اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ضرب المثل های فارسی (نسخه حرفه ای) Release شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ضرب المثل های فارسی (نسخه حرفه ای) Release شد

سلام
    چند ماه پیش و در اولین پستم اپلیکیشن ضرب المثل های فارسی رو در این تاپیک به شما دوستان معرفی کردم. در خواست های زیادی برای قرار دادن معنی و داستان ضرب المثل ها در برنامه از بنده شد و من زمان زیادی رو برای جمع آوری ضرب المثل ها و معنی اونها از منابع مختلف صرف کردم و تعداد ضرب المثل ها در حدود 10 برابر شد. لذا تصمیم بر این شد که این نخسته به نام حرفه ای منتشر بشه و هم زمان برنامه قبلی هم آپدیت بشه به نسخه 1.1
    از اونجایی که ضرب المثل ها از منابع مختلف جمع آوری شده بعضی از ضرب المثل ها تکراری هستند ولی توضیحات آنها متفاوت است.

نرم افزار ضرب المثل های فارسی (نسخه حرفه ای) دارای بیش از 14,000 ضرب المثل فارسی به همراه معنی، مصداق، ریشه و داستان آن ها می باشد.

ویژگی ها:
    ★ امکان حرکت سریع بین ضرب المثل ها
    ★ مرتب شده بر اساس حرف الفبا
    ★ دارای لیست علاقه مندی ها
    ★ قابلیت جستجو ضرب المثل ها
    ★ امکان نمایش تصادفی
    ★ بدون نیاز به اینترنت
    ★ پشتیبانی کامل از آیپد (Universal)
    ★ طراحی زیبا
    اسکرین شات آیفون:

اسکرین شات آیپد:

دریافت نرم افزار از App Store با قیمت 0.99$:

آقا گل کاشتی
    ولی ایشالا ادامه دار باشه این کارا

نظر

نسخه حرفه*ای را خریدم هنوز خیلی باهاش کار نکردم فقط دو مورد به نظرم میرسه در قیمت جستجو امکان اینکه واژه ای را به صورت مجزا جستجو کنیم ظاهرا پیش بینی نشده مثلا اگر دنبال کلمه زن بگردید تمام کلماتی که دو حرف «ز» و «ن»* در آن باشد را پیدا می کند.
      دوم آیکن برنامه هست که اصلا در حد خود برنامه نیست شاید اگه آیکونی که مثل بکگراند خود برنامه باشه شیک تر باشد.
      نظر

برای جستجوی چنین کلمه ای اگر یک فاصله در ابتدا و در انتهای اون قرار بدید به نتیجه مورد نظر میرسید

نظر

دوستمون راست میگه
          خود من بعضی برنامه رو فقط به خاطر ایکون زشتشون نگه نمیدارم
          باید چیزی باشه در حد خود برنامه و آیفون
          حیفه اخه این همه زحمت

نظر

متشکر از دو دوست عزیز حتما در ورژن بعد اصلاح میشه

نظر

من بعد از مقداری کار کردن با برنامه یک مورد دیگه هم به نظرم آمد که می تونه به بهتر شدن برنامه کمک کنه. وقتی که روی توضیحات یک ضرب المثل کلیک می کنم و من را به ضرب المثل دیگری ارجاع می دهد خیلی راحت تر و منطقی تر به نظر می رسد که همان جا روی ضرب المثل جدید کلیک کنم و به صفحه مربوطه بروم. فکر کنم این مورد میتونه جزو اولیتهایی باشه که در نسخه های بعدی در نظر بگیرید.
              باز هم از نرم افزار خوبتان ممنون

نظر

دوستان طریقه خرید اینها چطوریه؟
                یه سایت فارسی بزارید؟
                ما بتونیم بخریم..

نظر

باید از App Store خریداری کنید
                  انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

دوست عزیز این برنامه ت عالیه
                    منتها به دلیل استفاده از سورس های مختلف کمی دیتا بیسش آشفته س
                    به بیان دیگه یه دست نیست
                    اما از نظر من بهترین و کاملترین برنامه ای که نوشتی برنامه سهراب هست که متاسفانه معرفیش هم نکردی
                    اون برنامه ت بی نظیره
                    sigpic

نظر

دوست عزیز، من این برنامه تون رو خریداری و نصب کردم. وهقعا از این همه زحمتتون ممنونم.

فقط یک نکته رو باید بگم که همکار عزیز در پست بالایی شاره کردند که برنامه یک دست نیست. امیدوارم در آپدیت های بعدی شاهد بهتر شدن و جامعتر شدن برنامه باشیم.

نظر

با تشکر از جناب DANESHBOD به خاطر پیشنهادتون
                        در مورد بانک اطلاعاتی این نکته رو بگم که با توجه به تعداد زیاد چهارده هزار ضرب المثل یکدست سازی خیلی مشکل هست ولی با این حال من سعی می کنم که این مورد رو بهبود ببخشم

جناب SkyWalker برنامه سهراب رو قبلا در این تاپیک معرفی کردم

نظر

صبر کنید ..
                        X