اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه محبوب whatsapp مجاني شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
    دوستان عزیز ( حسین و احمد و علیرضا و...) اینقدر با تحکم و تمسخر نگین : " شما روی آیپد می خواستین نصب کنید؟" من و باقی دوستان کف دستمون رو بو نکرده بودیم که این برنامه روی آیپد نصب نمیشه. به قول معروف " همه چیز را همه کس داند" من هم به قول شما اون همه پست دادم تا اطلاعات خودم رو به بقیه منتقل کنم. واقعاً بعضی وقت ها از پست زدن تو این انجمن پشیمون میشم

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    خب بهتر نبود از اول میگفتین که میخواین رو ایپد نصب کنین

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
      خب بهتر نبود از اول میگفتین که میخواین رو ایپد نصب کنین
      شایدم بهتر بود کسی که تاپیک میزنه و برنامه رو معرفی میکنه اعلام کنه که برنامه یونیورسال نیست و در حالت عادی فقط روی آیفون نصب میشه. یا دوستی که هی اصرار میکنه روی اپ استور آمریکا موجوده به امضای آخر پستهای من دقت کنه که نوشته sending by ipad

نظر

نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
        شایدم بهتر بود کسی که تاپیک میزنه و برنامه رو معرفی میکنه اعلام کنه که برنامه یونیورسال نیست و در حالت عادی فقط روی آیفون نصب میشه. یا دوستی که هی اصرار میکنه روی اپ استور آمریکا موجوده به امضای آخر پستهای من دقت کنه که نوشته sending by ipad

عزیز بد نیست یه بار با یه سیستم خونگی هم این برنامه رو چک میکردین که با خطه واضح نوشته با چه دیوایسایی سازگاره. اینجا هم یه انجمن ننشستن امضای شما رو ببینن که با چی ارسال کردین. در ثانی مگه هر کی از تاپاتالک یا هر چیزی رویه آیپد استفاده میکنه دیگه یعنی واتس اپ ممنوعه ؟
        به هر حال تو کاره استارتر هیچ نقضی وجود نداشته و ایراد از بی دقتی و توضیحاته ناقصه خودتون بوده. چون حتی در صورته جیلبریک بودنه ایپد رویه ایپد هم نصب میشه. (تاپیکه آموزشش توسطه استارتر توو انجمن هست.)

( همونطور که حسین عزیز هم گفتن شما باید اشاره میکردین که چطور و رویه چی میخواین نصب کنین تا دوستان راهنماییتون کنن)

نظر

صبر کنید ..
        X