اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بازی Virtua Tennis Challenge با گرافیک بالا منتشر شد!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بازی Virtua Tennis Challenge با گرافیک بالا منتشر شد!!!

همانطور که شرکت sega چند روز پیش اعلام کرده بود،بازی Virtua Tennis Challenge از سوی این شرکت برای دستگاه های اپل منتشر شد.
    حجم آن 289 مگابایت است و بر روی تمام دستگاه ها به غیر از ایفون3gs و ایپاد نسل 3 بر روی ios 4.3 به بالا قابل نصب است.

این اولین بازی در مورد تنیس است که از گرافیک و تکنیک های بازی بسیاری برخوردار است.

در این بازی 50 بازیکن برجسته وجود دارد که از بین کشور های مختلف انتخاب شده اند .18 ورزشگاه برای مسابقه وجود دارد .

قابلیت ساخت و تنظیم شخصیت ها یکی دیگر از ویژگی های بازی تنیس است.

شما میتوانید به وسیله Bluetooth با دیگر دستگاه ها به رقابت بپردازید.

لینک بازی در ایتونز با قیمت 4.99 دلار

لینک دانلود بازی کرک شده(بر روی لینک آبی کلیک کنید)

تصاویری از محیط بازی:

ویرایش توسط iMohamad : https://i-phone.ir/forums/member/37188-imohamad در ساعت 25-05-2012, 12:35 PM

محمد جان ممنون
    یونیورساله !؟

-------------------------------
    صبرکن سهراب!!!
گفته بودی قایقی خواهم ساخت، دورخواهم شد ازاین خاک غریب...
قایقت جادارد؟؟؟؟؟؟
من هم ازهمهمه اهل زمین دلگیرم...

نظر

حجم آن 289 مگابایت است و بر روی تمام دستگاه ها به غیر از ایفون3gs و ایپاد نسل 3 بر روی ios 4.3 به بالا قابل نصب است.

نظر

دوستان من این بازی رو خردیم ولی تو بازی بعضا یه نیم لگ میزنه،رو ۴اس بازی میکنم،رم گوشیمم خالی میکنم نه اینکه ازار دهنده باشه ولی مثلا وقتی توپو میزنه یه نیم لگ میزنه میخواستم بدونم دوستان دیگه ام اینو مشاهده کردن؟

نظر

نوشته اصلی توسط bnsh2010 نمایش پست ها
          دوستان من این بازی رو خردیم ولی تو بازی بعضا یه نیم لگ میزنه،رو ۴اس بازی میکنم،رم گوشیمم خالی میکنم نه اینکه ازار دهنده باشه ولی مثلا وقتی توپو میزنه یه نیم لگ میزنه میخواستم بدونم دوستان دیگه ام اینو مشاهده کردن؟
          دو بار برروی دکمه ی هوم کلیک کنین تب پایین که باز میشه بر روی یکی از آیکونها دستتون رو نگهدارید بعدش همه ی اون لیست رو پاک کنین همین

نظر

عزیز لینکش **لتره که

نظر

عکس برای من باز میشه

نظر

نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
                دو بار برروی دکمه ی هوم کلیک کنین تب پایین که باز میشه بر روی یکی از آیکونها دستتون رو نگهدارید بعدش همه ی اون لیست رو پاک کنین همین
                گفتم که رم گوشی رو خالی میکنم و تموم تب هارو میبندم،لگش کوچیکه ولی میخوام بدونم شمام این لگو دارین یانه

نظر

فکر نکنم رو 4s مشکلی داشته باشه
                  شاید بازی و برنامه زیاد روش دارید

نظر

لگ که داره.اینطور نیست که بگیم 4 اس اصلا نباید توی هیچ برنامه و بازی گیر کنه.
                    مثلا 4اس بنده در هنگاه بازی کردن در اینیفیتی بلید دو،بعضی مواقع واقعا هنگ میکنه.
                    تنها راه که میتوانید این مشکل را برطرف کنید،یک ریستور + نریختن بکاپ(برنامه،بازی،موزیک و ..) است.
                    در این صورت اصلا هیچ مشکلی نخواهید داشت(تا مدتی)

نظر

این بازی انلاین داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط applife نمایش پست ها
                        این بازی انلاین داره ؟
                        بله

نظر

صبر کنید ..
                        X