اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ورژن جدید iQuranIII v3.1.3 و iQuran HD v1.2.1 به صورت کاملا فارسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ورژن جدید iQuranIII v3.1.3 و iQuran HD v1.2.1 به صورت کاملا فارسی

طبق قولی که داده بودم ورژن جدید iQuran HD و iQuran III رو به صورت کامل فارسی آماده کردم و در اختیار دوستان قرار میدم.

ورژنهای جدید عبارتند از iQuran v3.1.3 iPhone,iPod و iQuran HD v1.2.1 iPad .تغییراتی توسط شرکت اصلی بر روی ورژن جدید هر دو نرمافزار ایجاد شده که مهمترین اونها اضافه شدن یک قاری دیگر با صدای بسیار دلنشین به نام ماهر المعیقلی و بهبود در عملکرد جستجوگر آیه میباشد. تغییراتی که توی فارسی سازی انجام دادم فراگیری بیشتر فارسی سازی بوده و اینکه تمام قسمت های این نرم افزار به دقت و با استفاده از لغات صحیح فارسی سازی شده و چند مورد اشتباه که در ورژن قبل بود بر طرف شده.لینکهای دانلود برای راحتی حال عزیزان باز هم بر روی فضای شخصیه خودم قرار گرفته و مستقیم هستند.امیدوارم لذت ببرید.

iQuran HD v1.2.1 iPad:
    iQuran HD v1.2.1 Repack by Hamed(Farsi).ipa

iQuran v3.1.3 iPhone,iPod :
    iQuran v3.1.3 Repack by Hamed(Farsi).part1.rar
    iQuran v3.1.3 Repack by Hamed(Farsi).part2.rar

فایل فارسی ساز کم حجم برای اون دسته از عزیزانی که جیلبریک نکردن و یا قبلا خورد اپ رو دانلود کردن :

iQuran HD v1.2.1 persian.rar

iQuran v3.1.3 Persian.rar

برای اطلاعات بیشتر و دانلود صوت ها به این تاپیک مراجعه کنید :
    http://www.i-phone.ir/forums/thread47901.html
    ویرایش توسط hamed.ghafari : https://i-phone.ir/forums/member/47774-hamed-ghafari در ساعت 16-04-2012, 08:44 PM

دوست عزیز ممنون از زحماتتون ، فقط اگر ممکنه اون string هایی هم که فارسی کردید جداگانه آپ کنید که دوستانی هم که جیلبرک نکردند یا از قبل برنامه ای رو دانلود کردند بتونن استفاده کنند

نظر

ببخشيد اين سوال رو ميپرسم : از لحاظ شرعي اشكال نداره ازاين برنامه استفاده بشه؟
      با تشكر از تمام بچه هايي كه زحمت فارسي كردن برنامه ها رو ميكشن

نظر

نه عزیزم اشکال نداره

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
          دوست عزیز ممنون از زحماتتون ، فقط اگر ممکنه اون string هایی هم که فارسی کردید جداگانه آپ کنید که دوستانی هم که جیلبرک نکردند یا از قبل برنامه ای رو دانلود کردند بتونن استفاده کنند
          امر شما اطاعت شد و در پست اول قرار گرفت.

نظر

صبر کنید ..
          X