اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تماس تصویری رایگان با برنامه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تماس تصویری رایگان با برنامه

سلام.
    یکی از دوستان این برنامه ی جالب رو به من معرفی کرد و حالا من میخوام به شما معرفی کنم.
    اسم این برنامه ی جالب tango video calls هست که اگر در appsotre سرچ کنید پیداش میکنید و این برنامه رایگان هست با این برنامه میتوانید با اون کسانی که این برنامه رو دارند رایگان صحبت تصویری بکنید.
    وقتی وارد برنامه میشوید باید یه اکانت بسازید وقتی اکانت ساختید برنامه به صورت اتوماتیک بین شماره های شما میگرده و اسم کسی که این برنامه رو داره میاره و شما میتونید با شخص مورد نظر خود تماس رایگان ایجاد کنید.
    در صورت کارکردن برنامه در قسمت نظر ها بنویسید که خیالم راحت بشه.
    موفق باشید.

واسه شما کار کرد؟
    روی 3جی و 3جی اس هم جواب میده ( بدون ویدیو م فقط بخش ویس !!!)

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
      واسه شما کار کرد؟
      روی 3جی و 3جی اس هم جواب میده ( بدون ویدیو م فقط بخش ویس !!!)
      من روی ایفون 3g و 3gs و 4g امتحان کردم رو ایفون 3gs و 4g کار کرد اما رو 3g اصلا برنامش نصب نشد که بخواهد کا کند.

نظر

نوشته اصلی توسط amirf797 نمایش پست ها
        من روی ایفون 3g و 3gs و 4g امتحان کردم رو ایفون 3gs و 4g کار کرد اما رو 3g اصلا برنامش نصب نشد که بخواهد کا کند.
        روی چه فریموری از 3 جی تست کردید ؟ ممکنه برنامه واسه 4 به بالا باشه !
        توی برنامه نزده چه فریمور هایی رو ساپورت میکنه!
        البته ببخشید ها! منظورتون از 4جی احتمالا یا آیفون نیست یا اگه آیفونه منظورتون 4 هست!!!!
        ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 07-12-2011, 04:17 PM

نظر

برنامه برای 3gs , 4 , 4s, ipad, ipod touch در 4 iosبه بالا جواب میده .
          اما میشه یکی از دوستان بگه روی 3جی اس چطور کار میکنه ؟ آخه دوربین جلو نداره که!

نظر

من روی os 5 تست کردم جواب داد !
            برنامه های دیگه ای هم در این زمینه هست که شاید بهترم باشه مثل oovoo و vtok که این دو هم رایگانه و نسخه pc و android هم داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
              برنامه برای 3gs , 4 , 4s, ipad, ipod touch در 4 iosبه بالا جواب میده .
              اما میشه یکی از دوستان بگه روی 3جی اس چطور کار میکنه ؟ آخه دوربین جلو نداره که!
              از دوربین عقب استفاده میکنه.

نظر

فکر کنم روی آیپاد تاچ 3جی هم فقط وویس باشه

(از طرف من فقط وویس، شاید از طرف شخصی که آیفون4 داره بتونم تصویر بگیرم)

نظر

این برنامه بر روی ایفون 3g اجرا نمیشود و دلیل ان نداشتن امکان فیلم برداری بر روی ایفون 3g هست.

نظر

آقا من هرکاری میکنم نمیتونم از appstore دانلودش کنم ارور میده یکی از دوستان لطف کنه آپلودش کنه تا ما هم از این برنامه بتونیم استفاده کنیم

نظر

چه اروری میده؟

نظر

نوشته اصلی توسط masoud124 نمایش پست ها
                        آقا من هرکاری میکنم نمیتونم از appstore دانلودش کنم ارور میده یکی از دوستان لطف کنه آپلودش کنه تا ما هم از این برنامه بتونیم استفاده کنیم
                        دوست عزیز فکرکنم شما با ایفون 3g میخوای این برنامه رودانلود کنی من بالا توضیح دادم که این برنامه بر روی ایفون 3g اجرا نمیشه و دلیل ان نداشتن امکان فیلمبرداری بر روی ایفون 3g هست

نظر

دوستان من قند شکن ندارم نمی تونم مستقیم دان کنم یکی لطف کنه تو یه سرور اپ کنه تا ما هم بتونیم استفاده کنیم

نظر

sallam

نوشته اصلی توسط amirf797 نمایش پست ها
                            دوست عزیز فکرکنم شما با ایفون 3g میخوای این برنامه رودانلود کنی من بالا توضیح دادم که این برنامه بر روی ایفون 3g اجرا نمیشه و دلیل ان نداشتن امکان فیلمبرداری بر روی ایفون 3g هست
                            azizam mitoni ri 3g nasb koni..khlili rahat ast
                            ama kar borde khobi nadare...
                            barname,,,,,viber...ham behtare ham rahatar

نظر

نوشته اصلی توسط marino نمایش پست ها
                              azizam mitoni ri 3g nasb koni..khlili rahat ast
                              ama kar borde khobi nadare...
                              Barname,,,,,viber...ham behtare ham rahatar
                              با تشکر از شما و عرض خوش امد گویی
                              محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                              . اما شما هم باید مثل همه در انجمن فارسی تایپ کنید .

نظر

صبر کنید ..
                              X