اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شبانه های بامداد-شاملو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شبانه های بامداد-شاملو

شبانه های بامداد

احمد شاملو (زادهٔ ۲۱ آذر ۱۳۰۴؛ ۱۲ دسامبر ۱۹۲۵، در خانهٔ شمارهٔ ۱۳۴ خیابان صفی*علیشاه - در تهران، درگذشتهٔ ۲ مرداد ۱۳۷۹؛ ۲۴ ژوئیه ۲۰۰۰ در شهرک دهکده، فردیس کرج) شاعر، نویسنده، فرهنگ*نویس، روزنامه*نگار، پژوهشگر، مترجم ایرانی و از مؤسسان و دبیران کانون نویسندگان ایران در قبل و بعد از انقلاب بود. آرامگاه او در امامزاده طاهر کرج واقع شده است. در دوره*ای از جوانی شعرهای خود را با تخلص الف. بامداد و الف.صبح منتشر می*کرد. سرودن شعرهای آزادی*خواهانه و ضد استبدادی، عنوان شاعر آزادی ایران را برای او به ارمغان آورده است.

آنچه در این مجموعه فراهم آمده است :
    ★ گردآوری 100 قطعه ماندگار بسیار با کیفیت با صدای احمد شاملو
    ★ امکان پیمایش در صوت هاSeek Bar
    ★ امکان گوش دادن به موسقی در پس زمینه (پشیبانی از مولتی تسکینگ)
    اجرای موسیقی در خارج از برنامه (play back music)
    ★ گالری عکس
    ★ حرکت شعر با متن
    ★ طراحی زیبا
    ★ اسلاید شو در گالری
    ★★ Ipad Support
    ★★★ No Internet connection required

توضیحات از wikipedia
    What's New in this Version universal version
    automatic scroll text
    reduce size of application (more than 60%)
    =====
    ★ 100 memorable poem from Ahmad shamlou with his song
    ★ Picture Gallery
    ★ Text Motion with song
    ★ Elegant design
    ★ Slide show Gallery
    ★★ Retina Support
    ★★★ No Internet connection required

برای خرید نرم افزار ایمیل بزنید
    bsb.force@gmail.com

http://itunes.apple.com/app//id479056797?mt=8
    ویرایش توسط bsb_force : https://i-phone.ir/forums/member/33023-bsb_force در ساعت 09-12-2011, 11:29 AM

برنامه نویس های ایرونی ترکوندن!!
    این برنامه فکر کنم پیش از این رو رو آیتونز بود ولی معرفی نشده بود!
    به هر حال ممنون

فقط از قیمت برنامه هم کاش میگفتید!!
    البته قیمت ریالی اش!

نظر

قیمت معادل ریالی قیمت ایتونز هستش

نظر

لینک آیتونز کو؟

نظر

لینک به پست اول اضافه شد

نظر

من این برنامه رو خریدم و انتظار داشتم که چون بعد از سهراب نوشته و ارائه شده بود برنامه کاملی باشه
            ولی یه سری ایراد را وارد دونستم که با درج در اینجا، انتظار دارم تو آپدیتی که قولش رو نویسنده برنامه داده (بزودی) اصلاح بشه
            1- موقعی که برنامه رو یاز میکنین یه اسکرین (صفحه اصلی برنامه) لود میشه ولی بلافاصله همون اسکرین با اسکرین مشابه دیگه ای جایگزین میشه که نبایست اینطوری باشه (مثل یه حالت سکته روی صفحه اصلی میشینه)
            2- روی آیکون زندگینامه وقتی کلیک میکنی، کلی طول میکشه که صفحه لود بشه ضمن اینکه، آیکون لود شدن (دایره ستاره دار وسط صفحه که نماد لود شدن است) نمیچرخه در حالی که این نماد بایستی بچرخه
            3- روی آیکون آلبوم که کلیک میکنی، تصاویر آلبوم با سرعتی نا همگون (گاهی خیلی تند) رد میشن حتی اگه روی pause کلیک میکنی، انتظار داری که تصاویر با دست کنترل بشن، ولی این اتفاق رخ نمیده. یعنی عملا آیکون play, pause, rew, forw بدرستی عمل نمیکنن
            بهتر میبود برای این قسمت، یه موزیک زمینه تعیین میشد.
            4- برای اشعار، افکتی داده شده که با سرعت خواننده همخوانی نداره، بهتر بود که با یک گزینه، امکان انتحاب را به کاربر میدادند که اگه دوست داشت، افکت حرکت به شعر میداد و اگه دوشت نداشت، مثل سهراب، دستی شعر را بالا و پایین میبرد (افکت دادن به متن شعر، کار خوبیه، ولی نیاز است که یه کم روش کار بشه)در واقع این افکت، نسبت به سهراب، ابتکار محسوب میشه ولی همونطور که گفتم، گاها از خواننده عقب میمونه که بخوای برگردی به اول متن شعر، برنامه بازی در می آره
            5- راجع به اشعار، مجددا نظر خودم را اعلام میکنم

البته تمامی موارد فوق، براحتی توسط دوست عزیزمون bsb -force براحتی قابل اصلاح و آپدیت هست ضمن اینکه از زحمات ایشون تقدیر میکنم
            ولی همونطور که در بالا نیز گفتم، این برنامه نسبت به برنامه سهراب و همینطور نینوا، یه خورده ضعفایی داره که نیاز به اصلاح داره

بازم ممنونم

نظر

سلام
              ممنون دوست من از نظر کاملی که گذاشتی
              مکل لود زندگینامه رو حل کردم
              مشکل صفحه اول یه اشتباه طراحی بود که .......
              لود عکس ها خودم تا حالا این مشکل نداشتم و بررسی میکنم
              برای حرکت شعر نیمشه با خود شعر سینک بشه چون سعرها خیلی جاهیی دارند که خونده نمیشه
              ولی اون باری در اوردنش رو درست کردم و حرکتش کاملا درست شده و بعد از حرکت کاربر به مسیر از ادامه میره
              و در ایپد هم قابلیت روتییت رو دارم اضافه میکنم
              یکم صبور باشی حله
              بارم ممنون

نظر

ممنون و منتظر آپدیت برنامه هستم
                قطعا برنامه با این اصلاحات، عالی خواهد شد.

به دوستان هم توصیه میکنم از این برنامه لذت ببرند

نظر

سلام
                  از آپدیت خبری نشد!!! کماکان منتظر دریافت آپدیت برنامه های فروغ و شاملو هستیم.

دیگه کم کم عید میرسه و دوست دارم قبل از رسیدن عید، آپدیت این برنامه را دانلود کنیم تا بتونیم در تعطیلات نوروزی همراه داشته باشیم.

ممنون

نظر

صبر کنید ..
                  X