اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه ی استفاده از IAP Cracker در بازی CSR RACING

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه ی استفاده از IAP Cracker در بازی CSR RACING

با سلام خدمت دوستان چند وقت بود داشتم از بازی لذت می بردم اما دیدم حیف آدم از IAP CRACKER واسه این بازی استفاده نکنه بالاخره یه کم تلاش کردم تا تونستم IAP CRACKER رو برای این بازی هم راه بندازم
    (همونطور که شما میدونید در هنگام استفاده از IAP CRACKR امکان استفاده از IN App purchase در این بازی رو ندارید)

نکته این ترفند هنوز روی آخرین ورژن تست نشده

آموزش :
    1. ابتدا باید دستگاه شما جیل بریک باشه
    2.سپس IAP Cracker رو از سورس انجمن دانلود کنید
    3.سپس wifi دستگاه خود رو روشن کرده به بخش خرید پول و سکه بازی بروید در آن جا پکیج مورد نظر رو انتخاب کنید و با دیدن صفحه سوم سریع با فشردن دکمه Home از بازی خارج شوید

4. به setting رفته و wifi رو خاموش کنید
    5. دوباره بازی رو باز کرده و با صفحه زیر برخورد می کنید Back رو زده و مشاهده میشه که خرید شما انجام شده

توجه سعی کنید که در موقع بازی به wifi وصل نباشید چون بازی با سرور ارتباط برقرار میکنه و پول خریداری شده کسر میشه

با این تمامی IN APP Purchase ها رو به صورت رایگان میشه تهیه کرد حتی اون نیتروژن که برای شکست نهایی crew leader هست

واقعا نا امید شدم طرف یه پست میده فلان بازی اومد 500 تا تشکر می کنن 100 تا پست زیرش میاد
    حالا من نمی گم تشکر کنید ما رو هم تحویل بگیرید یه 2 تا پست بدید نظری چیزی بگید آدم لذت ببره از کاری که می کنه

نظر

دوستان اگر کسی رو ورژن جدید تست کرد نتیجشو بگه

نظر

ممنونم iphonett جان. کار کرد برای من
        ولی چون به اینترنت وصل میبودم (واسه اینکه میخواستم پول ها رو 3 تا دیوایسم بیاد) بعد از یه مدت برگشت گفت که این مقدار پول که الان داری با سرور ما مطابقت نمیکنه واسه همین الان هرچی مسابقه میبرم نه پول اضافه میشه نه سکه
        ولی این هک هم خیلی خوب بود. اون اصلا ایراد نمیگرفت با همه دیوایس ها هم برابری میکرد
        یه جورایی انگار میفرستاد رو سرورشون
        ویرایش توسط Reza Shah : https://i-phone.ir/forums/member/57658-reza-shah در ساعت 20-07-2012, 12:01 PM

نظر

نوشته اصلی توسط |RezaShah| نمایش پست ها
          ممنونم iphonett جان. کار کرد برای من
          ولی چون به اینترنت وصل میبودم (واسه اینکه میخواستم پول ها رو 3 تا دیوایسم بیاد) بعد از یه مدت برگشت گفت که این مقدار پول که الان داری با سرور ما مطابقت نمیکنه واسه همین الان هرچی مسابقه میبرم نه پول اضافه میشه نه سکه
          ولی این هک هم خیلی خوب بود. اون اصلا ایراد نمیگرفت با همه دیوایس ها هم برابری میکرد
          یه جورایی انگار میفرستاد رو سرورشون
          در مورد هک شما که خیلی خوب بود من صرفا این کار رو کردم که IAP Cracker رو این جا هم راه بندازم

نظر

چجوری از این روش استفاده کنم ؟ هر کاری میکنم نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط iphonett نمایش پست ها
              دوستان اگر کسی رو ورژن جدید تست کرد نتیجشو بگه
              در ورژن آخر تست شد و کاملا کار میده.اما یک نکته اینجا وجود داره،بعد از متصل شدن به اینترنت ،دوباهر پول و یا اون یکی مورد به حالت اول برمیگرده.یعنی هر چقدر که قبلش پول داشتید،دوباره همون قدر میشه.
              اما میشه تا قبل از وصل شدن به اینترنت ،ازش استفاده کرد

یک نکته هم وجود داره که باید خیلی زود بعد از زدن گزینه خرید،ااز بازی بیرون بیایم.

خیلی ممنون بابت این آموزش.

نظر

نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                در ورژن آخر تست شد و کاملا کار میده.اما یک نکته اینجا وجود داره،بعد از متصل شدن به اینترنت ،دوباهر پول و یا اون یکی مورد به حالت اول برمیگرده.یعنی هر چقدر که قبلش پول داشتید،دوباره همون قدر میشه.
                اما میشه تا قبل از وصل شدن به اینترنت ،ازش استفاده کرد

یک نکته هم وجود داره که باید خیلی زود بعد از زدن گزینه خرید،ااز بازی بیرون بیایم.

خیلی ممنون بابت این آموزش.
                خواهش ميكنم دوست من در مورد اون سريع بايد بري بيرون مربوط به سرعت نت ميشه در مورد پول هم كه وقتي انلاين ميشيد كم ميشه اگه پول رو مصرف كنيد بعد انلاين بشيد پول منفي ميشه و بايد چند بار پول بخري تا دوباره از صفر بره بالا

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط allianz_12 نمایش پست ها
                  چجوری از این روش استفاده کنم ؟ هر کاری میکنم نمیشه
                  ايا iap cracker رو دستگاه شما نصب هست؟
                  اكانت ايتونز داريد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بله نصب کردم ولی هیچ جایی نشونی از این برنامه ندیدم. اکانتم دارم

نظر

من خیلی وقته دنبال یه راهیم که بشه از IAP cracker برای بازی Zynga استفاده کنم....خواستم ببینم شما راهی برای این بازی ندارید....؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط allianz_12 نمایش پست ها
                        بله نصب کردم ولی هیچ جایی نشونی از این برنامه ندیدم. اکانتم دارم

این برنامه نشونی از خودش نداره و فقط نصب میشه ( زیر پوستیه :d)

نظر

نوشته اصلی توسط siphone نمایش پست ها
                          من خیلی وقته دنبال یه راهیم که بشه از IAP cracker برای بازی Zynga استفاده کنم....خواستم ببینم شما راهی برای این بازی ندارید....؟؟؟؟
                          این برنامه ها که پایش بر اساس وب هست یا نمیشه یا سخته

نظر

سلام
                            من تازه عضو شدم.
                            یکی از دوستان آموزش کامل و دقیق کار با iap cracker رو بگه،البته توضیح دوستمون هم خوب بود وای برای من که آماتور هستم کافی نبود.
                            از ابتدای پروسه ی free کردن امکانات پولی نرم افزارها و بازی ها رو بگید لطفا.
                            برای مثال بازی contract kill2

نظر

iap cracker از کار افتاده و دیگه پشتیبانی نمیشه
                              از iap free استفاده کنید

نظر

صبر کنید ..
                              X