اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قرار دادن اهنگ هاي دلخواه بجاي راديو در بازي gta3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قرار دادن اهنگ هاي دلخواه بجاي راديو در بازي gta3

سلام دوستان همانطور كه در جريان هستيد در pc ميتوانيد اهنگ هاي دلخواه خودتونو به اين بازي اضافه كنيد و وقي سوار ماشيني ميشويد ان اهنگ رو گوش كنيد
    اينبار در گوشي هاي ايفون هم ميتوانيد از اين قابليت استفاده كنيد براي اين كار
    با يك نرم افزار دسترسي به فايل هاي گوشي يا در خود گوشي توسط ifile به اين قسمت بريد
    Ver/mobile/applications/.../RSlP1.app
    جاي ... ها بايد پوشه مربوط به اين بازيو پيدا كنيد كه اينكار به عهده خودتونه ميتونيد با برنامه
    sbsettings در قسمت app folder پوشه مورد نظر رو پيدا كنيد
    حالا مراحل زير را انجام دهيد
    1 در پوشه RSlP1.app گزينه هاي زير را پيدا كنيد
     HEAD.mp3
    CLASS.mp3
    KJAH.mp3 
    RISE.mp3 
    LIPS.mp3 
    GAME.mp3 
    MSX.mp3 
    FLASH.mp3 
    CHAT.mp3
    2 اين اهنگ ها همان راديو ماشين ها هستند كه بايد هريك از اهنگ مورد علاقتونو بايكي از اينها عوض كنيد
    3 مثلا HEAD.mp3 را انتخاب كنيد اين فايل رو درجايي ديگر كپي كنيد كه اگر دوباره ان را خواستيد داشته باشيد
    4 حالا ان را پاك كنيد
    5 حال كافيست اسم اهنگ انتخابي خودتونو به اسم HEAD تغيير بديد و در همان پوشه كه HEAD اصلي را پاك كرديد كپي كنيد
    6 حالا به بازي رفته و سوار ماشين شويد و زير قسمت جهت بازي اسم HEAD رو انتخاب كنيد
    7 اهنگ انتخابي شما پخش خواهد شد 
    8 خسته نباشيد
    توجه كنيد فقط اهنگاتونو با 9 راديويي كه در قسمت 1 گفتم با همان اسم ها جايگزين كنيد
    هرسوالي داشتيد در خدمتم.
    اين بازي رو هم ميتونيد از سايت زير با لينك مستقيم دانلود كنيد
    http://androidina.net/1390/09/24/دان...-theft-auto-3/
    ویرایش توسط Mohamad_c++ : https://i-phone.ir/forums/member/86373-mohamad_c در ساعت 11-02-2012, 05:39 PM

بازی هنگ کرد :دی پرید بیرون ! :دی

نظر

نوشته اصلی توسط drstreet نمایش پست ها
      بازی هنگ کرد :دی پرید بیرون ! :دی

اگر مراحل رو بدرستي انجام بديد هيچ مشكلي پيش نمياد اهنگتون بايد فرمتش mp3 باشه شما احتمالا بازيو يك بار اجرا كريد بعد اومديد بيرون مراحل رو رفتيد بازي بايد كاملا بسته باشه وقتي از بازي بيرون اومديد با فشردن دوبار پشت سر هم كليد home بازي رو از ليست برنامه هاي در حال اجرا ببنديد سپس امتحان كنيد 

نظر

جدا از این بحث من میخوام از دوستانی که 3GS دارن بپرسم که این بازی روی گوشیشون چطور اجرا میشه ؟
        من با تغییراتی که توی فایل gta.set انجام دادم گرافیک بازی رو بردم بالا و فاصله ها رو آوردم پاین ولی بازم بازی لگ داره . ولی توی youtube فیلم هایی دیدم که با 3gs خیلی بهتر از اینا و روون اجرا میکردن . کسی اطلاعاتی داره در این مورد ؟ چطور میشه بازی رو روون تر اجرا کرد ؟
        من با ios4.1 بازی رو اجرا کردم و توی لود و روونی بازی خیلی بهتر از ios5.0.1 اجرا میشه !!!
        نه فقط این کلا همه بازیها توی ios4.1 عالی اجرا میشن .

نظر

نوشته اصلی توسط starboy نمایش پست ها
          جدا از این بحث من میخوام از دوستانی که 3GS دارن بپرسم که این بازی روی گوشیشون چطور اجرا میشه ؟
          من با تغییراتی که توی فایل gta.set انجام دادم گرافیک بازی رو بردم بالا و فاصله ها رو آوردم پاین ولی بازم بازی لگ داره . ولی توی youtube فیلم هایی دیدم که با 3gs خیلی بهتر از اینا و روون اجرا میکردن . کسی اطلاعاتی داره در این مورد ؟ چطور میشه بازی رو روون تر اجرا کرد ؟
          من با ios4.1 بازی رو اجرا کردم و توی لود و روونی بازی خیلی بهتر از ios5.0.1 اجرا میشه !!!
          رو 3gs رو نميدونم چرا بد اجرا ميكنه
          ولي ios5.0.1 مشكلاتي داره كه بگفته اپل در حال بررسيه من اين بازيو روios4.3.3 اجرا ميكنم روونه اين مشكل شما تا جايي كه من ميدونم با همين كارهايي كه گفتيد معمولا بازي به راحتي اجرا ميشه!!!
          ویرایش توسط Mohamad_c++ : https://i-phone.ir/forums/member/86373-mohamad_c در ساعت 20-02-2012, 06:44 PM

نظر

نوشته اصلی توسط starboy نمایش پست ها
            جدا از این بحث من میخوام از دوستانی که 3gs دارن بپرسم که این بازی روی گوشیشون چطور اجرا میشه ؟
            چطوری روی 4.1 نصبش کردی؟؟؟

requirements: Compatible with iphone, ipod touch, and ipad. Requires ios 4.3 or later.

نظر

جالبه اما من نتونستم پیدا کنم اون فولدر رو

نظر

احتمالا تو پوشه gta3 هستش فرقی نداره پوشش مثلا شما فایل HEAD یه سرچ کنی پیدا میشه موفق باشی
                ویرایش توسط Mohamad_c++ : https://i-phone.ir/forums/member/86373-mohamad_c در ساعت 13-03-2012, 10:58 PM

نظر

صبر کنید ..
                X