت وصلیم کیفیت اچ دی می بینیم همدیگر رو! منم همینو می گم که با این سرعت پایین چطوری ممکنه!!!!! ولی وقتی یه ای دیوایس دیگه ازشبکه داخلی خونه ی من که با مودم من به نت وصل بود می ره یه مکان دیگه و با مودم دیگه ای به اینترنت وصل می شه کیفیت میاد پایین...!!! متوجه ای!؟

خودم دیدم دوستان متوجه منظورم نمی شند یه بررسی کردم دیدم فیس تام یه جور IP-Based Communication هست که همین داستان بر اساس Regulation مثلا کشور امارات ممنوع هست مثه بلک بری ( BBCODE ) و محصولات سفارش امارات فیس تایم ندارند..! حالا اینترنت رو فیس تایم واسه اتصال به سرور اپل می خواد که چک کنه آی دی مقصد در صورت وجود شرایظش چیه..! بعد بررسی می کنه نزدیکترن آی پی دیوایس مقصد رو پیدا می کنه...که مثلا تو خونه ی نما آیپد من می شه 192.168.1.2 و آیفون می شه مثلا 192.168.1.3 با همین دو آی پی یه رابطه ی پایه آی پی درست می کنه واسه همین با پهنای باند خط وایرلس من کیفیت عالی هست..! ولی وقتی تو یک نتورک نیستند آی پی لوکالی وجود نداره و اینترنت مسیر اتصال رو برقرار می کنه....!! حالا اطلاعات بیشتری پیدا کردم میام اینجا می گم...! در ضمن فیس تایم از بیشرفته ترین سیستم Voip استفاده می کنه..!

نظر

یه جا نیست لینک سالم باشه

نظر

http://uplod.ir/eolmx5lz4851/_WiFi_C...above_.ipa.htm

نظر

واقعا چرا filedude ?

نظر

خوب عزيزم شما اسم برنامه رو سرچ كن از سايت ديگه اي دريافتش كن..!!!
                تو apptrackr و panapp هم مي توني جستجو كني

----------------
                TapaTalk(TT)

Iphone 4 5.0.1

Don't forget Steve

Only UK ASTONMARTIN

نظر

سلام ببخشید تو app store باید چی سرچ کنم؟ wireless camera نیست

نظر

تو همون پست اول نوشته Wifi Camera

نظر

کسی کرک نسخه ی جدید این برنامه رو نداره؟

ممنون میشم بذارید

نظر

از دوربین iDevice به عنوان دوربین مدار بسته استفاده کنید!!!

سلام
                        دوستان نميشه كاري كرد كه وقتي برنامه احرا شد ، دكمه پاور رو بزني و صفحه خاموش بشه ولي اين برنامه به كارش ادامه بده ؟
                        اين جوري كه هم تابلو يه و هم شارژ زيادي مصرف مي كنه
                        ممنون

نظر

صبر کنید ..
                        X